2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1671057 بازدید | 89552 پست
ممنون میشم کمکم کنین و نظرو تحربه اتونو از خود یا اطرافیانتون بگین خیلی ناراحتم و اوضاعم زیاد خوب نی ...

استراحت باش دارو ها رو هم ادامه بده

شرمنده رک میگم اما من بخاطر همین قضیه بستری بودم بیمارستان....اگه تا 12 هفته بچه بمونه احتمال80 درصد میمونه.اما زیر 12 هفته احتمال سقط یا موندن50 درصد

استراحت باش دارو ها رو هم ادامه بده شرمنده رک میگم اما من بخاطر همین قضیه بستری بودم بیمارستان....ا ...

قربونت برم الان تو 11هفته هستم توکل بخدا. راضیم به رضایش. بچت دنیا اومد؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت برم الان تو 11هفته هستم توکل بخدا. راضیم به رضایش. بچت دنیا اومد؟ 

ان شاالله هر چی به صلاحه.

نه هنوز هفته 32 هستم.

تاپیک خاطره رو بخون حتمن.

من شیاف رو قطع نکردم اما مایعات و آب آلبالو رو که خاطره گفت انجام دادم.خیلی زود رفع شد.

تو سونو اول کوچیک بود سونو بعدی بزرگ.شده بود.دیگه کارایی که خاطره گفت رو انجام دادم سونو بعدی کلن نبود دیگه.تازه من اصلن استراحت نداشتم.چون دوتا بچه کوچیک داشتم به اطرافیان هم چیزی نگفتم که باید استراحت مطلق باشم چون انرژی های منفی شون زیاد میشد.اما کارمو تو خونه کم کردم...شماهم چیزایی که خاطره گفت رو انجام بده ان شاالله حل میشه.

برا من تو سونو آنومالی اوکی شده بود.

ان شاالله هر چی به صلاحه. نه هنوز هفته 32 هستم. تاپیک خاطره رو بخون حتمن. من شیاف رو قطع نکردم ام ...

خداروشکر الحمدلله. من ترسم از این شیاف ها و امپول پروژسترون. تا امپولم قطع شد دوباره لک هام شروع شد. الانم دارم امپول میزنم

2728
رفتم معاینه گفت همون ۲ سانتی ولی کامل نرم‌و خوب شدی.سرش هم باز اومده پایین. گفت لگنتم جا داری حسابی ...

چی شدی دختر؟؟؟

زیاد به حرفای دکتر شریفی فک نکن.میخواد حواست به وزن باشه بالا نره.

ته تهش دکتر گفت نمیتونی نامه که داری ازش بیا بشین خونه دیگه پیشش نرو تا دردت گرفت برو بیمارستان نامه رو نشون بده...اصلن دکتر شریفی نه یکی دیگه بیمارستان بقیه الله چون موافق ویبک هستن حمایتت میکنن

خداروشکر الحمدلله. من ترسم از این شیاف ها و امپول پروژسترون. تا امپولم قطع شد دوباره لک هام شروع شد. ...

ان شاالله حل میشه.استرس سمه فقط...استرس و ترس رو دور کن بشین بعد نماز امروز یه توسل و توکل با خدا داشته باش بسپار به خودش بعدم به هیچی فکر نکن...هر لک و خونریزی خودش استرس زاست تو بارداری...

خب من میخام دردام شرو بشه بادام شیرین مث کرچک درد رو میاره؟؟؟؟ من ک میخام امشب ی شیشه کرچک بخورم ب ...

چرا عجله داری عزیز جان واقعا متعجبم 

نگران نباش دکتر شریفی راحت زیر بار سز نمیره، تو که شرایطت خوبه. در ارتباط با روغن کرچک هم خودت میدونی 

من فقط تجربه ۳۳ ساله ماما صابریان رو گفتم. هر دوتا روغن فقط برای خالی کردن دستگاه گوارشه، حالا شاید تحرکات گوارشی باعث تحرکات رحم هم بشه. شایدم نشه. 

من سر بچه قبلی سه شیشه استفاده کردم کرچک که ایکاش نمی کردم فقط بالا اوردم، نه دردی نه چیزی، آخرش خودش دردام با گرمای زیاد دادن به کمر و شکم شروع شد، که ایکاش اون کار رو هم نمی‌کردم چون وقتش نبود، و مجبور به سز شدم. ایکاش صبر میکردم دردا خودشون بیان

حالا هم خودت میدونی فدات شم،

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   
چرا عجله داری عزیز جان واقعا متعجبم  نگران نباش دکتر شریفی راحت زیر بار سز نمیره، تو که شرایطت ...

مونس جان خانم صابریان در مورد زایمان نظرش چیه ؟ تحریک می‌کنه که زودتر شه یا می‌ذاره پرداخت خودشون بیان 

یا اگر کسی در مورد دکترای ماهر و باتجربه اطلاعی داره که اونا تحریک می کنند یا اجازه میدند که وقتش شه

آخه یه کار روتین شده ماماها خیلی دستکاری می کنند 

چی شدی دختر؟؟؟ زیاد به حرفای دکتر شریفی فک نکن.میخواد حواست به وزن باشه بالا نره. ته تهش دکتر گفت ...

سونو گفت وزنش ۴ رو رد کرده🙁

ولی دکتر گفت لگنت جا دارهه میتونی طبیعی بیاری 

گفت اگه میترسی بیا سز بشی 

گفتم نه دیگ طبیعی😁

قرار شد ساعت ۳ ۴ صبح کرچک بخورم😩 دعا کن برام دردام شرو بشه دیگ چون گفت امپول برام نمیزنه😯

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
دکتر شریفی که منو اصلن تحریک نکردن.

چرا منو هفته ۳۸  ی کم و امروز تحریک کرد.

فقط هفته ۳۶ معاینه بود بقیش تحریکم داشت

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
چرا عجله داری عزیز جان واقعا متعجبم  نگران نباش دکتر شریفی راحت زیر بار سز نمیره، تو که شرایطت ...

اخه دیگ چقد صبر😟 ۱۸ مهر ی تاریخ داشتم

۲۷ هم ی تاریخ.

فقط ۳ ابان میمونه ک جمعس 

واقعا دیگ نمیکشم بچه وزنش بالاس ی قدم راه میرم نفسم بالا نمیاد دندون درد امونمو بریده ب بچه شوهرم نمیتونم درست برسم قطعا بعدش سخت تره ولی الانم واقعا مهره های کمرم قرچ قرچ صدا میده🤕 ۲۵ کیلو اضافه کردم😩

سونو گفت وزنش ۴ رو رد کرده🙁 ولی دکتر گفت لگنت جا دارهه میتونی طبیعی بیاری  گفت اگه میترسی بی ...

ان شاالله هروقت و هر جور صلاحه برات پیش بیاد

ما رو بی خبر نزار از خودت

آمپول فشار هم لازم بشه با دوز کم میزنن...برا منو که زدن...اما خودم میگم دردا طبیعی شروع بشه بهتره

2706