2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664780 بازدید | 89499 پست

خانوما من توي ٣٦ هفته هستم 

پياده روي اينارو شروع كنم؟ 

بعضيا ميگن ديرم شده بعضيا ميگن صبر كن ٣٦ تموم شه 🤷‍♀️

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم مبارک باشه  بیمارستان کوثر خوب بود؟ کلا راضی بودی؟ دکتر محسن پور خوبه؟

سلام، ممنون.بیمارستان اره بد نبود، مادر کودک سر اولی بهتر بود، اره در کل راضی بودم، دکتر هم اره خوب و خوش اخلاق و متین.ماماها خوب بودن ولی اتاق عمل در مقایسه با مادر کودک فکسنی بود انگار!   

سلام عزیزم مبارکتون باشه بخاطر اینکه خودتون گفتین سزارین شدین یا مشکلی پیش اومد؟

سلام عزیزم ممنون، اره فقط به خاطر اینکه خودم گفتم، مادر و خواهرمم هرچی گفتن مگه خودت نمیخواستی طبیعی، یا دکتر و ماما گفتن تو که نمیخواستی پس چرا گذاشتی درد بکشی، گفتم اشتباه کردم. 

2720

✨پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله:

«به راستی نوزادى كه در امّت من متولّد شود، براى من از آنچه خورشيد بر آن می تابد، محبوب تر است»

📚 وسائل الشیعه،ج17، ص137

🌺ولادت با سعادت پیامبر اکرم صلی‌الله‌علیه‌وآله و امام صادق علیه السلام مبارک باد

کانال«دوتا کافی نیست»
@dotakafinist1

سلام عزیزم خوبی ،  مبارک باشه انشالله سالم و صالح باشه و قدمش پر از خیر و برکت باشه براتون ،&n ...

سلام عزیزم ممنونم خوبم، انشاالله نی نی شما هم سالم بیاد بغلتون.

من همون شب رفتم بیمارستان معاینه شدم(البته به سختی، گفتم بهشون که قبلا واژینیسموس بودم والان برا معاینه هم سخته برام)،ولی بنده خدا با صبر و ارامش معاینه کرد و گفت دیدی درد نداشت، گفت دهانه رحم کاملا بسته هست و نشتی هم نداری ترشح شاید داری با اون اشتباه گرفتی، که دکتر محسن پور هم اومد گفتم دکترمه، گفت خب شانستم خوبه، دیگه رفتم پیش دکتر برام سونو هم نوشت که خیالم راحت باشه کیسه اب سالمه، اومدیم خونه ساعت 4:30 با درد  بیدار شدم، رفتم نماز خوندم ومشغول راز و نیاز، سختم بود گفتم ی دوش گرم بگیرم احتمالا کاذبه، دیدم نه قطع نشد، شوهرمو بیدار کردم گفت مطمئنی وقتشه گفتم نمیدونم، تا اماده شدیم ی 20دقیقه طول کشید، احساس کردم شدید تر شد یا نمیدونم فاصلش کمتر شد دیگه صدام در اومد، از همون تو خونه تصمیم به عمل گرفتم به شوهرمم گفتم خندید گفت یعنی اینقدر درد داری! بعد گفت چجوریه هی میگیره ول میکنه، که درد دوباره اومد،بلند گفتم اره اره اره..اونم میخندید    به خواهرمم که خونشون نزدیکمون بود زنگ زدم گفتم بیاپایین با من بریم، خیلی پشیمون بودم از تصمیمم، گفتم کاش حداقل بیمارستان نزدیکتر بود و اینا، واقعا نمیدونم چرا اینقد کم طاقت شدم!!خلاصه همون مامای دیشب که معاینه کرده بود گفت چی شد تو که طبیعی میخواستی، البته بین راه هم زنگ زده بودم گفته بودم به دکتر زنگ بزنین بیاد میخوام عمل بشم، من سزارین قبلیم  فوری معاینه کرد گفت 4،5سانت، راستی ی چیز دیگه احساس دفع هم داشتم، ولی بعد بیدار شدن تو خونه دستشویی رفته بودم و مثانه و روده هام خالی بودن، میدونستم بچه تو لگنه اونم همینو گفت، هی میگفتم باید برم دستشویی میگفت فکر میکنی، بهش گفتم نه واقعا مثل اینکه باید برم دستشویی گفت نه واقعا نباید بری سر بچه تو لگنه فکر میکنی، دکترم خیلی زود اومد گفتن تو بیمارستانه، ی مامای دیگه اومد لوله ادرار رو وصل کنه فوری معاینه هم کرد چون میونست ترسوام و سخت میزارم، به همکارش و من گفت 6سانت شده، خیلی پشرفتش سریع هست و باهام صحبت میکردن که ما قول میدیم سریع به دنیا میاد اخه سرشم تو لگنه و سریع رحمت باز میشه و تو بیشتر دردشو کشیدی چیزی نمونده روند زایمانت خیلی عالیه، خواهرمم صحبت میکرد که باید ی کم طاقت داشته باشی و ماماها دارن بهت میگن خیلی زود میشه پس ی کم تحمل کن،دکتر هم اومد دیدمش رو ویلچر داشتن منو میبردن حرفای مشابه  زد که پس چرا گذاشتی اینقدر درد بکشی و به مادرم اینا گفت اگه بخواد راحت میتونه و زایمانشم نزدیکه،ولی چون سزارین قبلی بوده حق انتخاب با خودشه وگرنه من به هیچ وجهی، هر چی هم که خودش میگفت عملش نمیکردم، بازم بهم گفت مطمئنی گفتم اره، همش میگفتم تو رو خدا زودتر الان دوباره شروع میشه!خلاصه من عمل شدم و دخترم به دنیا اومد ی دختر خیلی ناز که چشمام با دیدنش روشن شد و فقط احساس  خوشحالی داشتم، دیروز داشتم فکر میکردم بچه به این نازی و ماهی اگه ویبکم کرده بودم نور علی نور بود.

