1147
1226
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 505853 بازدید | 34967 پست

سلام دوستای عزیز و مهربونم

سال نوی همگی مبارک

از همگی ممنونم که برام دعا کردین

من بعد دو روز درد و ضعف تو بیمارستان با وجود همکاری زیاد دکترم و مامای همراهی که گرفته بودم بعدظهر 28 اسفند سز شدم.

هم دکترم خانم دکتر موید محسنی خیلی باهام راه اومد و هم  مامای همراهی که با توصیه ایشون گرفتم خانم آزادخواه تو بیمارستان خاتم الانبیا.

ولی متاسفانه روند باز شدن دهانه رحمم خیلی کند پیش میرفت و من دردام شدید و به هر دقیقه رسیده بود.

ضعف عجیبی گرفته بودم چون نه میتونستم چیزی بخورم و هرچی هم خورده بودم بالا آورده بودم، به شدت خسته و بی جون و خواب آلود  بودم.

به قدری بی قرار و داغون بودم که نه حرف میزدم و نه کاری میتونستم بکنم ساعت 3 و نیم بعدظهر بود که دکترم با معاینه گفت سه سانت بازم ولی شرایطم و لگنم خیلی خوبه تا 8، 9 شب زایمان میکنم.

من حتی به یک دقیقه بعدم با اون همه دردم نمیتونستم فکر کنم.

در نهایت مجبور شدم سز کنم.

پسرم با وزن 4500، قد 57 و دور سر 37 به دنیا اومد.

دلیل اینکه هم روندم کند پیش میرفت این بود که بچه با صورت بود.

بازم از دعای خیر همگی ممنونم.

سلام خانوما من زایمان خیلی خوبی داشتم به لطف این تاپیک و شماها ممنونم که سوالامو جواب میدادین. ❤️

الان یه روزه زایمان کردم وقتی پسرم شروع به شیر خوردن میکنه و سینمو مک میزنه زیر دلم درد میگیره طوری که انگار دوباره میخاد یه بچه دیگه بیاد بیرون. دکتر گفت طبیعیه رحمت داره جمع میشه ولی واقعا از درد زایمانم بدتره نمیدونم چکار کنم

خدایا ازت ممنونم به خاطر وجود همسرم💕❤️به خاطر هدیه های قشنگی که بهم دادی💖دخترکوچولوم💖💙پسرکوچولوم💙

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

سلام دوستای عزیز و مهربونم سال نوی همگی مبارک از همگی ممنونم که برام دعا کردین من بعد دو روز درد ...

مبارکه عزیزم قدمش خیر باشه😍

هزار ماشاءالله بچتون درشت بوده سز شدن شما چیز عجیبی نیست

مهم اینه که تلاشتونو کردین ان شاءالله زیر سایه ی امام زمان باشین💖

1156
سلام خانوما من زایمان خیلی خوبی داشتم به لطف این تاپیک و شماها ممنونم که سوالامو جواب میدادین. ❤️ ا ...

مامان مهناز جون منم دقیقا همینجوری بودم توی زایمان اولم این بخاطر جمع شدن رحمه

تا یه مدت هست و طبیعیه

متاسفانه نمیدونم چکار میشه کرد شاید کاچی خوب باشه

بچه ها سلام. من لکه بینیم به کل مرتفع شد نکنه لک لانه گزینی بود. اخه تا بحال اینجور نشدم. انچنان ا ...

عزیزم مگه جلوگیری نداری؟

البته اوایل شیردهی این مسائل طبیعیه احتمال بارداری کمه

اره. کاملا

ان شالله خیرت پیش بیاد.

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا به همه ی افراد با همه ی توانایی هایشان نیاز دارد:کمک کننده ها،آشتی دهنده ها،هنرمند ها....پس سعی نکن جای کسی باشی،چون دنیا به توانایی تو نیاز داره‌..😊
من سر اولی ۱۸یه خورده حس کردم، ۲۰کامل سردومی ۱۵حس کردم یه چیزایی و‌مطمئن بودم تکون‌ بچه ست طبق تجرب ...

