2703
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664840 بازدید | 89502 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خوبی ،‌ واقعا درکت میکنم و دعا میکنم خدا کمکت کنه همسر منم همینطوره هیچ کاری نمیکنه فقط ...

وای خدا کمکت کنه😭😭😭😭

انشاا‌‌‌.. ک طبیعی خوب و راحت زایمان کنی

شوهر# تنبل سخته😭😭😭😭

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2456
سلام عزیزم واقعا این ماه های آخر خیلی ذهن آدم درگیر میشه, و به مسایلی فکر میکنه که تا دیروز اصلا اه ...

خوش ب حالتون...کاش خدا منم ناامید نکنه

خیلی وقته ک صبر کردم

ب پریود ۴۱هفته و ۲روز

امروز بیوفیزیکال دادم خداروشکر ۳۹هفته و ۳روزمه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
سلام عزیزم  ببخشید میدونم قلمبه ای دیگه زوار آدم درمیاد؛ هم ناتوان میشه آدم ؛ هم کم تحمل اما ...

ممنونم ازت بهارجان.... خیلی قوت قلبی

اتفاقا دیشب قاطی کردم دیگه ب شوهرم گفتم امروز سزارین کنم ولی خداخواست و دوباره دستمو گرفت... الحمدلله حالم بهتره

از چند جهت خیلی روم فشار بود خیلیییی... دیروز کلی گریه کردم از حضرت رباب خواستم قسمش دادم حالم بهتره شکر خدا... سونو هم دادم دیگه استرس ندارم الحمدلله شرایط جنین خوب بود

فقط بچه هنوز سرش تو لگن نرفته نمیدونم چ کنم...انگار گیر کرده بالای استخون لگنم راه میرم دراز میکشم قشنگ متوجه میشم دعا کن خدا این مسئله رو هم برام رفع کنه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2714
ضرب المثلی هست که میگه : بالای گود زورخانه نشسته میگه لنگش کن حالا منم راحت نشستم برا تو نسخه پیچی ...

دقیقااا.... ممنونم از راهکارات عزیزم امیدوارم خیر این همه آرامشی ک ب آدم میدی اول ب خودت برگرده

امروز بیوفیزیکال دادم شکر خدا شرایط جنین خوب بود ۳۹هفته و ۳روزم بود

درصورتیکه ب پریود۴۱هفته و دوروز

ک ب نظرم برا سونو درست تره

ب صابریان گفتم گفت خداروشکر پس وقت داریم هنوز

دوروز دیگه میرم پیشش ک اگه یخورده باز باشه تحریک کنه...کاش یه کوچولو یه نیم سانت باز باشه لااقل

دوستان منو فراموش نکنید خیلی دعام کنید

توکل کن عزیزم ؛ دیگه هر چه پیش آید خوش آید.

خدا إن شاءالله همه رو به آرزوشون که ویبکه برسونه. 

اون فشار روحی که ما ویبکی ها به خودمون میدیم مستقیم بریم سزارین بهترمونه😜 

دیگه اگه بسپاری به خدا بی خیال لگن و شکم و دهانه رحم و جفت و .....شو ؛ 

اگه خدا بخواد همه چی کن و یکن میشه ؛ تو چند ساعت همه پازل ها جفت و جور میشه .

توکل کن عزیزم ؛ دیگه هر چه پیش آید خوش آید. خدا إن شاءالله همه رو به آرزوشون که ویبکه برسونه.  ...

آره واقعا خدا ک بخپاد یه دفعه همه چی رو درست میکنه

2706