2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672809 بازدید | 89583 پست
لعیا خانم سلام شما کدام بیمارستان بودید و چه زمانی رفتید بیمارستان خانم صابریان از اول همراه شما بو ...

سلام علیکم

بیمارستان امید بودم

دو سه ساعت بعد از پاره شدن کیسه اب زنگ زدم خ صابریان

از قضا بیمارستان بودن

گفتن بیا اینجا ببینمت

تا رفتم کادر اونجا گرفتن منو بستری کردن!

خانم صابریان هم گفتن الخیر فی ما وقع

ولی خب چند ساعت علاف بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانما برای ضخامت میومتر باید چه سونویی بریم (رنگی  یامعمولی)من امروز رفتم سونو معمولی رحم ...

برای منو تو سونوی معمولی هشت ماهگی گفت،بهش گفتی ضخامت خط سزارین را میخای؟

وَ قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن
2731
برای منو تو سونوی معمولی هشت ماهگی گفت،بهش گفتی ضخامت خط سزارین را میخای؟

سلام آره مگه باید موقع بارداری بریم این سونو رو؟

اگه باردار نباشیم چه سونویی باید بریم ؟مثانه هم باید پر باشه؟

نمیشه دیگه....خیلی گریه میکنه.نه به سرنگ راضی میشه دیگه نه قاشق. امروز سینم رو گرفت...اگه شیرم‌زیاد ...

گلم قبل شیر دادن ب بچه ت سینه ت رو با آب گرم بشور.

یا این ک من خودم این کارو میکردم این ک کتری رو روی گاز میزاشتم پر از آب زیرشو کم کم میکردم همیشه آب داغ داشتم گاهی بچه م نصف شبم پامیشد قبل شیر دادن یه کاسه رو آب جوش میریختم یکم هم آب سرد میریختم بعد سینه هام رو یکی یکی میزاشتم توش ماساژ میدادم... باورت نمیشه چجوری فواره میزد

بچه ۱دقیقه میخورد سیر میشد میخوابید

چون عروق شیردهی اینجوری باز میشه

خییییلی روش خوبیه

و این ک سعی کن پافشاری کنی 

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2738
توصیات عبادی برای تسهیل زایمان طبیعی(برگرفته از تاپیک های نی نی سایت(مخصوصا تاپیک سوره جون) و سایت ه ...

سلام . بچها این دعا ها ک میگ کامل باید آیاتش نوشته شود منظورش گفته هر امامه دیگه ..یا ن باید همرو کامل نوشت چون امام علی ی ایه گفتن . امام رضا یکی دیگه . مثلا اگ فقط گفته امام علی (ع) رو تنها بخونیم یا بنویسیم اشکالی نداره؟

سلام. دوستان من هفته ۳۵ام امروز ک از خواب پاشدم و ۷ودمو تو آینه دیدم تعجب کردم یه دفعه امروز شکمم کوچیک شده

قبلا خیلی تیییز جلو اومده الان از تیزیش کم شده انگار داخل رفته

ب نظرتون نشونه ی داخل لگن رفتن بچه ست؟؟

برام خیلی عجیبه انگار یک سوم شکمم نیست

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
بله ورزشاتو بکن منم تو سونو داپلر بریچ بود.انقد سجده چهاردست وپا رفتم چرخید. ن دیگ بچرخه احتمالا ک ...

منم از امروز سجده رو شروع کردم دیشب هم همش  روی دست چپ خوابیدم ، ولی سجده سخت بود یکم 

گلم قبل شیر دادن ب بچه ت سینه ت رو با آب گرم بشور. یا این ک من خودم این کارو میکردم این ک کتری رو ر ...

ممنون،چشم،هنوزم دارم سعی میکنم.ممنون از راهنماییت دوستم

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
اقا من چ کنم؟؟؟؟😩😩😩😩 این سونو اخری تاریخ زایمانمو هفته دیگ داده🤔 ینی درسته یا حتما بچه د ...

برا چی استرس گرفتی آخه.. بدن با بدن فرق داره... من یکی رو میشناسم هفته ۳۶ دوتا بچه هاشو طبیعی ب دنیا اورد خیلیا هم ۴۲ ب دنیا اوردن

وقتش ک برسه خودت دردت میگیره گلم

از این روزات استفاده کن بیشتر ب نی نی تو شکمت برس

قرآن بخون

زیارت عاشورا... 

ممنون،چشم،هنوزم دارم سعی میکنم.ممنون از راهنماییت دوستم

خواهش میکنم گلم

2706