1147
1273
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 521511 بازدید | 35584 پست
عزیزم از دکتر نامه برای هفته های پایین تر بگیر یعنی هفته ات رو کمتر بنویسه با مسیولیت خودت دیگه اون ...

آره بابا دقیقا منم نظرم همینه .... حتی با دردم برم سوار شم نمیزایم

دستت درد نکنه پیشنهاد خوبی دادی.. اگه چاره ای جز این نباشه همین کارو میکنم

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کی باید بفهمیم ک جز خدا کسی رو نداریم؟
سلام عزیزم. من شرایط سختی که توصیف میکنی را کاملا درک میکنم. دیگه خودت دیدی من به چه حالی افتادم... ...

آره درست و منطقی میگی گلم...

ولی اصلا نمیتونم ب این شرایط فکر کنم

خیییییلی سختمه....خییییلی

مشکلات خانوادگی زیاده متاسفاننه... از لحاظ اقتصاده خانواده پدری بگیییییر تا مشکلاتی ک ممکنه پیش بیاد

نمیدونم چرا... شاید خودمو گول میزنم ک میشه

ولی چ کنم شماام درست میگی

فقط دعام کن

از چندماه پیش من شرایطمو گفتم شماام خیلی راهنماییم کردی.. میخوام بگم ب خدا چند ماهه درگیر این قضیه ام... اصلا تو کتم نمیره..حتی ب مادرم گفتم بیاد سبزوار من اونجا نمیام... خودشم گفت اگه بیای اذیت میشی... بالخره شرایط هرخانواده ای فرق داره... اخلاق و رفتار پدر برادر ... فامیل... اووووووف.. پسربچه ی شیطون دوساله ک حالا یه رقیب داره .... خونه ریخت و پاش میکنه... اعصاب همه خورد میشه... تمرکز ندارم نمیتونم اصلا ب بچه م برسم سریع کلافه میشم...مادرم مریضه کمردرد کلیه درد داره نمیتونه دووم بیاره حتی دوروزم ب منو شوهرم تو خونه خودش برسه... شرایط مالیشونم ک همش ب من میناله...چی بگم خواهرم

شاید هرکس دیگه ام جای من بود هزار جور راه و روش فکر میکرد

صفاجان دلت پاکه توروخدا دعام کن.. شاید فقط تو منو از همه بیشتر درک کنی... خیلی دعام کن خداراهمو معلوم کنه...همه چی بستگی ب خواست خداداره... توکل کردم بهش

شماام دعام کن

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کی باید بفهمیم ک جز خدا کسی رو نداریم؟

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید