2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670646 بازدید | 89552 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها…  منم تیکردار شدم       ممنونم از دعاهاتون..

عزیزم خیلی خیلی برات خوشحال شدم

خداروشکر

انگار‌ خودم به آرزوم‌ رسیدم

ان شاءالله بارداری خوب و راحتی داشته باشی و کوچولوتو به سلامتی بغل کنی

عیدی خوبی از آقا امیرالمومنین گرفتی

اوا مبارکه خانوم😗😗😗

ب سلامتی وخیر خوشی زایمان کنی و نی نی خوشجل سالم بگیری بغلت😚

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2728

بچه هااااا

من سیاتیکم داره میکشههههه 

کمک 😭😭😭😭😭

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
دراز بکش و پاهات رو تا کن. کپسول رو بذار سر اپلیکاتور و آروم ببر داخل. دسته اپلیکاتور تا نیمه تقریبا ...

این مشکل جدید منم هست ولی فرقش اینه اوائل بعد از ماساژ پرینه راحت شیاف میذاشتم ولی دو روزه که نمیتونم.‌ یعنی ممکنه دهانه سفت شده باشه؟ 😭 هفته ۳۷ هستم و خیلی نگران. نی نی هم چند روزیه عرضی شده نمیدونم چرا. هنوز دکترم رو هم انتخاب نکردم. چون دکترهای اینجا ویبک نمی پذیرن و باید برم اهواز. می ترسم تو این شرایط برم و بهم بگن شرایطم خوب نیست. دعام کنید دوستان 😔

رستاجان گفته بودن رازیانه رو اسیاب کنید روزی ۱قاشق مرباخوری داخل یک لیوان آب دم کنید ده دقیقه بعد بخ ...

پس من وز اول اشتباه درست کردم.امروز آسیاب میکنم.

ولی قاشقش بنظرم‌غذاخوری بود🤔

دراز بکش و پاهات رو تا کن. کپسول رو بذار سر اپلیکاتور و آروم ببر داخل. دسته اپلیکاتور تا نیمه تقریبا ...

نمیخواد تا اهر بفرستم تو؟

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
خاکشیرم گفته بودن از شب قبل خیس کنید وصبح ناشتا با یک قاشق روغن بادوم شیرین بخورید. از روی اسکرینام ...

خداخیرت بده.دیشب خیسش کردم و به همین روش خوردم.واقعا ناشتا خوردن ۱ لیوان خاکشیر چرب بی مزه کار سختیه

گلدووووووووونه😍😍😍😍😍🤗

عزیز دلم.خداروشکر

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2706