2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1671157 بازدید | 89552 پست
وای خدا چرا هیچکس نیس اینجا من اخر شب عسل شیاف کردم. من تو خواب ک میخاستم بچرخم احساس کردم ک آب از ...

بعید میدونم عسل آب بشه بدون بو باشه،مسلما بوی عسل را داره دیگه،از خانمهای اینجا شنیدم اگه کیسه آب باشه بی ادبی بوی منی مرد را میده،یه لباس خشک بپوش چندتا سرفه ملایم کن،اگه کیسه آبت باشه بازم خیس میشه،اگه بازم شک داری یه سر برو زایشگاه بیمارستانی که قراره زایمان کنی بهتر راهنماییت میکنن

وَ قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن
بعید میدونم عسل آب بشه بدون بو باشه،مسلما بوی عسل را داره دیگه،از خانمهای اینجا شنیدم اگه کیسه آب با ...

ا واقعا بو میده؟

تو نت نوشته ک بی بو هست ک.عجبا

مرسی عزیزم😙😙

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در چه حالی دختر؟؟؟ کیسه آب باشه بیرون اومدنش همراه با جهش مثل وقتی پریود میشی تقریبا.

اره دیگ.پاره ک نیست چون کم اومد

دقیقا مث پریود ک دراز کشیده باشی با هر تکونی ک میخوری میریزه بیرون اونطوری بود تا اذان صبح

الان پاشم را برم ببینم میاد یا نه.از اونموقه ک دراز کشیدم خبری نیس😐

من خیلی ریلکسم‌ایا🤔

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2728
خیلی😕 حداقل برو یه جای نزدیک بگو چک کنن

😂😂😂😂 

زنگیدم ب دکتر گفت اگه دیگ نیومده از اونموقه 

هیچی نیس.گفت اگه سوراخم بشه اگه را بری میریزه ک نمیریزه🤔

32326755 این شماره مطبشونه و روزای یکشنبه و سه شنبه و چهارشنبه صبح مطب هستن روزای دوشنبه عصر مطب هس ...

سلام عزیزم، خوبی؟ من امروز رفتم مطب دکتر محسن پور، خیلی خوب بودن، همونطوری که تعریف داده بودی، بیمارستانم کوثر میرم.فقط گفت جفتم دو قسمتیه، ی کم نگرانم ولی توکل به خدا.

بازم ممنون

سلام عزیزم، خوبی؟ من امروز رفتم مطب دکتر محسن پور، خیلی خوب بودن، همونطوری که تعریف داده بودی، بیمار ...

حالا چرا دوقسمتی بودنشو واسه تو توضیح داده

مگه مریض ازین چیزا سردرمیاره

فقط نگران میکنن 

سلام عزیزم، خوبی؟ من امروز رفتم مطب دکتر محسن پور، خیلی خوب بودن، همونطوری که تعریف داده بودی، بیمار ...

سلام ممنون خداروشکر شما خوبین؟

آره خیلی دکتر خوبین دوستشون دارم ، من بهشون گفتم بچه  بریجه اصلا من نترسوند خیلی عادی بهم گفت تا اون موقع میچرخه ، 

اصلا استرسی نیستن، من بهشون گفتم مولتی پریناتال بخورم گفتن نه لازم نیست الکی چاقت میکنه ، کلا دکتر خوبیه ، من درمورد عمل سزارینش هم تحقیق کردم چن نفر گفتن خیلی کارشون خوب بوده ،

بیمارستان کوثر هم خیلی خوبه انشالله به شیفت ماماهای خوش اخلاقش بخوریم 

سلام بر همگی من فکر کنم دردام شروع شده, دارم میرم بیمارستان خیلی خیلی برام دعا کنین دکتر خودم دیر ...

عزیزم انشالله یه زایمان عالی داشته باشین 

انشالله بهترین برات پیش بیاد، 

هرچنتا که بتونم براتون قدر میخونم 

2706