سر دخترم ۱۳ هفته فهمیدم.اینم یبار فهمیدم.ولی دیگه نفهمیدم.میگم نکنه چیزی شده

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا به همه ی افراد با همه ی توانایی هایشان نیاز دارد:کمک کننده ها،آشتی دهنده ها،هنرمند ها....پس سعی نکن جای کسی باشی،چون دنیا به توانایی تو نیاز داره‌..😊
8

سلام دوستان 

عید همگی مبارک 

ان شاالله که سال پر برکتی رو پیش رو داشته باشید 🌷❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منت بہ سرم فاط❤ـمہ بنهاد و پذیرفت من را بہ کنیزے و شدم عروس  مـ💚ـادر
سلام دوستای عزیز و مهربونم سال نوی همگی مبارک از همگی ممنونم که برام دعا کردین من بعد دو روز درد ...

بسلامتی قدمش پرخیر...پس هم دردطبیعی روکشیدین هم سزارین رو...بهرحال تلاشتونو کردین دیگه.ماشاءالله بچه هم درشت بوده غیرازهمه اوناسخت بوده...بخاطر درشتیش...الحمدلله ک جفتتون سالموسرحالید..براماهم دعاکنیدموقع شیردادن😉😊

میتراجون خیلی خیلی مبارکه

ان شاالله که خودتونو نی نی تون همیشه سالم باشید و در پناه خدا

راستی شما هم وی بکی بودین؟؟؟؟؟؟

یعنی خودتون خواستید که سز بشید؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی واقعا نمیشد درد رو تحمل کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

من همش از این میترسم که کم بیارم

خودم نکشم....

خداکنه خدا توان درد کشیدنش  رو بهم بده

ببخشید اینقدر سوال پرسیدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام خانوما من زایمان خیلی خوبی داشتم به لطف این تاپیک و شماها ممنونم که سوالامو جواب میدادین. ❤️ ا ...

مامان مهناز شماخاطرتونو نزاشتینا...همچنان منتظریم😊

اون درد موقع شیردهی بخاطر ترشح هورمون اوکسی توسینه ک بقول سایه جون باعث میشه رحمت جم شه...منم سربچه دومم داشتم واقعادردش وحشتناکه...من اون لحظه بچه رو میزاشتم اونور حتانمتونستم شیر بدم...چنروزه رفع میشه...اماهرچی هس بدردبخوره دردش..خخخ

ماروهم دعاکنیدموقع شیردادن...ک مث شمازایمان رتحتی داشته باشیم...

1167

سلام عزیزم واقعا خداروووووووشکر

حالا کاش خاطره زایمانتونم میذاشتید....

من که هر لحظه دارم تاپیکو چک می کنم ببینم کسی میاد از خودش خبری بده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میتراجون خیلی خیلی مبارکه ان شاالله که خودتونو نی نی تون همیشه سالم باشید و در پناه خدا راستی شما ...

بله عزیز من ویبکی بودم

شرایطم طوری پیش رفت که واقعا غیر قابل تحمل شده بود

به درخواست خودم رفتم سز ولی واقعا از همکاری دکترم و مامای همراهم خیلی راضی بودم.

ماما تا آخرین لحظه میخواست منصرفم کنه.

روند باز شدن دهانه رحمم خیلی کند پیش میرفت با اینکه شدت دردام و فاصله شون به حداکثر رسیده بود.

تحمل افراد و همچنین میزان دردی که هر فرد داره متفاوته نمیشه خیلی مقایسه کرد، نباید از الان فکر کنید که ممکنه کم بیارید، من خودم اصلا فکر نمیکردم برام غیر قابل تحمل باشه، ولی اون لحظات فقط آرزوی مرگ میکردم.

طوری که هرکاری ماما میگفت انجام بده دردام رو بدتر میکرد مثل آب گرم روی شکم و کمرم، ماساژ و ...

تنها جایی که کمی آروم بودم روی توپ بود.

البته اینم بگم که دردام واقعا قابل تحمل بود تا جایی که کیسه آبم پاره شد، بعد اون شدت خیلی زیادی به خودش گرفت.

درد بعد از زایمان رو بهش می گن پس درد که واقعا وحشتناکه و طبیعیه چون رحم داره جمع میشه 

در مورد حرکات بچه بستگی به جفت داره اگه از روی شکم اول جفت باشه و بعد بچه ح کات رو دیرتر متوجه میشی

کانال [email protected] با حضور مشاوره متبحر و رایگان 

سلاااام عزیزم. الهییییییی مادر مهربون و پر طاقت. ماشاءالله به اینهمه صبوری. خواهر اون رستم بوده شما به دنیا اوردی.

ان شاءالله عاقبت به خیر بشه

1220