1507
1411
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 640367 بازدید | 40060 پست
سلام دوستان  منم زایمان کردم  اما به دلیل ضربان بالای قلب جنین و تب و لرز خودم سزارین شد ...

سلام مونس جان خوبی ، مبارک باشه عزیزم قدمش پر خیر و برکت باشه براتون ، خداروشکر که هر دو سالمین ، 

واسه چی تب و لرز داشتی ؟ آنفولانزا بود یا دلیل دیگه داشت؟ 

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وای بچه ها منم اونروز اومدم کلی ورزش  کردم وای از دیروز تاحالا همه بدنم درد میکنه افتادم اصلا نمیتونم تکون بخورم هرچیم ماساژ میدم هنوز خوب نشدم 

کلا بیخیال ورزش شدم دیگه ایشالله بهتر که شدم اگه تونستم پیاده روی میکنم ، توکل به خدا هر چی خیرمه حتما همون میشه 

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#پیام_مخاطبین من یه خانم ۳۳ ساله هستم و شخصا چهار بار سزارين شدم. پنجمین فرزندم نیز تو راهه... & ...

سلام عزیزم خوبی؟خیلی ناراحت شدم بخاطر از دست دادن پسرتون.خیلیم خوشحال شدم خدا ددوباره بهت عنایت کرده.عزیزم منم یه دختر۶ساله دارم یه سقط هم زیر سه ماه و پسرمم ۳۵ هفته از دست دادم دوبار سزارین شدم.هردکترب میرم میترسونه میگه اگه دوسال فاصله ندی وباردارشی رحمت پاره میشه با میگن سزارین سوم خطرناکه.ازیه طرف حال روحیم داغونه از یه طرف دوستدارم اقدام کنم شاید یکم اروم سم ولی دکترا نمک رو زخمم میپاشن.شما الان هیچ مشکلی ندارین؟میشه بگین کدوم شهرین؟دکترتون کی بود؟

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

سلام عزیزم خیلی ازت ممنونم. منم ب شما تبریک میگم ان شالله ک بچه هاتون همه عاقبت بخیر بشن و خدا ب شما ...

ممنون عزیزم،بله منظورم از خروج خون دقیقا همینه،اگه دقت کنه تو پریودیات هم یه روزایی یا یه لحظه هایی هست که اصلا خونریزی نداری،حتی دستمال که بذاری و برداری تمییزه،یکی از اساتیدمون میگفت اگه میتونی جلوی خونریزی را بگیر مثلا با استفاده از تامپون

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1473
سلام عزیزم خوبی؟خیلی ناراحت شدم بخاطر از دست دادن پسرتون.خیلیم خوشحال شدم خدا ددوباره بهت عنایت کرده ...

سلام عزیزم 😘

خوبید إن شاء الله 

عزیزم من تهران نیستم ؛ خوزستانم .

شرمنده این خاطره من نبود که گذاشته بودم ؛ از کانال ایتا ؛ دوتا کافی نیست؛ برداشته بودم ؛ خانمی نوشته بودند.

@dotakafinist1

این لینکش هست

اگه ایتا دارید می تونید از مدیرش بپرسید احتمالا ایشون رو بشناسند .

چند تا دکتر خوب برید چون تا پنج تا سزارین هم انجام میدند؛ چهارتا که اکثرا قبول می کنند ؛ اگه تهران هم هستید می تونید به طبیعی هم فکر کنید؛ بعضی بچه های همین تایپیک بعد دو سزارین؛ طبیعی زایمان کردند ؛ بعد یه سزارین هم بوده.

فاصله سنی هم فکر کنم دوسال خوب باشه .

اینجا باتجربه تر از من هست ؛ که راهنمایی تون کنند،😘

سلام عزیزم خوبی؟خیلی ناراحت شدم بخاطر از دست دادن پسرتون.خیلیم خوشحال شدم خدا ددوباره بهت عنایت کرده ...

