1464
1520
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 647023 بازدید | 40341 پست
دستت درد نکنه عزیز دلم اگ شد پیجشونو بزار  یکی پیدا کردم بیمارستان شهریاری همونه؟

عزیزم خود خانم صابریان هم مامای همراه هستن 

و عامل هم هستن

منت بہ سرم فاط❤ـمہ بنهاد و پذیرفت من را بہ کنیزے و شدم عروس  مـ💚ـادر
من احساس کردم وقتی مولتی ویتامین میخورم وزنم بالا میره خودم قطعش کردم سعی کن غذاهای برنجی ماکارونی س ...

ممنون عزیزم از توصیت ان شاالله حتما بیشتر این غذاها رو رعایت میکنم

شما از چند ماهگی قطع کردی من تو حاملگی قبلیم دکتر از هشت ماه گفت دیگه نخور ولی این سری میترسم نخورم، مشکلی پیش نمیاد؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌼🌼اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌼🌼
لطفا اینو بخونید توجه کنید: بچه ها من یک روزه که دارم فایل های استاد سیدحسین عباس منش رو گوش میگیرم ...

من همه فایلاشو گوش ندادم اخه خیلی هاش پولیه ولی قبلا خیلی گوش می دادم دوست داشتم 

چه خوبه یه تاپیک بزنی و همه نظر بدن منم دوست دارم بدونم 

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

بچه ها من حرکت بچم کم شده طبیعیه؟؟؟ و اینکه هفته های آخر نیاز به سونو هست؟؟

فک کنم طبیعیه 

من تغییری احساس نکردم ولی گاهی کم‌ میشه 

یه سونوی بیوفیزیکال هست هفته های آخر باید بریم 

برای وضعیت کلی جنین

منت بہ سرم فاط❤ـمہ بنهاد و پذیرفت من را بہ کنیزے و شدم عروس  مـ💚ـادر
ممنون عزیزم از توصیت ان شاالله حتما بیشتر این غذاها رو رعایت میکنم شما از چند ماهگی قطع کردی من تو ...

مولتی اصلا نخور سس نخور غذاهات بیشتر مثل سوپ و اش و جوجه با نون  باشه برنج نخور شیرینی نخور شکلات نخور غذاهای روغنی کم کن میوه بخور سالاد با ابغوره یا اب لیمو بخور مخصوصا کاهو قرص امگا هم چاق میکنه نخور اینارو دکترم به من گفته البته من زیاد چاق نیستم ولی دکتر گفته واسه اینوه چاق نشم رعایت کنم 

1475
ممنون عزیزم از توصیت ان شاالله حتما بیشتر این غذاها رو رعایت میکنم شما از چند ماهگی قطع کردی من تو ...

دقیق نمیدونم ولی نزدیک دوماهه نمیخورم به بهداشت هم گفتم احساس میکنم وزنم رفته بالا گفت یه روز در میون بخور ولی من ترسیدم وزن بچه الکی بالا بره نتونم طبیعی بیارم قطعش کردم چون خودم میدونم اشتهام خوبه الکی با مولتی بیشتر پرخوری میکردم

سعی کن از مواد غذایی استفاده کنی که ویتامین بیشتری دارن

مغزیجات.ماهی میگو.سبزیجات و....

فک کنم طبیعیه  من تغییری احساس نکردم ولی گاهی کم‌ میشه  یه سونوی بیوفیزیکال هست هفته های ...

مرسی عزیزم 

اره میگن بچه بزرگ‌تر ک میشه حرکتش کمتر میشه

پس تو همین هفته ی سونو میرم

مولتی اصلا نخور سس نخور غذاهات بیشتر مثل سوپ و اش و جوجه با نون  باشه برنج نخور شیرینی نخور شکل ...

مرسی عزیزم ان شاالله حتما رعایت میکنم🌷🌷

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیق نمیدونم ولی نزدیک دوماهه نمیخورم به بهداشت هم گفتم احساس میکنم وزنم رفته بالا گفت یه روز در میو ...

