1232
1226
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 506354 بازدید | 34981 پست
منظور من فقط ان تی نیست! منطورم بررسی تمام مشکلات جنینه مشکلات کلیوی، قلبی و ... من خودم به شدت م ...

یه مثال دیگه بزنم

یکی از آشنایانمون دوران بارداری همه این سونوها و آزمایشهارو رفت، همه هم سالم و عالی.. بچه اش متولد شد و  فهمیدن انواع و اقسام مشکلات رو داره.. کل زندگیشونو تعطیل کردن و دنبال درمان بچه هستن..!! 

یکی دیگه دوست خواهرم، اونم همه غربالگریهاش سالم بود.. ولی بچه اش دنیا اومد به قدری مشکل داشت که چند روز فقط زنده موند! 

حالا غربالگری که نتونه این مشکلات بزرگ و واضح رو تشخیص بده به چه درد میخوره واقعا؟؟؟!! 

الان متاسفانه نمیدونم چرا بعضی پزشکها مثل نقل و نبات میفرستن آمینو سنتز.. جدای همه خطرات آمینو، هزینه اش وحشتناکه! دوست خودم اینقدر دکترش بهش استرس داد مجبور شد قرض کنه بره آمینو انجام بده.. شوهرش درآمدش کمه، خیلی به سختی افتادن ولی ترسید نره.. 

هرچیزی افراط و تفریطش بده! 

من خودم نظرم اینه که طب نوین و اسلامی در کنار هم میتونن عالی پیش برن اگه پزشک و طبیب خداترس باشند!

لا يُكَلِّفُ اللَّهُ نَفسًا إِلّا وُسعَها… (٢٨٦ سوره بقره)

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

یه مثال دیگه بزنم یکی از آشنایانمون دوران بارداری همه این سونوها و آزمایشهارو رفت، همه هم سالم و عا ...

کاملا متوجه حرف شما هستم

حرف منم همین حرف شما بود

فقط میگم نباید کلا به طب نوین پشت کرد

درسته خیلی جاها جون ادمها رو گرفته به دلیل سقط بیجا

اما اگه خودمون هم آگاهانه برخورد کنیم جلو خیلی از سقطها رو میتونیم بگیریم

بالاخره خودمم توی همین جامعه زندگی میکنم و از این مثال هایی که میزنید رو با گوشت و پوستم حس کردم و از نزدیک دیدم

پس بالاخره همین علم ناقص دردتون رو درمان کرد! نمیشه منکرش شد

اتفاقأ خیلی پشیمونم از جراحی! هنوز با عوارض جراحی درگیرم.. بعدتر فهمیدم طب اسلامی با چند تا دارو راحت سنگ و لجن صفرا دفع میشه.. با این عمل همیشه غلبه صفرا آزارم میده.. 

من منکر علم نوین نیستم عزیزم! با پزشکهای پول پرست و بی دین مشکل دارم..!! کسانیکه از علمشون سوﺀ استفاده میکنن.. قبلأ گفتم باز هم میگم طب نوین و اسلامی در کنار هم عالیه..! با وجود پزشک باوجدان.. 

بهتره هرکس خودش پزشک بشه تا مجبور نشه بره سمت پزشکهای بی وجدان   

1156
بله عزیزم، همه میدونیم علم چیز خوبیه.. حضرت آقا توصیه دارن که جوانها دنبال علوم مختلف باشن، کشور مست ...

من موافقم.یکی ازاشناهامیگف رفتم براغربالگریهاگفتن بچت مشکل داره.بایدبندازیش.قبول نکردم.دنیااومدسالم بود.اومده بودخونمون جلوچشممون داشت بازی میکرد.من خودم دوسال پیش آزهورمونی دادم دوبارهم.گفتن یائسگی زودرس گرفتی وهیچی تخمک نداری.ودیگه بچه دارنمیشی.خلاصه دکترخیلی ناامیدم کرد.بماندچقدگریه وزاری وناامیدی.فقط شوهرم میگف مگ دکترنعوذبالله خداس..خلاصه رفتم طب سنتی دکترخیراندیش..۳ماه داروهارومصرف کردموبدنموگرم کردم...خردادم ک منتظرپریودم بودم...دیدم عقب انداختم..تست انداختم درکمال ناباوری دوتاخط انداخت...تاالان ک هرشب باهمسرم حرفش هس ک بمن میگه دیدی بهت گفتم همه چیزدست خداست.البته پیش همون دکترمم رفتم باورش نمیشد.میگف غیرممکنه...همش زیرلب تکرارمیکرد.

دکترت قبول کرد؟

من دوسری دکترموعوض کردم.اولیه دعواکرداهمیت ندادم.دومی بیمارستام مصطفاخمینی دکترهداوندکه چیزی نگف..البته وقتشم گزشته بود.فقط انومالی روانجام دادم.والادخترمم دکترگف غربالگریاروانجام بده ندادم.توکلم بخداست.

من دوسری دکترموعوض کردم.اولیه دعواکرداهمیت ندادم.دومی بیمارستام مصطفاخمینی دکترهداوندکه چیزی نگف..ال ...

