2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664636 بازدید | 89496 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه ی عزیزان ممنون از لطف همتون خدا را شکر منم زایمان کردم زایمان طبیعی هیچ کدوم از ماما ...

عزیزم تبریک میگم انشالله که قدمش پراز خیر و برکت باشه و سالم و صالح باشه ، خداروشکر که تونستین طبیعی زایمان کنین و به خواستتون برسین خیلی خوشحال شدم

سلام به همه ی عزیزان ممنون از لطف همتون خدا را شکر منم زایمان کردم زایمان طبیعی هیچ کدوم از ماما ...

سلام عزیزم مبارک باشه

ان شاالله همیشه به خیر و خوشی زیر سایه آقا امام زمان (عج ) باشید

التماس دعا

🌷🌷🌷

🌼🌼اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌼🌼
2456

به به ب سلامتی عزیزم

خداروشکر ک نگرانم بودی همه چیز خوب پیش رفت.

خدا حفظ کنه نی نیهاتو😙😙😙😍😍😍😍

چقد عالی ترخدا مارم دعا میکردی بزاییم😣😣😣

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
سونو ضخامت رفتین شما

اره دیگ داپلر 

واس من ۱۰ میل بود‌

این دوستمونم گفته بودن ۱ میل داخلی هم سونو کرده بود گفته بود ۲.۵ ک دیدی ب سلامتی زایمان کرده😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

سلام چقدر خوب باریکلاااااا به شما.

آفرین

خدا رو هزاران مرتبه شکر

بی نهایت براتون خوشحالم.

برای ماهم خیلی خیلی دعا کنید......

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....

مبارک باشه عزیزم 😘

خیلی خوشحال شدم

خداروشکر 

پیش ماما بودید یا دکتر ؟

ماما بیشتر کمک می کنه یا دکتر ؟ 

2714
چن وقت گذشته از سزتون

دو سال ۵ ماه

رستای عزیز کجایی؟ نمیدونم چرا احساس کردم میخوای سومی رو بیاری!

یادش بخیر. دو سال پیش این موقع ها بچه هامون چند روزشون بود. 

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

😬😬😬😬

2706