2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670821 بازدید | 89552 پست
سلام مجدد من یه دردایی  میاد و میره زیر دلم یعنی چی میتونه باشه؟ شوهر من نیست. تو قم هم جایی ر ...

سلام خوبی عزیزم ، منم همینطورم هر از گاهی دردای پریودی دارم قشنگ زیر دلم درد میگیره 

سلام عزیزم ممنون، منم سز شدم.

سلام عزیزم خوبی ، 

مبارک باشه انشالله سالم و صالح باشه و قدمش پر از خیر و برکت باشه براتون ، 

من الان پیامتونو دیدم چی شد کامل تعریف کنین درداتون خودش شروع شد؟ 

دکتر محسن پور اومدن چطور بودن ، خیلی مشتاقم که بدونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام،ساعت هشت و چهل دقیقه شنبه بچم دنیا اومد،ساعت ده و نیم تو ریکاوری بهوش اومدم،نمیدونم چرا اینقدر طول کشیده،چون گوشیم سادس خیلی نمیتونم بیام تو گروه و تاپیک سر بزنم،حالمم خیلی تعریف نداره،دل درد امونم را بریده،جای بخیه هام درد نمیکنه ولی بقیه دلم خیلی درد میکنه، راه رفتن و نشستن هم که دیگه حکایتش جداست،ولی با همه ی این احوال انگار بعد عمل که پسرمو دیدم دیگه به این فکر نمیکنم که چرا نشد طبیعی زایمان کنم،فقط میگم خداروشکر که هردومون سلامتیم

وَ قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن
سلام،ساعت هشت و چهل دقیقه شنبه بچم دنیا اومد،ساعت ده و نیم تو ریکاوری بهوش اومدم،نمیدونم چرا اینقدر ...

سلام عزیزم مبارک باشه انشالله قدمش پر از خیر و برکت باشه براتون خداروشکر که هردو سالم هستین همین کافیه انشالله که هر چه زودتر بهتر میشی و مثل روز اول قوی و سرحال میشی

سلام،ساعت هشت و چهل دقیقه شنبه بچم دنیا اومد،ساعت ده و نیم تو ریکاوری بهوش اومدم،نمیدونم چرا اینقدر ...

سلام عزیزم 😘

تولد پسرتون مبارکتون باشه 

طبیعیه چند روز اذیتی ؛ إن شاءالله زود خوب و سرحال میشی ؛ غذاهای مقوی و مایعات طبیعی ترجیحا بخور تا خوب شیر داشته باشی .

تو موفق میشی من میدونم🤓🤓🤓

خدا از دهنت بشنوه عزیزم ممنونم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
روند زایمان خیلی خوب بود، نمیدونم چرا اینقدر بی طاقت بودم، دوتا ماما گفتن کمتر از نیم ساعت به زایمان ...

وای دروووغ نگو☹

ینی از منم عجول ترم هست روند طبیعی داشتی بعد رفتی سز😯

الهی اشکال نداره ب صلاحت همین بوده.انشاا.. ب سلامتی مبارک باشه😙😙😙😙😙😙

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

وای مبارکه عزیزم😍😍😍😍

ب سلامتی زیر سایه پدر مادر و امام زمان انشاا...😍😍😍

وای از دست دردای بعد سز😤😤😤😤

خدا کمکت کنه.من ک هر چند ساعت کارم شیاف بود😖

ولی باز همه رو آدم یادش میره و فقط دوباره روزهای پر مشغله ب انتظارتن😆 حسابی کیف کن این چنروز ک دیگ 

با استراحتم باید خدافظی کنی خاهر😂

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

سلام عزیزم

مبارک باشه

ان شاالله همیشه صالح و سالم در کنار هم زیر سایه آقا امام زمان (عج) باشید

التماس دعا

🌷🌷🌷

🌼🌼اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌼🌼

سلام

همه ما تلاشمون رو می کنیم بهترین نوع زایمان برامون اتفاق بیفته.

حالا طبیعی یا سزارینش دیگه دست خداست.

الحمدالله که هر دوسالم هستین.

بهتون تبریک میگم.

برای همدیگه دعا کنیم.

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
2706