1232
1226
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 505020 بازدید | 34923 پست
دوستان من از اول بارداری،مرتب شکمم سفت میشد.ولی الان دو روزه شکمم نرمه.حس بدی ندارم.وقتی سفت بود حس ...

عزیز منم اوایل شکمم سفت می شد حتی ترس سقط داشتم. اون موقع بین شماها نبودم. خیلی نکرانی بدی بود. ولی سن حاملگیم رفت بالا خوب شدم.

سلام دوستای عزیزم من دیشب موفق شدم زایمان طبیعی کنم خدا روشکر خیلی خوشحالم و حالم خوبه فقط بخیه کمی ...

سلام عزیزم

خیلی خیلی مبارک باشه

خداروشکر که هر دو سالمین و بعد تونستید طبیعی زایمان کنید 

برا ما هم دعا کنید 

تازه فارغ شدید و این روزها هام خیلی روز و ساعات خوب و پر برکتیه

به قول بچه ها بی صبرانه منتظر خاطره زایمان هستیم.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

منکه هنوز هستم منتظر مویز جان...کاش زودتر نوبت منم بشه..خیلی خیلی اذیتم...هرچی بمونم بچه هم ماشاءالل ...

عزیزم ان شاالله که شما هم به سلامتی  و راحت زایمان کنی و ما خوشحال بشیم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1156
عزیز منم اوایل شکمم سفت می شد حتی ترس سقط داشتم. اون موقع بین شماها نبودم. خیلی نکرانی بدی بود. ولی ...

اخه بلند شدن برام سخت بود از بس سفت بود شکمم.

الان انگار باردار نیستم.سیک و رحمت

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا به همه ی افراد با همه ی توانایی هایشان نیاز دارد:کمک کننده ها،آشتی دهنده ها،هنرمند ها....پس سعی نکن جای کسی باشی،چون دنیا به توانایی تو نیاز داره‌..😊
منکه هنوز هستم منتظر مویز جان...کاش زودتر نوبت منم بشه..خیلی خیلی اذیتم...هرچی بمونم بچه هم ماشاءالل ...

مهلا جون چند هفته ای؟ یادمه اولای تاپیک میگفتن اگر به40هفته رسیدین میتونین روغن کرچک بخورین خیلی ها هم با همون درداشون شروع شده ولی زودتر از40هفته نباید خورده بشه

تامیتونی اسکات و پروانه و ...و پیاده روی

شیاف گل مغربی

تحریک نوک سینه

من شما که سابقه ی زایمان داریم و شکم دوم و سومیم فکر کنم با تحرک زیاد دردمون شروع بشه

انقدر دلم میخواد تلاش کنم بیاد نی نی ولی خب میدونی دیگه نمبشه😕

سلام سایه جون عیدشماوبقیه خانوماهم مبارک...واقعا عیدبابرکتیه...انشاءالله خوداقاعیدیشوبراماهم کنارگز ...

عید شما و خانواده ی محترمتون هم مبارک😊

ان شاءالله عیدیمون داشتن فرزندان سالم و صالح و شیعه ی مرتضی علی باشه و زایمان راحت

1233

نمیدونم کسی هست جواب بده. از بچه های جدید و قدیم

من دوباره بعد چهار سال دچار لکه بینی شدم. اعصابم شدیدا خورده چون با نماز مشکل پیدا میکنم. نمیدونمم حیضه یا نه. همسرم معتکفه سال تحویل میخواستم برم مسجد منم...

کسی میدونه چیکار‌کنم همین الان لکه بینیم تبدیل به خون بشه؟ ببخشیدا. واضح گفتم...

نمیدونم کسی هست جواب بده. از بچه های جدید و قدیم من دوباره بعد چهار سال دچار لکه بینی شدم. اعصابم ش ...

خواهر من نزدیک دو ماهه به این درد گرفتارم.

خیلی سخته.هیچ جا نمیتونم برم.

ولی استحاضه معلومه.کمتر سه روز،بیشتر از ده روز.

حیض مدام خونریزی هست،استحاضه نه.

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا به همه ی افراد با همه ی توانایی هایشان نیاز دارد:کمک کننده ها،آشتی دهنده ها،هنرمند ها....پس سعی نکن جای کسی باشی،چون دنیا به توانایی تو نیاز داره‌..😊
1167
نمیدونم کسی هست جواب بده. از بچه های جدید و قدیم من دوباره بعد چهار سال دچار لکه بینی شدم. اعصابم ش ...

زیره سیاه دم کن بخور

یا زعفرون

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
خواهر من نزدیک دو ماهه به این درد گرفتارم. خیلی سخته.هیچ جا نمیتونم برم. ولی استحاضه معلومه.کمتر س ...

نه اینجوری

اول لک میبینم بعد خون

اصلا بدون اینکه پری شم لک نمیبینم. حتما این دو تا پشت همن

حالا اگر لک و خون کمتر از ۱۰شه همه حیض

اگه بیشتر شه فقط نشونه دارا حیضه

نه اینجوری اول لک میبینم بعد خون اصلا بدون اینکه پری شم لک نمیبینم. حتما این دو تا پشت همن حالا ا ...

اون لک رو حیضت قرار نده.خونریزیت ک شروع شد شروع کن شمردن همون مقدارروزایی ک حیض میشی قاعدگیتو قراربده...تاده روز بیشترازده روز استحاضه هس...منم همچی مشکلی پیداکرده بودم خیلی بده...حتماپیگیری کن...هورمونای بدنت به هم ریخته

معمولا وقتی این اتفاق ( باز نشدن پریود) زمانی افته که رحم سرد یا ضعیف شه.

اگر مطمئن هستید که باردار نیستین و می خواهید زودتر باز شه،جدا از دمنوش های قائده آوری نظیر گل گاوزبان و شربت زعفرون که پریود رو باز میکنه. گرم نگه داشتن شکم با بستن پارچه ترجیحا کلفت و قبل اون روغن مالی کردن و سشوار کشیدن کمر و شکم بعلاوه تغذیه گرم مزاج بخصوص خوردن ارده شیره به باز کردنش خیلی کمک میکنه

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1241