2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664828 بازدید | 89501 پست
زهرا جان  صفای عزیز مامی فرورديني زی زيگولو و همه عزيزايي ک تازه زایمان کردن دعا کنید ب سلامتی ...

عزیزم حسابی دعا کن که این شب عزیز تا فردا بزایی

تولد پیامبر رحمه للعالمینه و تولد امام جعفر صادق .

الهی که ویبک موفق شی.

قدر بخون ؛ نتونستی صلوات بفرست و دعا کن.

زهرا جان  صفای عزیز مامی فرورديني زی زيگولو و همه عزيزايي ک تازه زایمان کردن دعا کنید ب سلامتی ...

می تونی بری زیر دوش آب گرم 

البته من زایمان طبیعی تجربه ندارم 

اما شنیدم اگه دردها واقعی باشند قطع نمیشه؛فقط  شدت درد زیاد باشه آب گرم کمی آرومت میکنه؛

اگه کاذب باشه قطع می‌کنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بخدا، همش دارم از اطرافیان میپرسم چرا من اینقد کم طاقتم چرا بقیه باوجود مشکل و درد طولانی طاقت م ...

ممنون از خاطرتون که برامون نقل کردید .😘

ممکنه فکر می کردید بیشتر اینها طول بکشه و شما طاقت نداشته باشید؛ واقعا آدم از چیزی که تجربه نداره و فقط شنیده ترس داره؛ ترس هم باعث درد و عدم تحمل میشه 

آدم ها هم باهم متفاوتند ؛ ممکنه یکی زودتر یکی دیرتر بزاد ؛شما هم مطمئن نبودی که زایمانتون نزدیک باشه؛ حتما احساس کردی دیگه نمی تونی ادامه بدی

شاید خیریتی توش بوده؛فکرشو نکن 

حداقل میدونی زایمان بعدی می تونی 

همین که خاطره هاتون رو دقیق و صادقانه تعریف می کنید جای تشکر فراوان داره ؛اجر و ثواب داره؛چون تجربه است برای دیگران .

إن شاءالله اگه خواستی زایمان های بعدی تلاش  میکنی.

2720
ممنون از خاطرتون که برامون نقل کردید .😘 ممکنه فکر می کردید بیشتر اینها طول بکشه و شما طاقت نداشته ...

خواهش میکنم گلم، من سر اولی هم تا 7سانت تحمل کردم و با التماس خواستم سز بشم البته دکتر خودمم نبودش و اصلا بالا سرم نیومد، و ی دکتر دیگه عملم کرد، همش فکر میکردم بیمارستان بدی بوده با مامای بی تجربه و دکتر بی مسئولیت.ولی اینبارم که دیدم درد فوق العاده بدون ی قطره سرم و آمپول فشار دارم فهمیدم اونا مقصر نبودن، سری قبل فکر میکردم دوز زیادی از سرم فشار بهم تزریق شده، و این سری هم که اینقد زود کوتاه اومدم و از همون خونه تصمیم به سز گرفتم، جدای از کم طاقتیم یکی اینکه با هر درد حس دفع داشتم و یکی هم ترس از معاینه بود واقعا حس بدی بهم میده، علاوه بر ترسش، اینکه رحم از بیرونم بخاد تحریک بشه خیلی برام ناخوشاینده. 

خواهش میکنم گلم، من سر اولی هم تا 7سانت تحمل کردم و با التماس خواستم سز بشم البته دکتر خودمم نبودش و ...

مامای باتجربه و مهربون که خیلی تاثیر داره ؛ چون با حرفاش روی مغز و بدنت تاثیر میذاره

اما اول و آخر همه دردها رو باید خود مادر بکشه 

بعضی سوره ها توی ماه آخر بارداری که میگند خوبه بخونید ؛ شنیدم باعث بالا رفتن صبر و تحمل مادر میشه و خوردن خرما هم مثل اینکه توان و صبر میده.

