2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664592 بازدید | 89496 پست
صفا جان نقاط فشاری رو میگی بهم؟

سلام عزیز ببخشید مدتی نبودم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چند روز پیش رفتم پیش خانم صابریان.

چقدر امیدم بیشتر شد.گفتن خیلی زایمان داشتن که بعد از دو تا سزارین بوده.

کاش شرایطشو داشته باشم کلاسا رو شرکت کنم.نمیدونم این دوتا فسقلی رو کجا بذارم.میگفتن کلاسا خیلی موثره.

2720
خانم صابریان صبر میکنن،ولی منو قراره شنبه سز کنن،من امروز رو حساب lmp وارد هفته ی چهل و یک شدم،رو حس ...

عزیزم چخبرا فارغ شدی ب سلامتی😙

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
خوش ب حالتون...کاش خدا منم ناامید نکنه خیلی وقته ک صبر کردم ب پریود ۴۱هفته و ۲روز امروز بیوفیزیکا ...

تو موفق میشی من میدونم🤓🤓🤓

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2714

دوستان عزیز

تجربه ای که خودم به دست آوردم:

من از همون اول شرط کردم با خودم که به هیچ وجه فکر سزارین نکنم, با خودمم گفتم که انگار نه انگار که من گزینه ای به اسم سزارینم داشتم، من فقط زایمان طبیعی میتونم انجام بدم مگر اینکه دکتر دستور سزارین بده که حتما به صلاحم هست

موقعی ام که دردم خیلی شدید شد فقط به ماماها میگفتم به من بگین چیکار کنم که تموم شه, داشتم از درد بی حال میشدما, میخواستم بخوابم ولی به ماما میگفتم فقط بگو چیکار کنم که که تموم بشه، وقتی ام که حرکتایی که میگفتا انجام میدادم, دردم کمتر میشد نسبت به اون موقعی که خوابیده بودم.

بخواطر همین خیلی روند زایمانم سریع پیش رفت, مامامم میگفت استراحت کن و یکم بخواب منم میگفتم نه باید سریع تمومش کنم.

انشاالله کسایی که میخوان موفق تر باشند, این ذهنیت را برا خودشون جا بندازن

ببخشید دوباره سوال.  سمت شهرک مهدیه پزشک اطفال خوب میشناسی؟ اگه اره آدرس میدی؟

سلام خوبین

مرکز رویش ساختمان شهر پزشکان بلوار محمود نژاد ط۶

شهرک مهدیه که اطرافش هیچی نیست.

دکتر اطفال خوب همون شهرپزشکان یه دکتر هست طبقه ششم اسمش دکتر سعادتمند هست گمونم.

دکتر ایرانی خواه

دکتر پشتیبان

دکتر موسوی

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
دوستان منو فراموش نکنید خیلی دعام کنید

سلام عزیزم خوبی ، 

چشم اگه خدا ازم قبول کنه دعا میکنم حتما ، سعی کن قلبا به خدا توکل کنی و بیخیال همه چیز بشی واقعا تاثیر داره، 

اگه میتونی روزی ۱۰۰ تا (اسغفرالله ربی و اتوبه علیه )بگو خیلی خوبه 

نتیجشو دیدم که میگم 

2706