2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672380 بازدید | 89580 پست
برم تحریک سینه از بیکاری بهتره💃💃💃

تحریک سینه رو بده حضرت همسر انجام بده حال و اثر و همه چیش بیشتر و بهتره😉😂😂😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954

دوستان من 21 هفتمه و امروز فهمیدم مبتلا به شپش سر شدم و رفتم بهداشت دارو داد و یه چیز محیرالعقولی که اونجا دیدم این بود که وقتی گفتم بعد دو سز طبیعی میخوام چیزی نگفتن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای وای راست میگی منم وزن پسرم شاید بالا باشه  سونو وزنش تو هفته ۳۶  ۳۵۰۰ بود.ب نظرتون می ...

ان شاءالله  میتونی. من سراغ دارم تا ۴۶۰۰ هم طبیعی بدنیا اومده ولی خوب خیلی بخیه خورده بنده خدا.

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   
2728

سلام،امروز نوبت دکتر داشتم،بالاخره معاینم کرد،گفت سربچه خوب اومده پایین ولی دهانه رحمت هنوز بستس،پرسیدم سفته یا نرم شده گفت نرم شده ولی بستس،بهمم اولتیماتوم داد که تا هفدهم بیشتر واسم صبر نمیکنه و اگه دردم شروع نشد میبرتم سز،دیروز با اینکه به همه میگم روغن کرچک نخورید خودم نصف شیشه روغن کرچک خوردم،بچم تکون میخورد و انقباض داشتم ولی درد نداشتم،امروز هم  که ضربان قلبش خوب بود الحمدلله،بنظرتون از اون دسته آدمهایی هستم که روغن کرچک بهشون میسازه؟یعنی بازم بخورم؟

وَ قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن

خانما اگه کسی مث من بوده لطفا کمکم کنه. من دختر اولمو خودم رفتم سزارین. دومی رو باردارم متاسفانه یهوو خونریزی افتادم و دکتر برام شیاف نوشت و ده تا امپول. دوباره رفتم سونو گفت خونریزی پشت پرده که نمیدونم چیه زیاد و دوباره سی تا امپول نوشت و شیاف الانم لکه بینی دارم و کمردرد نمیتونم سرپا وایسم و استراحت مطلقم. سونو گراف گفت  شاید بمونه بچه شایدم نه😭😭😭الان ده هفته ام هنوزم لک دارم. 

2738
تحریک سینه رو بده حضرت همسر انجام بده حال و اثر و همه چیش بیشتر و بهتره😉😂😂😂😂

بابا قبول نمیکنه نامرد😯

البته بچه همش بیداره شبا هم ک صبح زود باید بره سرکار اگه تحریک کنه خودش و...😂😂😂😂

بهشم گفتم خودم انجام میدم میگه چ غلطا بار اخرت باشه ب خودت دس میزنی😩 میبینی ترخدا نمیدونم چ کنم

حالا امشب شاید یکارایی بکنه😝

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
ان شاءالله  میتونی. من سراغ دارم تا ۴۶۰۰ هم طبیعی بدنیا اومده ولی خوب خیلی بخیه خورده بنده خدا.

وای خدااااا فقط ترسم همینه 😭

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
تجریک سینه از کی انجام بدیم؟  من 35هفته و 4روزمه شروع کنم یا زوده؟

۳۷ ب بعدعزیزم

خانما اگه کسی مث من بوده لطفا کمکم کنه. من دختر اولمو خودم رفتم سزارین. دومی رو باردارم متاسفانه یهو ...

سلام.اولین چیز آرامشه.توکل کن.

هماتومه،و تقریبا خیلی از باردارا دارن.نمونش خود من.مال من بسیاااار بزرگ میزد توی سونو.

الان پسرم یک ماه و یک هفتشه😍.

یه تاپیک زدم،برو حتما بخونش.در مورد هماتومه.حتما کمکی نیکنه

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
سلام،امروز نوبت دکتر داشتم،بالاخره معاینم کرد،گفت سربچه خوب اومده پایین ولی دهانه رحمت هنوز بستس،پرس ...

۱۷ روز دیگه وقت داااااری!!!!

کرچک زوده نخور.

پله نوردی زیاد کن

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2706