1147
1273
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 543433 بازدید | 36331 پست

راستی بچه ها من چندین ساله درگیر میگرنم، درمان های مختلفی رو هم امتحان کردم ولی نتیجه ای ندیدم.

بعد زایمانم اخیرا خیلی خیلی زیاد و شدید شده، واقعا دارم داغون میشم.

علاوه بر اون کمی هم افسردگی دارم، و کمی هم کارهای پسر اولم عصبیم میکنه.

توروخدا اگه کسی راه حلی، درمانی، دکتری، هرچی برا میگرن میشناسه بهم بگه، واقعا خیلی اوضاعم حاد شده.

ان شاءالله که به سلامتی دنیا بیاد ولی چقدر جالبه. من خودم عشق بچه ام ولی حس میکنم توانم و اعصابم خ ...

ای بابا گلم مگه میشه خانم گلی مثل شما یادم نیاد....عزیزم منم اصلا اعصاب ندارم..ولی،خدارو شکر..چیکار کنم دیگه.

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم عجل لولیک الفرج
ان شاءالله که به سلامتی دنیا بیاد ولی چقدر جالبه. من خودم عشق بچه ام ولی حس میکنم توانم و اعصابم خ ...

دلم یه بیمارستان خوب مثل بهمن میخواد...ولی دکتر موید هم دوست دارم.الان از خاتم متنفرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم عجل لولیک الفرج

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

سلام.دوستان من یک شنبه پیش ساعت یک صبح دختر گلم رو برای اولین بار دیدم. سزارین اورژانسی شدم.

از ۵ شنبه قبلش کیسه آبم سوراخ شده بود و رفتم بیمارستان  و هر چی میگفتم کیسه آبم سوراخه باور نمیکردن!!!!! و درد و انقباض داشتم ولی جوندار نبود و چون دکتر هم مسافرت بود فرستادنم خونه تا دردام منظم شه.

چون سونوها اون زمان بسته بودن منتظر بودم تعطیلات تموم شه ولی همچنان دردهای با فاصله داشتم. و در نهایت شنبه صبح کیسه آب کاملا پاره شد.

ولی با وجود اینکه ۵ سانت باز بودم و افاسمان ۷۰ درصد بدنم استپ کرد و انقباضام به خاطر دو شب نخوابیدن یهو پرید .

و به خاطر سوراخ و پاره بودن طولانی مدت کیسه آب و ترس از عفونت اون و رو به نامنظمی رفتن ضربان قلب بچه، دکتر گفت سریع اتاق عمل رو حاضر کنن .

سلام.دوستان من یک شنبه پیش ساعت یک صبح دختر گلم رو برای اولین بار دیدم. سزارین اورژانسی شدم. از ۵ ش ...

راستی می خواستم بگم بیمارستان امید برای زایمان طبیعی عالیه ولی سزارین نه!!!! 

این نظر من بود، بهتره قبلش برید ببینین.

1291
راستی می خواستم بگم بیمارستان امید برای زایمان طبیعی عالیه ولی سزارین نه!!!!  این نظر من بود، ...

مبارک باشه،به سلامتی      

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم عجل لولیک الفرج
سلام.دوستان من یک شنبه پیش ساعت یک صبح دختر گلم رو برای اولین بار دیدم. سزارین اورژانسی شدم. از ۵ ش ...

سونوگرافی بیمارستان کودکان تهران توی طالقانی همیشه بازه شبها تا ساعت ۵ صبح....گفتم اگه یه وقت دوستی لازم داشت،من شب ۲۱ ماه رمضان رفتم سونو راضی هم بودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم عجل لولیک الفرج
راستی بچه ها من چندین ساله درگیر میگرنم، درمان های مختلفی رو هم امتحان کردم ولی نتیجه ای ندیدم. بعد ...

عسل و سیاه دانه و کندر خوردی؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم عجل لولیک الفرج

بسلامتی مبارک باشه إن شاالله زیر سایه امام زمان با همدیگه زندگی شاد و پرخیر و برکت داشته باشین

سلام عزیزم

مبارک باشه🎉

خداروشکر که هر دو سالمید

ان شاالله همیشه در کنار خانواده سالم و خوشبخت باشید

ان شاالله زیر سایه اقا امام زمان (عج) باشید

التماس دعا

🌷🌷🌷

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌼🌼اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌼🌼
1274
راستی می خواستم بگم بیمارستان امید برای زایمان طبیعی عالیه ولی سزارین نه!!!!  این نظر من بود، ...

سلام. خدا قوت! تبریک میگم! 

از چه نظر از سزارین تون ناراضی بودین؟ دکترتون کی بود؟ متخصص بیهوشی خانوم بود یا آقا؟ ببخشید سوند رو کی وصل کردن؟

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام عزیزم. مبارکه بسلامتی قدمش پر خیر و برکت باشه.

میگم مگه با خانم صابریان نبودی شما؟! 

شما لطف داری عزیزم، خوبی از خودتونه نه نخوردم برا میگرن خوبه؟ چطور باید استفاده کنم؟ دستورش چطور ...

دستور رو میپرسم بهت میگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم عجل لولیک الفرج

مبارک باشه خانمی ان شاء الله سایتون بالا سر بچه هاتون باشه 😍🌷🌸🌸

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   
1288

سلام خانما

من رفتم برا سونوی غربالگری گفت هفته ات پایینه برو هفته بعد دوباره بیا. ولی به حساب اولین سونویی که دادم الان تو هفته دوازده باید باشم 

یعنی چی؟  چرا اینطوری شد؟ 😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام خانما من رفتم برا سونوی غربالگری گفت هفته ات پایینه برو هفته بعد دوباره بیا. ولی به حساب اولین ...

سونو قلب رفته بودی؟

هفته چند رفته بودی؟

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
سونو قلب رفته بودی؟ هفته چند رفته بودی؟

نوزده اردیبهشت برای تایید بارداری رفتم گفتن چهار هفته و دو روز 

برای قلب هم پنجم خرداد رفتم که جواب سونو ۷ هفته و دوروز بود. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راستی بچه ها من چندین ساله درگیر میگرنم، درمان های مختلفی رو هم امتحان کردم ولی نتیجه ای ندیدم. بعد ...

سلام میترا جون خوبی؟ چه خبرا؟عزیزم من و خیلی از اطرافیانم میگرن داریم

اما یه چیز جالب بهت بگم با تغییر طبع میتونی تا حد زیادی از شرش خلاص بشی

من طبعم گرم شدخییلی بهتر شدم بعدشم باید مراقب باشی اون چیزایی که زمینه سازه اتفاق نیافته

مثلا من به بوهای تند عطر حساسم و کم خوابی و گرما

شاید باورت نشه سالهاست یا عطر و ادکلن استفاده نمیکنم یا با بوی خیلی ملایم و خنک

1290