2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672894 بازدید | 89585 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام بچه ها امیدوارم که حالتون خوب باشه منم میخوام با شما باشم البته باردار نیستم ولی دوست دارم حتما دومی رو طبیعی بیارم سر زایمان اول به خاطر دفع مکنیوم سزارین اورژانسی شدم 

خدایا به امید خودت نه بنده های بیخودت
سلام دوستان ببخشیدا من دیروز تاحالا اسهال و دلپیچه دارم چیکارکنم بهتر شم لازمه برم پیش دکترم

اسهال اگه همراه تب هست اره برو. ولی اگه فقط یه روزه که اسهال و دل پیچه داری، کته ماست رو امتحان کن.

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   
2738
خیلی سخته😥مخصوصا با دوتا بچه کوچیک.خدا کمکت کنه عزیزم.کمربندای بارداری خوب نیس ببندی؟من اطلاعاتم خی ...

نه هیچی فایده نداره توی روز خوبم، فقط شبا اینطوری میشم داغون میشم قشنگ 

خاطره جان منم همین مشکلو داشتم نهایت یک سوم اپلیکاتور میرفت داخل انگار به یه جا گیر میکرد و خب چون ع ...

ممنون.کمی ترس دارم.ولی باید امتحانش کنم.خدا کنه بشه.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
اسهال اگه همراه تب هست اره برو. ولی اگه فقط یه روزه که اسهال و دل پیچه داری، کته ماست رو امتحان کن.

مرسی عزیزم نه تب ندارم دو روزی داشتم ولی دلپیچه نداشتم از دیشب دلپیچه های بدی دارم هرچند دقیقه یه بار میگیره .به ماستم میتونم پونه یا نعنا بزنم خوبه؟

مرسی عزیزم نه تب ندارم دو روزی داشتم ولی دلپیچه نداشتم از دیشب دلپیچه های بدی دارم هرچند دقیقه یه با ...

اره عزیز جان کمتر از وقتای دیگه بزن. میتونی چای نبات هم بخوری، و خیلی کم یه پر زعفرون هم بهش بزنی بخوری. 

من دوتا پسر دارم ، این یکی دختره

وای عزیزم چه خوب😍

منم دوتا پسر دارم دلم میخواد دخترم داشته باشم

البته پسر دومم ۴ ماهشه تازه واسه چند سال دیگه اگه خدا بخواد می پرسم

کار خاصی انجام دادین دختر شد؟ 

2706