1147
1292
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 541029 بازدید | 36237 پست

ممنون از خانمهایی که راهنمایی کردن . دکترم گفت قرض روغن کرچک بخورم . من که دارم از شیاف گل مغربی استفاده میکنم از این هفته هم میخواستم قرصش رو بخورم .

به نظر شما قرص کرچک بهتره یا قرص گل مغربی ؟؟

سلام بچه ها من زایمان وی بک یک ماه پیش داشتم خدارشاکرم که تونستم، و از همه کسانی که خاطرات زایمان طب ...

خدا رو شکر.  تبریک میگم خانومی. التماااااااااس دعای فراوان .

یعنی میشه منم وی بک نصیبم بشه

سلام بچه ها من زایمان وی بک یک ماه پیش داشتم خدارشاکرم که تونستم، و از همه کسانی که خاطرات زایمان طب ...

مبارک باشه دوست عزیز به سلامتی

خاطرتون رو هم بزارید پس تا بقیه هم استفاده کنن ممنون

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279
سلام خانومای گل من ۳۹ هفته و ۱ روزم .امروز رفتم پیش دکترم . گفت دهانه رحمت اصلا باز نشده و به خاطر ...

برای باز شدن دهانه رحمت از قرص گل مغربی استفاده کن

بصورت شیاف داخل واژن بزار

ورزش و پیاده روی و پله نوردی را بیشتر انجام بده

خدایا شکرت .......................
البته جزییاتی هم اضافه کردم

سلام خانومی امکانش هست درخواست دوستی مو قبول کنید چند تا سوال داشتم 

مادر دلنشین ترین ملودی زندگی 😙😙😙😙 برای سلامتی مامانانم و سالم  رسیدن نی نی توی دلم یک صلوات مهمونم کنید 
1274

[QUOTE=97608139]سلام عزیزم درخواست نیومده[/QUOالان اومدهد

مادر دلنشین ترین ملودی زندگی 😙😙😙😙 برای سلامتی مامانانم و سالم  رسیدن نی نی توی دلم یک صلوات مهمونم کنید 
هزینه زایمان طبیعی در بیمارستان عسکریه با اتاق وی آی پی حدود 2600 میشه که مال من شد 2400. خانم دکتر ...

نه  عزیزم دفترچه ام سلامته, تو هر بیمارستانی برم به حالم فرقی نمیکنه

دکتر جعفری ام چون چنتا پیششون رفته بودن اطلاع داشتم که  وی بک انجام میدن و بخاطر همین ایشون را انتخاب کردم.

ممنون از راهنماییتون من الان ۲۶ هفته ام سعی میکنم پیش هر دوتاشون یه ویزیت برم که ببینم کدومشون برا حال من مناسب تره چون یکم جفتم پایینه و نظرشون را درمورد زایمان طبیعی باید بپرسم

بازم ممنون که وقت گذاشتین

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شاالله این بار طبیعی میاری حسنا جون💪

ان شاالله.دیروز به شوهرم میگم اینسری دیگه هر راهی باشه میرم.اما نگرانم دکتر قبول نکنه.

تازه اینسری هم مثل قبلی جرات ندارم به کسی چیزی از نوع زایمانم بگم هنوزم بعد یکسال و نیم از تولد پسرم حرفش بشه خانواده ام کلی سرکوفتم میکنن و تهش دعوا میشه.🥺😩😩😩

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش خدا قسمتم رزق حلالی کند*تا توانم کنم خرج برای حسین علیه السلام
1267
سلام خاطره ی زایمانم صفحه ی ۱۳۷۹ تاپیک هست. کامل توضیح دادم

وای خاطره تون رو خوندم عالی بود.کلی گریه کردم.

دعا کنید ان شاالله اگه به صلاحه منم هست بتونم طبیعی زایمان کنم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شاالله.دیروز به شوهرم میگم اینسری دیگه هر راهی باشه میرم.اما نگرانم دکتر قبول نکنه. تازه اینسری ...

سلام حسنی جان 

ان شاءالله این دفعه موفق میشی

شرایط خانوادگی منم اصلا حالب نیست

مامانم همش میگه سه تا بشن، ذیگه خونش نرم، مادرشوهرمم میگه پسرشو بدبخت کردم کلا از همه جا رونده و مونده شدم، از مهر ماه هم همسرم سه ماه میره و نیست خیلی حالم بده از زایمانمم نمیتونم به کسی چیزی بگم و نمیگم ولی خیلی تیکه میشنوم یه نمونش میگن تو که نمیتونی طبیعی زايمان کني پس مادر نيستی 

دارم سغی میکنم حرفا برام مهم نباشه

ولی دلم خیلی میشکنه به روی خودم نمیارم خودمو خوشحال نشون میدم البته توکلم به خداست، هر چی اون صلاح بدونه همون پیش میاد 

از  همه التماس دعا دارم

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   
سلام حسنی جان  ان شاءالله این دفعه موفق میشی شرایط خانوادگی منم اصلا حالب نیست مامانم همش می ...

بگردم الهی.شما رو سر دومی هم اذیت کردن.

من سری قبل اونقدر جنگیدم و جدی بودم اینسری از اینکه باردار شدم چیزی نمیگن اما بابام از پارسال دوبار مارو از خونش بیرون کردن.ما باز چون پدر و مادرم اومدیم سکوت کردیم عذاب کشیدیم هیچی نگفتیم.

الان من باید استراحت نسبی باشم اما بخاطر شرایط روحی نمی‌رم خونشون بمونم.همین چند هفته پیش به دعوایی شد که دیگه شوهرم شاکی شد گفت بلایی سر بچه بیاد همه چیز رو بی خیال میشم.میدونم بنده خدا خسته شده.از بعد زایمان دوم که بدتر هم شدن چون فهمیدن من میخواستم طبیعی به دنیا بیارم میگن تو حالیت نیست و نمیفهمی یجوریکه دیگه به بار شوهرم ناراحت شد به بابام گفت شما که اینقدر تو بحثیای علمی قوی هستید یه کم مطالعه کنید تو این زمینه اگر نمیشد که دکتر خودش نمی‌گفت...خلاصه این قصه سر دراز داره و ما درگیریم.فقط دعا کن خدا به من و همسرم صبر بده که بتونیم حرفا و کنایه ها رو تحمل کنیم تا حرمت ها حفظ بشه ته تهش پدر و مادرن نمیشه کاریش کرد باید تحمل کنیم

آن شاالله خدا به شما هم صبر و توان تحمل بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40