ببخشید طولانی شد تازه بعضی از افکار و حالات و احساساتمم نگفتم   اگه شد میام میگم.

وای دروووغ نگو☹ ینی از منم عجول ترم هست روند طبیعی داشتی بعد رفتی سز😯 الهی اشکال نداره ب صلاحت هم ...

اره بخدا، همش دارم از اطرافیان میپرسم چرا من اینقد کم طاقتم چرا بقیه باوجود مشکل و درد طولانی طاقت میارن و خودشون اصرار دارن صبر کنن برا طبیعی، اونوقت من همه چی خوب و حتی ماما اطمینان بهم میداد نتونستم!!البته الان اصلا ناراحت نیستم دردش وحشتناک بود.تو بخشم به مامای مراقب وضعیتمو گفتم، گفت وای کاش من بودم نمیزاشتم سز بشی بهترین روند زایمانو داشتی دختر. 

ممنون عزیزم، انشاالله نی نی شما هم سلامت باشه

فیزیوتراپی در منزل

طراحی سایت

سئو سایت 

پشتیبانی سایت

بک  لینک

طراحی کارت ویزیت

متخصص دندانپزشکی

متخصص دندانپزشکی در شرق تهران

متخصص دندانپزشکی در ونک

متخصص دندانپزشکی در تهران

مجتمع فنی تهران

طب سوزنی در منزل

آموزش امنیت سایت

آموزش امنیت وردپرس

آموزش پشتیبانی سایت

آموزش وردپرس

آموزش ساخت بک لینک

آموزش بهینه سازی سایت

Seo آموزش  

باتری خودرو

باتری ماشین

2714
سلام عزیزم ممنون، اره فقط به خاطر اینکه خودم گفتم، مادر و خواهرمم هرچی گفتن مگه خودت نمیخواستی طبیعی ...

عزیز دلم چشمت روشن مبارکتان باشه الحمدلله ک دوتاتون صحیح و سالميد

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

زهرا جان ب شما هم خیلی تبریک میگم ببخشید نمیتونم ريپلاي کنم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

دوستان من دیروز رفتم مطب خانم صابريان

توسط ایشون دوبار ب فاصله ءیک ساعت تحریک شدم

خیلی روحیه دادن گفتن ک شرایطم عالیه یه فینگر  راحت باز بود دهانه

بعدش لک دیدم لخته های خونی دیدم چیزایی ک آرزوی ديدنشونو می کردم دیروز درداي نامنظمی داشتم و توجه نمی کردم

تا این ک امروز از یه زمانی ب بعد احساس کردم منظم شده و بیشتر شده

یک ساعت و نیمی میشه ک در دام شروع شده

یعنی خودشه??

یعنی ممکنه روندش قطع بشه?

تورو خدا دعام کنيد

صابریان گفت باید بخوابم ولی انفدر خوشحالم ک فکر نکنم خوابم ببره

زهرا جان 

صفای عزیز مامی فرورديني زی زيگولو و همه عزيزايي ک تازه زایمان کردن دعا کنید ب سلامتی فارغ بشم تورو خدا

در دام هر 5دقیقه یکباره

دعا کنید قطع نشه  

2706