به نظرم شما درست میگی اخه دکتر هم میگفت مولتی واسه کسیه که اشتها نداره اگه از همه گروه های غذایی بخورم دیگه اصلا نیازی به مولتی ندارم

ممنون🌷🌷

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1485
من یه چیز رو متوجه نمیشم. دیروز سونو بودم  داخل هفته ۳۲ ام گفتن سفالیکه.  بعد گفتم که دها ...

عزیزم بچه‌که الان‌ نمیاد تو لگن. باید صبر کنی تا هفته های اخر. بعضیا تا زمان زایمان هم‌ سر بچه‌شون شناوره،

درست گفته اوضاع دهانه‌ رحم رو با سونو شکمی نمیفهمن تو این سن بارداری

بعضیا از رو شکم مادر تشخیص میدن جنین تو چه وضعیه. خانم صابریان که برا منو‌ متوجه شد. البته بعدش معاینه داخلی هم کرد

اول هفته ۳۸ کله پسرم نه خیلی بالا بود نه‌ خیلی پایین.

۳۸+۱روزم که زایمان کردم سر بچم هنوز پایین نبود. 

سلام خانما خوبین، 

من چندین ماهه که دارم تاپیک رو دنبال میکنم تا حدودا صفحه ۴۰۰ هم همرو خوندم 

من ۲۸ سالمه یه دختر ۵ ساله دارم و امروز جواب آزمایشمو گرفتم مثبت بود و باردارم ، من شیراز زندگی میکنم زایمان اولم رو سزارین کردم خیلی دوست داشتم طبیعی زایمان کنم ولی وقتی برای معاینه لگن رفتم دکتر که خواست معاینه کنه من خیلی درم گرفت و خودمو جمع کردمو و آخ اوخ کردم دکتر گفت تو اصلا صبور نیستی و نمیتونی زایمان کنی برو سزارین کن منم با وجود اینکه هم لگنم خیلی خوب بود هم بچه سفالیک بود و فکر میکنم تو هفته ۳۸ فیکس شده بود ولی ترسیدم شوهرمم از خودم بدتر دیگه رفتم سرارین کردم ولی بعدش خییلی پشیمون شدم تا چندین ماه کمر درد داشتم ، الان تصمیم دارم انشالله برای این بارداریم طبیعی زایمان کنم 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میخواستم باهاتون همراه بشم ، و اینکه کسی بوده از شیراز که تونسته باشه وی بک انجام بده ، میخواستم بدونم کدوم بیمارستان و پیش کدوم دکتر رفتن 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474

سلام مامانای گل.من ۲۹ هفتمه بچه اولمه و قصد زایمان طبیعی دارم به امیدخدا .امروز رفتم سونو گفت وزنش خیلی کمه ۱۰۹۵ گرمه .بنظرشما وزن میگیره یا ریز میمونه؟خوراکمم خوبه.یه چیزدیگه اینکه گفت بریچه من خیلی ناراحتم یعنی میچرخه؟من اصلا سزارین نمیخواام😔نمیشه با وضعیت بریچ طبیعی آورد؟اگه نمیشه از چه لحاظ خطرناکه؟ببخشید طولانی شد

بچه ها کسی از شکم بند بارداری استفاده میکنه ؟میشه بگین چه مارکی استفاده میکنین و واسه چی استفاده میک ...

من استفاده میکنم خیلی حس راحت تر و سبک‌ترین باهاش دارم

کمرم خیلی اروم تره

دستشویی و دقت نکردم

ایرانیه حدود ۵۰ خریدم

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
سلام مامانای گل.من ۲۹ هفتمه بچه اولمه و قصد زایمان طبیعی دارم به امیدخدا .امروز رفتم سونو گفت وزنش خ ...

عزیزم نگران نباش هنوز خیلی وقت داری من دوتا زایمان طبیعی داشتم اولی حدودا32هفته چرخید دومی28هفته بودن کسایی که لحظات آخر و نزدیک زایمان بچشون چرخیده

استرس نداشته باش هرچیزی به وقتش اتفاق میوفته

1514