منظورم بچه قبلیمم دکترم گف غربالگریهاروانجام بده ندادم..الان دخترم۶سالشه الحمدلله

واینم بگم طب نوین طب سنتی یااسلامی روقبول نداره...دکتری ک بمن گف امکان بارداریت صفره و فقط اهدایی.همون کاملامخالف سنتی بود

البته سنتی هم بمن گف پروژسترون یاداروهایی ک دکترت داده رونخور...ک مربوط به هورمانی بدنته چون تنبل میکنه...منم لب نزدم..برای کمبودای بدنم بجای قرص ودارو درمان سنتیشونوشت الحمدلله تاثیرداشت

من موافقم.یکی ازاشناهامیگف رفتم براغربالگریهاگفتن بچت مشکل داره.بایدبندازیش.قبول نکردم.دنیااومدسالم ...

منم از دکترای بی سواد متنفرم   .. یعنی اصلأ دیدگاهم منفی شده و نمیتونم اعتماد کنم.. 

یه بنده خدایی میگفت 10 تا دکتر رفتم همه گفتن نازایی باید بری آی وی اف.. اینم میگفت بیخیال شدم.. همون ماه هم باردار شده.. 

1221
دور از جون، خدایی نکرده اگه همون غربالگری بهتون میگفت بچه مشکل داره اونوقت برای ادامه راه چکار میکرد ...

دقیقا واسه ما ریسک بالا بود که آزمایش سلفری انجام دادیم اونموقع یک میلیون و ۶۰۰ شد هزینش

و اینکه تصمیم ما بر سقط نکردن بود در هر حالی

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
دقیقا واسه ما ریسک بالا بود که آزمایش سلفری انجام دادیم اونموقع یک میلیون و ۶۰۰ شد هزینش و اینکه تص ...

همه پول ندارن که هزینه کنن.. اینا فقط اوج استرس و اضطراب رو به مادر تزریق میکنن.. 

امام صادق(ع) می‌فرماید: علم ۲۷ شاخه دارد که تنها دو شاخه از آن تا زمان ظهور برای بشر آشکار خواهد شد ...

کاش اونچه که شما میفرمایید اجرا می شد!

خوبه که اینقدر + فکر میکنید و خیانت های پشت پرده رو نمی بینید

عزیزم برادران راکفلر و غول های سرمایه داری دنیا بخش اعظمی از نونشون تو همین طب نوینه! کجا این طب ادامه دهنده طب سنتیه؟! اتفاقا اینطور نیست. اون تاکید داره به داروی شیمیایی، این تاکید داره به داروی طبیعی

روش ابتدایی؟ اینکه انسان بدون جراحی یا استفاده از مواد شیمیایی درمان کنه روش ابتدایی نیست، اتفاقا طب سنتی مبنای بسیار دقیقی داره و بسیاری از بیمارانی که طب نوین نتونسته کاری کنه براشون رو با درمان های ساده ، به زندگی برگردونده. مثلا ام اس. که حکیم خیراندیش خیلی ساده درمانش میکنن. اما با طب نوین نهایت بشه کنترلش کرد که بدتر نشه، با کلی داروی گرون.

اینم که فرمودید ابن سینا الان اگر بود تو  ازمایشگاه ها و... داشت کار تحقیقی انجام میداد، بله، امثال حکیم خیراندیش هنوز درحال پژوهشن، مثلا یکی از پژوهش هاشون درباره تاثیر جزر و مد بر حجامته، تا نتیجه گیری بشه چه ایامی در ماه برای حجامت بهتره

منم منفعت های گهگاه طب نوین رو انکار نمی کنم ولی بنظرم باید اخرین راه باشه و همیشه توطئه های کثیف پشت پرده ش دیده بشه.

بچه ها به من تو سونوی ۳۲هفته گفتن کلیه های جنین ورم  خفیف داره قطر لگنچه رو زده ۷.۵.دکتر خودم گفت یک ماه بعد باید باز سونو بدی ولی یه دکتر دیگه گفت معمولا تا تولد توی رحم برطرف میشه بعد این که به دنیا اومد ببرش پیش دکتر ارولوژیست تا بررسی بشه که برطرف شده یا نه. به نظرتون دیگه نرم سونو یا برم؟ سنگین شدم بیرون رفتن با دخترم سخته این روزا شوهرمم سرش خیلی شوغه که با اون برم. از طرفی هم شده کاووس روزو شبم کاش برطرف شده باشه

خدایا ازت ممنونم به خاطر وجود همسرم💕❤️به خاطر هدیه های قشنگی که بهم دادی💖دخترکوچولوم💖💙پسرکوچولوم💙
1167

از حرفی که زدم کاملا پشیمون و متاسف شدم

حق مومن بر مومن گفتن حرف حق هست ولو به زیانش باشه اما متاسفانه منظور منو دریافت نکردید یا منو ساده لوح و رویا پرداز و ... تصور کردید

ببخشید که وقتتون رو گرفتم

در امان خدا موفق باشید

سلامت باشین نه دومیه اولی سزارین بود اینم تا هفته ی پیش نچرخیده بود کفتیم مثله اولی سز میشه حالا چرخ ...

انشالله هر تصمیمی گرفتین صحیح و سالم باشین هردو 

اینجا خیلیا موفق شدن واگر نشدن حداقل همه ی تلاششون کردن انشالله ماهم بتونیم موفق بشیم 

تاریخمون به هم نزدیکه

...ان الله مع الصابرین ...
1241