1421
1389
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 607017 بازدید | 38812 پست
 من سجده و گاهی گاو و گربه رو انجام میدم. چهار دست و پا و اسکات هم انجام میدم ولی خیلی مرتب نه ...

استرس نداشته باش اون از همه چیز بدتره

فقط سعی کن تمام حرکاتت رو به آرومی انجام بدی که به کبسه آبت فشار نیاد

من ان شاءالله میخوام از اوایل اسفند ماساژ پرینه و خوردن خاکشیر و کاسنی رو شروع کنم نرمشای بارداری رو هم که کم و بیش انجام میدم ولی ورزشای لکنی رو دیرتر شروع میکنم

ان شاءالله که بهترین زمان به دنیا میان😊

سلام دوستان من ۳۹ هفته و ۵ روز هستم از دیشب کمردرد پریودی دارم همش اما انقباض شکمی ندارم..به نظرتون ...

عزیزم احتمال زیاد دهانه رحمت داره باز میشه عجله نکن درداتم شروع میشه من توی زایمان اولم با کمر درد3فینگرباز شده بودم دکترم میگفت تو درد نداری؟؟؟!!!

گفتم کمردرد شدید دارم بعدم معاینه تحریکی کرد و شبش شکمم هم منقبض میشد ولی هنوز درد نداشتم که دکتر گفت چون دهانه رحمت باز شده برو بستری شو

ولی فکر میکنم اگه یکی دوروز صبر کرده بودم دردام شروع میشدن و بدون آمپول فشار زایمان میکردم

میتونی بری معاینه بشی ببینی چه خبره.

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

من در حد پریودی،باز خونریزی کردم...قرمز نیست...قهوه ای و رقیقه. بی زحمت بازم دعام کنید.

چاره ش استراحت مطلقه. حتی واسه نمازم خوابیده باش. سمت چپ دراز بکش

1401
فردا وقت دکتر دارم...اشکال نداره تا فردا وایسم پس؟؟

اگر خونریزی یا علائم دیگه ای نداری و فقط کمردرده مشکلی نیست ان شاءالله که دهانه رحمت داره باز میشه😊نگران نباش یهویی که باز نمبشه مثلا درحد 2-3سانت تازه اگر شده باشه☺ اگرم روال زایمان باشه که انقباض شکمی هم باید اضافه بشه.

من فعلا تقریبا روزی 30دقیقه پیاده روی میکنم هنوز ورزشا رو شروع نکردم آخه منم دهانه رحمم زود نرم و با ...

عزیزم ممنونم از راهنماییت

اتفاقا خاک شیر خیلی دوس دارم

قبل بارداریم هر روز دو سه لیوان میخوردم ولی تو بارداری نمیخورم

حتما منم امتحانش میکنم

1376
عزیزم ممنونم از راهنماییت اتفاقا خاک شیر خیلی دوس دارم قبل بارداریم هر روز دو سه لیوان میخوردم ولی ...

خواهش میکنم عزیزم خوب کاری میکنی

این هفته های آخر دیگه آدم لحظه شماری میکنه بودن با کسانی که شرایطشون شبیه آدمه دلگرمیه بزرگیه😊

فردا سونوی نیلو وقت دارم برای وزن و آب دور بچه خدا کنه خوب باشه.

سلام مامانا.شما اگه بچتون نم بده و شما دیر متوجه بشین و ندونید کجاهاا رفته چیکار میکنید؟بچم نشست روی فرش.بعد دیدم شلوارش نم داده.ولی دست کشیدم روی فرش خشک بود.تکلیفم چیه؟میخام بدونم بقیه چجوری بچه بزرگ میکنن؟انقد حساسن یا بی خیالن؟حکم شرعیش تا جایی که میدونم نباید اهمیت بدم.....

چون خشک بود فرش.ولی چوندشلوار خیس بود دلم آروم نمیگیره.کمکم کنید اونایی که به پاکی و نجسی معتقدین.نمیخام زندگی خودمو شوهر و بچمو به خاطر وسواسم تلخ کنم.خواهش میکنم شما بودین بگین تو این موقعیت چیکار میکردین؟نمیدونمم رو فرش دقیق کجا نشسته بود.فقط محدوده ای که نشسته بود دست کشیدم خشک بود.زود جواب بدین.خدا خیرتون بده.....پیامم تو دوپست هست دقت کنید

1403
چون خشک بود فرش.ولی چوندشلوار خیس بود دلم آروم نمیگیره.کمکم کنید اونایی که به پاکی و نجسی معتقدین.نم ...

عزیزم من خودم به نجسی و پاکی حساسم ولی دین میگه نباید به مشقت و سختی بیفتی

همون جایی رو که حدس میزنی دست بکش اگر خشکه که هیچی ولی خیس بود آب بکش

لقیه جاهارم وظیفه نداری دنبالش بگردی.

دوستان من هنوز نتونستم داروی زایمان آسان تهیه کنم شفامارکت بامن تماس نگرفته شماره ی آقایی که داروهای ...

من از جای معتبر  تهیه کردم ولی  خیلی بوی بدی میده

ی سوسکی هست بعضی وقتا بوی بد تولید میکنه بوی اونو میده😃😃😃

میترسم استفاده کنم😷😷😷

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
1331