2703
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664458 بازدید | 89477 پست
مامانای گل و مهربونه لطفا دعا کنید دخمل منم تا فردا شب دنیا بیاد.... تقریبا ۴۸ ساعتها تو فاز نهفته ه ...

سلام بانو

ان شا اله خدا کمکت کنه 

هر چی بهترینه برات پیش بیاد

ادم این وقتها انتظارش اون قدر سخت می شه که قابل بیان نیست

دکتر به منم گفته بود اگه تا اخر 40نیاد سزارین می کنم

خیلی زحمت کشیده بودم

حیفم می اومد 

مثل شما....

روز های اخر پله نوردی می کردم

یه روز قبلش دو تا پله یکی،  4-5 بار ، 7طبقه بالا رفتم

البته اینم بگم باید خیلی اروم این کار رو بکنی

به نفس نفس اصلا نیفتی

خسته نشی

من طبقه اخر که می رسیدم می ایستادم و چند تمرین کششی و لگنی انجام می دادم و از اسانسور پایین می رفتم و دوباره...

فردا صبحش با پاره شدن کیسه اب شروع شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام حسنی جان منم چند وقت پیش این مشکل رو داشتم. دکتر گفت قرص سفکسیم ۵۰۰ برای التهابش و آستامینوفن ۵ ...

من یه هفته مریض بودم قبل گوش درد دکتر آموکسی500 دادو استامینوفن.برا همین سر گوش درد دیگه گفتن دارو نمیدیم یه دوره مصرف کردی

2720

من زایمان نکردم

انقباضام کم شدن حتی میتونم بگم نیست شدن

دهانه رحمم همون ۱ سانته

دیروز یه ترشح سفید وکش دار داشتم ک تقریبا زیاد بود و توش رگه های سفید بود 

اما بازم درد ندارم😔 دیگه دارم نا امید میشم

2714
من زایمان نکردم انقباضام کم شدن حتی میتونم بگم نیست شدن دهانه رحمم همون ۱ سانته دیروز یه ترشح سفی ...

تا ی هفته بعد اون ترشح وقت هست برای شروع دردا 

به بدنت فرصت بده

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
تا ی هفته بعد اون ترشح وقت هست برای شروع دردا  به بدنت فرصت بده

اخه برا من وقت نیس هفته ۴۰ ام و دکترمم میگه ۴۱ سز میکنم الانم با خاهش نگهش داشتم گفته بود ۴۰ سز 

وزن بچه ام داره بالا میره دیگه

هرکاری ازم بر بیاد میخام انجام بدم و سز نشم مگر سلامتی بچه ب خطر بیفته اونوقت سز میشم

اخه برا من وقت نیس هفته ۴۰ ام و دکترمم میگه ۴۱ سز میکنم الانم با خاهش نگهش داشتم گفته بود ۴۰ سز  ...

سلام عزیزم

اول از همه به فکر سلامتی  خودت و کوچولوت باش, ان شاالله هرزایمانی که به خیر و صلاحه برات اتفاق بیافته. به خودت استرس وارد نکن

اخه برا من وقت نیس هفته ۴۰ ام و دکترمم میگه ۴۱ سز میکنم الانم با خاهش نگهش داشتم گفته بود ۴۰ سز  ...

عزیزم‌ پله نوردی کن.برو پیاده روی زیااااااد.

بشین پاشو کن.

گل گاوزبون و زعفرون غلیظ بخور.

روغن کرچکم خوبه ک چرا نمیخوری؟

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
عزیزم‌ پله نوردی کن.برو پیاده روی زیااااااد. بشین پاشو کن. گل گاوزبون و زعفرون غلیظ بخور. روغن کر ...

میترسم مدفوع کنه 

بخورم بنظرت؟

میخورم زعفرون تخم شوبد رازیانه گلاب گل گاوزبون و هرچی قائده اور فکر کنی خوردم

پیاده روی روزی ۲ ساعت میرم در حدی ک از پا درد نمیتونم بخابم شب

نمیدونم چرا نمیشه

تنها کاری ک نکردم فقط همین روغن کرچک و نزدیکیه ک از کرچک بخاطر مدفوع میترسم و رابطه رو شوهرم قبول نمیکنه تو این شرایط

میترسم مدفوع کنه  بخورم بنظرت؟ میخورم زعفرون تخم شوبد رازیانه گلاب گل گاوزبون و هرچی قائده او ...

من کرچک خوردم مدفوع نکرد راضیم بودم

توکل بخدا الهی موفق به زایمان طبیعی و سلامت بشی🙏🙏

گلاب دو اتیشه بریز سر کرچک بخور 

بعدشم سجده برو 

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
2706