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://eitaa.com/joinchat/1096876035Ccaac6a6075&ved=2ahUKEwj5tI78vZ_mAhWPY8AKHXdrBTkQFjAAegQIChAB&usg=AOvVaw2UaHfDzWKW9tgEJtO6M9Df

کپی آدرس کانال ایتا دوتا کافی نیست

به ادمینش پیام بدید حتما راهنمایی تون می‌کنند 

من قبلا پیام دادم ؛ پاسخگو هستند .

سلام دوستان  منم زایمان کردم  اما به دلیل ضربان بالای قلب جنین و تب و لرز خودم سزارین شد ...

سلام خانم گل. مبارکت باشه ان شاءالله. قدمش پر خیر و برکت و زندگیتون پر نشاط ان شاءالله

چه اهمیتی داره نوع زایمان چی باشه وقتی سلامتی بچه در خطر باشه؟! اصلا ناراحت نباش. حتما خیر بوده. فقط از بابت زود متولد شدنش یکم نگرانم. اگه شرایط فراهمه و مشکلی نیست بیا برامون توضیح بده که ببینیم علت چی بوده و الان خودت و بچه در چه حالید. اما اصلا غصه نخور. خدا خییییلی حواسش هست بهت. مطمئن باش.

سلام اگه میخوای با باردار باران مشورت کن یا خاطره اش رو بخون. شرایطش از لحاظ ترسی که دکترا به جونت انداختن با شما یکی بوده.

@bardarbaran    

8
 خانما اینجا کسی هم بوده بعد سزارین زود باردارشه مثلا ۹ با ده ماه بعد؟

اینجا رو نمیدونم ولی من دختر عمه ام دوتا بچه هاش پشت همه ان. فاصله سنیشون اگه اشتباه نکنم ۱۱ ماه یا یک ساله. یعنی ۳ ماه بعد از سزارین باردار شده. البته هردو رو هم سز شده. ده ماه که خوبه!

1476
عزیزم به ادمین کانال دوتا کافی نیست پیام دادم در مورد شما؛ گفتند کدوم شهر هستید که اگه پزشکی میشناسن ...

مرسی گلم.چیزی نگفتن؟الان تقریبا هفت ماهه سز شدم اگه ازاسفند اقدام کنم ممکنه رحمم پاره شه.اصلا کسی بوده که این اتفاق براش بیافته خدانکرده؟

مرسی گلم.چیزی نگفتن؟الان تقریبا هفت ماهه سز شدم اگه ازاسفند اقدام کنم ممکنه رحمم پاره شه.اصلا کسی بو ...

اینها رو نوشته بودند :

سلام علیکم
وقت شما بخیر
این خانم چه شهری هستند تا من بهشون دکتر معرفی کنم؟

اکثر پزشکان، متاسفانه ابزاری برای کنترل جمعیت شدند و به بهانه های مختلف، خانم ها رو از فرزندآوری منع می کنند...  

لذا باید به یک پزشک متخصص، متعهد و مذهبی مراجعه کرد.

مرسی گلم.چیزی نگفتن؟الان تقریبا هفت ماهه سز شدم اگه ازاسفند اقدام کنم ممکنه رحمم پاره شه.اصلا کسی بو ...

فکر نکنم چنین چیزی باشه که دکترا می ترسونند .

چون من دیدم با فاصله یکسال بچه دار شدند و سزارین شدند .

در ضمن یکی از اقوام با فاصله دو سال دو سال چهارتا سزارین کردند .

انشالله سلامت باشن.نمیدونم دکترا چرا میترسونن ادمو.

چرا فکر میکنی رحمت پاره میشه؟! ماشاءالله دکترا هم که فقط بلدن به آدم ترس تزریق کنند... 

آخه مگه رحم آدم ساخته بشریه که پاره بشه؟! مگه اینکه خود دکتر یه خرابکاری کرده باشه و یه بلایی سرت آورده باشه که بگه رحمت پاره میشه... 

1457