1507
1411
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 642106 بازدید | 40147 پست

دوستان عزیز

تجربه ای که خودم به دست آوردم:

من از همون اول شرط کردم با خودم که به هیچ وجه فکر سزارین نکنم, با خودمم گفتم که انگار نه انگار که من گزینه ای به اسم سزارینم داشتم، من فقط زایمان طبیعی میتونم انجام بدم مگر اینکه دکتر دستور سزارین بده که حتما به صلاحم هست

موقعی ام که دردم خیلی شدید شد فقط به ماماها میگفتم به من بگین چیکار کنم که تموم شه, داشتم از درد بی حال میشدما, میخواستم بخوابم ولی به ماما میگفتم فقط بگو چیکار کنم که که تموم بشه، وقتی ام که حرکتایی که میگفتا انجام میدادم, دردم کمتر میشد نسبت به اون موقعی که خوابیده بودم.

بخواطر همین خیلی روند زایمانم سریع پیش رفت, مامامم میگفت استراحت کن و یکم بخواب منم میگفتم نه باید سریع تمومش کنم.

انشاالله کسایی که میخوان موفق تر باشند, این ذهنیت را برا خودشون جا بندازن

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

ببخشید دوباره سوال.  سمت شهرک مهدیه پزشک اطفال خوب میشناسی؟ اگه اره آدرس میدی؟

سلام خوبین

مرکز رویش ساختمان شهر پزشکان بلوار محمود نژاد ط۶

شهرک مهدیه که اطرافش هیچی نیست.

دکتر اطفال خوب همون شهرپزشکان یه دکتر هست طبقه ششم اسمش دکتر سعادتمند هست گمونم.

دکتر ایرانی خواه

دکتر پشتیبان

دکتر موسوی

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همیشه جای شکرش باقیست......
دوستان منو فراموش نکنید خیلی دعام کنید

سلام عزیزم خوبی ، 

چشم اگه خدا ازم قبول کنه دعا میکنم حتما ، سعی کن قلبا به خدا توکل کنی و بیخیال همه چیز بشی واقعا تاثیر داره، 

اگه میتونی روزی ۱۰۰ تا (اسغفرالله ربی و اتوبه علیه )بگو خیلی خوبه 

نتیجشو دیدم که میگم 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1484
سلام مجدد من یه دردایی  میاد و میره زیر دلم یعنی چی میتونه باشه؟ شوهر من نیست. تو قم هم جایی ر ...

سلام خوبی عزیزم ، منم همینطورم هر از گاهی دردای پریودی دارم قشنگ زیر دلم درد میگیره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم ممنون، منم سز شدم.

سلام عزیزم خوبی ، 

مبارک باشه انشالله سالم و صالح باشه و قدمش پر از خیر و برکت باشه براتون ، 

من الان پیامتونو دیدم چی شد کامل تعریف کنین درداتون خودش شروع شد؟ 

دکتر محسن پور اومدن چطور بودن ، خیلی مشتاقم که بدونم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام،ساعت هشت و چهل دقیقه شنبه بچم دنیا اومد،ساعت ده و نیم تو ریکاوری بهوش اومدم،نمیدونم چرا اینقدر طول کشیده،چون گوشیم سادس خیلی نمیتونم بیام تو گروه و تاپیک سر بزنم،حالمم خیلی تعریف نداره،دل درد امونم را بریده،جای بخیه هام درد نمیکنه ولی بقیه دلم خیلی درد میکنه، راه رفتن و نشستن هم که دیگه حکایتش جداست،ولی با همه ی این احوال انگار بعد عمل که پسرمو دیدم دیگه به این فکر نمیکنم که چرا نشد طبیعی زایمان کنم،فقط میگم خداروشکر که هردومون سلامتیم

8
سلام،ساعت هشت و چهل دقیقه شنبه بچم دنیا اومد،ساعت ده و نیم تو ریکاوری بهوش اومدم،نمیدونم چرا اینقدر ...

سلام عزیزم مبارک باشه انشالله قدمش پر از خیر و برکت باشه براتون خداروشکر که هردو سالم هستین همین کافیه انشالله که هر چه زودتر بهتر میشی و مثل روز اول قوی و سرحال میشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام،ساعت هشت و چهل دقیقه شنبه بچم دنیا اومد،ساعت ده و نیم تو ریکاوری بهوش اومدم،نمیدونم چرا اینقدر ...

سلام عزیزم 😘

تولد پسرتون مبارکتون باشه 

طبیعیه چند روز اذیتی ؛ إن شاءالله زود خوب و سرحال میشی ؛ غذاهای مقوی و مایعات طبیعی ترجیحا بخور تا خوب شیر داشته باشی .

تو موفق میشی من میدونم🤓🤓🤓

خدا از دهنت بشنوه عزیزم ممنونم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو                                        بچه ها میشه دعا کنید فاطمه ی منم صحیح و سالم باروش طبیعی ب دنیا بیاد؟ میشه دعا کنید ک بدون بخیه هم باشه؟   راحتم باشه؟ یه دقیقه ای ۱۰سانته بشم    ... کلا خیلی دعام کنید محتاجم........
1474
روند زایمان خیلی خوب بود، نمیدونم چرا اینقدر بی طاقت بودم، دوتا ماما گفتن کمتر از نیم ساعت به زایمان ...

وای دروووغ نگو☹

ینی از منم عجول ترم هست روند طبیعی داشتی بعد رفتی سز😯

الهی اشکال نداره ب صلاحت همین بوده.انشاا.. ب سلامتی مبارک باشه😙😙😙😙😙😙

منو ۳تا مردای خونم  😋    شما همه  😁

وای مبارکه عزیزم😍😍😍😍

ب سلامتی زیر سایه پدر مادر و امام زمان انشاا...😍😍😍

وای از دست دردای بعد سز😤😤😤😤

خدا کمکت کنه.من ک هر چند ساعت کارم شیاف بود😖

ولی باز همه رو آدم یادش میره و فقط دوباره روزهای پر مشغله ب انتظارتن😆 حسابی کیف کن این چنروز ک دیگ 

با استراحتم باید خدافظی کنی خاهر😂

منو ۳تا مردای خونم  😋    شما همه  😁

سلام عزیزم

مبارک باشه

ان شاالله همیشه صالح و سالم در کنار هم زیر سایه آقا امام زمان (عج) باشید

التماس دعا

🌷🌷🌷

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌼🌼اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌼🌼

سلام

همه ما تلاشمون رو می کنیم بهترین نوع زایمان برامون اتفاق بیفته.

حالا طبیعی یا سزارینش دیگه دست خداست.

الحمدالله که هر دوسالم هستین.

بهتون تبریک میگم.

برای همدیگه دعا کنیم.

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همیشه جای شکرش باقیست......

معمولا تا چند کیلو رو اجازه طبیعی میدن؟ وزنش داره میره بالا و من به جز یه حس پریودی کم دردی ندارم، 

قطر دور سرش نه و نیمه و فکر نمیکنم بیشتر بشه،

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1508