1421
1411
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 612487 بازدید | 39029 پست
خداروشکر الحمدلله. من ترسم از این شیاف ها و امپول پروژسترون. تا امپولم قطع شد دوباره لک هام شروع شد. ...

ان شاالله حل میشه.استرس سمه فقط...استرس و ترس رو دور کن بشین بعد نماز امروز یه توسل و توکل با خدا داشته باش بسپار به خودش بعدم به هیچی فکر نکن...هر لک و خونریزی خودش استرس زاست تو بارداری...

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش خدا قسمتم رزق حلالی کند*تا توانم کنم خرج برای حسین علیه السلام
خب من میخام دردام شرو بشه بادام شیرین مث کرچک درد رو میاره؟؟؟؟ من ک میخام امشب ی شیشه کرچک بخورم ب ...

چرا عجله داری عزیز جان واقعا متعجبم 

نگران نباش دکتر شریفی راحت زیر بار سز نمیره، تو که شرایطت خوبه. در ارتباط با روغن کرچک هم خودت میدونی 

من فقط تجربه ۳۳ ساله ماما صابریان رو گفتم. هر دوتا روغن فقط برای خالی کردن دستگاه گوارشه، حالا شاید تحرکات گوارشی باعث تحرکات رحم هم بشه. شایدم نشه. 

من سر بچه قبلی سه شیشه استفاده کردم کرچک که ایکاش نمی کردم فقط بالا اوردم، نه دردی نه چیزی، آخرش خودش دردام با گرمای زیاد دادن به کمر و شکم شروع شد، که ایکاش اون کار رو هم نمی‌کردم چون وقتش نبود، و مجبور به سز شدم. ایکاش صبر میکردم دردا خودشون بیان

حالا هم خودت میدونی فدات شم،

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   
ان شاالله حل میشه.استرس سمه فقط...استرس و ترس رو دور کن بشین بعد نماز امروز یه توسل و توکل با خدا دا ...

ممنونم عزیز دلم. اگه سرنماز یادت اومد دعا کن برام. 🙏🙏🙏

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

چرا عجله داری عزیز جان واقعا متعجبم  نگران نباش دکتر شریفی راحت زیر بار سز نمیره، تو که شرایطت ...

مونس جان خانم صابریان در مورد زایمان نظرش چیه ؟ تحریک می‌کنه که زودتر شه یا می‌ذاره پرداخت خودشون بیان 

یا اگر کسی در مورد دکترای ماهر و باتجربه اطلاعی داره که اونا تحریک می کنند یا اجازه میدند که وقتش شه

آخه یه کار روتین شده ماماها خیلی دستکاری می کنند 

مونس جان خانم صابریان در مورد زایمان نظرش چیه ؟ تحریک می‌کنه که زودتر شه یا می‌ذاره پرداخت خودشون بی ...

دکتر شریفی که منو اصلن تحریک نکردن.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1436
چی شدی دختر؟؟؟ زیاد به حرفای دکتر شریفی فک نکن.میخواد حواست به وزن باشه بالا نره. ته تهش دکتر گفت ...

سونو گفت وزنش ۴ رو رد کرده🙁

ولی دکتر گفت لگنت جا دارهه میتونی طبیعی بیاری 

گفت اگه میترسی بیا سز بشی 

گفتم نه دیگ طبیعی😁

قرار شد ساعت ۳ ۴ صبح کرچک بخورم😩 دعا کن برام دردام شرو بشه دیگ چون گفت امپول برام نمیزنه😯

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"زخم ها" خوب میشوند !     اما                              "خوب شدن" با   "مثل روز اول شدن" فرق دارد...
دکتر شریفی که منو اصلن تحریک نکردن.

چرا منو هفته ۳۸  ی کم و امروز تحریک کرد.

فقط هفته ۳۶ معاینه بود بقیش تحریکم داشت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"زخم ها" خوب میشوند !     اما                              "خوب شدن" با   "مثل روز اول شدن" فرق دارد...
چرا عجله داری عزیز جان واقعا متعجبم  نگران نباش دکتر شریفی راحت زیر بار سز نمیره، تو که شرایطت ...

اخه دیگ چقد صبر😟 ۱۸ مهر ی تاریخ داشتم

۲۷ هم ی تاریخ.

فقط ۳ ابان میمونه ک جمعس 

واقعا دیگ نمیکشم بچه وزنش بالاس ی قدم راه میرم نفسم بالا نمیاد دندون درد امونمو بریده ب بچه شوهرم نمیتونم درست برسم قطعا بعدش سخت تره ولی الانم واقعا مهره های کمرم قرچ قرچ صدا میده🤕 ۲۵ کیلو اضافه کردم😩

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام..من امروز لکه بینی داشتم رفتم بلوک زایمان گفتن چون طبق سونو چهل هفته و هفت روز میشی فردا باید بیایی بستری شی..ولی من درد ندارم اصلا..چکار کنم؟؟

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سونو گفت وزنش ۴ رو رد کرده🙁 ولی دکتر گفت لگنت جا دارهه میتونی طبیعی بیاری  گفت اگه میترسی بی ...

ان شاالله هروقت و هر جور صلاحه برات پیش بیاد

ما رو بی خبر نزار از خودت

آمپول فشار هم لازم بشه با دوز کم میزنن...برا منو که زدن...اما خودم میگم دردا طبیعی شروع بشه بهتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1444