1147
1273
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 543146 بازدید | 36326 پست
این قمر در عقرب اینقدر جدیه؟ ریشه روایی داره ینی؟ بعضا دوستای من بخاطر‌همین ماه ها باردار‌نشدن! این ...

منم زینب رو شاااید قمر در عقرب بوده باشه.البته مهم لقاح،نه نزدیکی!!

ولی سر بارداری دومم،اینو هم رعایت کردم.

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از ته قلبتون یه صلوات بفرستید تا خدا نظر کنه بهم،و بتونم‌ طبیعی بچم رو دنیا بیارم.🌹
راهی هست پریودی بند بیاد؟ تند و تند و طولانی پریود میشم. خسته شدم واقعا. الانم هشت روزه همچنااااان ...

سویق عدس شنیدم‌خوبه.سنجد هم‌از روز پنجم به بعد واسه پریودی های سنگین خوبه

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از ته قلبتون یه صلوات بفرستید تا خدا نظر کنه بهم،و بتونم‌ طبیعی بچم رو دنیا بیارم.🌹
اخه چطور میشه‌ پودر عدس رو‌خورد صفا جان

باران جونم یکم بدمزه است ولی دواست.

یه مقدار عدس رو بشور و بذار آفتاب خشک بشه. بعد که کاملا خشک شد بریز تو آسیاب و حسابی آردش کن. آرد نه، پودر. پودر پودر. دیدی درشته، الک کن. روزانه یکی دوبار یک قاشق از پودر رو با عسل ترکیب کن و بخور. دوای خونریزی های مکرر و لکه بینی و کم خونی و به هم ریختگی هورمون و این جور چیزاست. 

اگه حالشو نداری عدس رو پودر کنی سویق عدس بخر و روزی یه قاشق سویق خام و عسل رو بخور.

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

عزيزم ادامه دار نبود همون ديشب اومد فقط ازم. حالا الانم اومدم بيمارستان nst بگيرن ازم. ايشالا كه خير ...

خدا نکنه. ان شاءالله به زودی چشمت به جمال نی نی خوشگلت روشن میشه. بعد دلت برای این روزا تنگ میشه به این استرسها هم میشینی میخندی.😊

1291

سلام خوبین ؟ بچه ها من فقط چنتا از خاطره های زایمان رو تونستم بخونم میشه بگین اینایی ک طبیعی بودن چن نفرشون از روش اپیدورال استفاده کردن و آیا راضی بودین؟

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام خوبین ؟ بچه ها من فقط چنتا از خاطره های زایمان رو تونستم بخونم میشه بگین اینایی ک طبیعی بودن چن ...

دوست عزیز تو ویبک اپیدورال نمیکنن

توی دوستان این تاپیک من یادم نمیاد

بعدم زود تموم میشه چرا بی حسی واقعا؟؟؟

باید به فاز فعال برسی تا اپیدورال کنن اونم زود تمومه و فول میشی چرا بیحس کنن که بیشتر طول بکشه و بعضا مجبور به استفاده از وکیوم بشن