حالا شما کلی قوی تر منی؛ خوبه باز اراده کردید تا دردها پیش رفتید ؛ من که سر زایمانم دو هفته قبل تاریخم تا دوتا دکتر گفتند نمی تونی ؛ و بچه داره درشت میشه و لگن محدوده و..... دیگه حتی ریسک نکردم که بذارم دردهام بیاد ببینم میشه یا نمیشه 

نموندم ببینم اصلا تحمل درد دارم یا نه

یا حداقل بزارم دردها بیاد که بدونم بچه موعدشه کبدش  کامل شه زردی نگیره 

از بچگی اطرافیان و صدا سیما و همه از زایمان و ازدواج و بچه داری ترسوندنمون

خودمون هم فقط رفتیم تحصیل کردیم ؛ اما چهارتا کتاب درست و حسابی در زمینه بارداری و زایمان و تربیت بچه نخوندیم که بدونیم چی به چیه .

فقط کتاب های غیر مرتبط پاس کردیم ؛ مادرامون هم فکر کردند خیلی باسوادیم حالیمونه؛همش تو کلاس و درس و نت می سرچیم؛ دیگه تجربیات خودشون رو هم به ما منتقل نکردند .

الانم برو با دختر گلت خوش باش ؛ به این چیزا هم فکر نکن که افسردگی می گیری 

تا چتدین ماه بعد زایمان خطر افسردگی هست. 

به جاش به بچه هات و شوهرت و مسائل و موضوعات زیبا فکر کن .

خواهش میکنم گلم، من سر اولی هم تا 7سانت تحمل کردم و با التماس خواستم سز بشم البته دکتر خودمم نبودش و ...

به نظرم بعدی رو قبل رسیدن به بیمارستان فول شی

چون دو تا زایمانت تا نزدیکا آخرش پیش رفتی  لگنت آماده تره تا ما بنده خداها😂

2714

عزیزم برو به سلامتی ان شاالله

ان شاالله تو این شب عزیز بهترین اتفاق ها برات رقم بخوره

منم دارم شیر میدم و دعاتون میکنم, البته خودم که لایق نیستم این فرشته ها لیاقت دارن.

سلام عزیزم ممنونم خوبم، انشاالله نی نی شما هم سالم بیاد بغلتون. من همون شب رفتم بیمارستان معاینه شد ...

واقعا چون میدونیم قدرت انتخاب داریم, میگیم چه کاریه این دردا بکشم میرم سزارین میشم بعدش هرچی میخواد بشه.

خانوما من توي ٣٦ هفته هستم  پياده روي اينارو شروع كنم؟  بعضيا ميگن ديرم شده بعضيا ميگن ص ...

من کلاس میرم.

اونجا گفتن از ۳۶ هفته و یک روز شروع کنید.

پیاده روی دوتا ۴۵ دقیقه در روز

دمنوش ها

ورزشها

نزدیکی نیمه عمیق

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
بچه ها از مامانی خبری ندارید؟؟؟؟

وقتی بچه ها دیر خبر می کنند آدم نگران میشه

میگم احتمالا خوب پیش نرفته یا سزارین شدند 

یا زایمان سختی داشتند 

إن شاءالله هر چی خیرشون و صلاحشون هست شده باشه

اره بخدا، همش دارم از اطرافیان میپرسم چرا من اینقد کم طاقتم چرا بقیه باوجود مشکل و درد طولانی طاقت م ...

فدات شم ممنون😍

اشکال نداره فدای سرتون خداروشکر ک سلامتین😙

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
وااااای باورم نمیشه چیزایی ک میگی مگه امکانش هست چطوری بادوتا بچه کوچیک تو این جمعیت اونم صبح اربع ...

لطف امام حسین بود باور کن. اصلا تا نری باور نمیکنی. ان شاءالله سال بعد خودت بری ببینی چطوری غرق محبتت میکنن....

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
2706