1464
1482
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 643621 بازدید | 40221 پست
بله بقیه الله. من بیمه مسلح داشتم با تکمیلی کوثر و محب کوثر هم خیلی برام هزینه نداشت. چند بار به شری ...

عجب

حسابی مردد شدم دبگه.سونو به من گفت وزن بچه کمه شریفی گفت نه خوبه.تو ۲۷ هفته ۹۹۹ گرم بود.

ای وای چیکار کنم.

عزیزجان دکتر شریفی که دکتر خوبیه اما اگه اینقدر نگرانی از این بابت بهتره به فکر یه دکتر دیگه باشی. خ ...

عزیز من ب خانم صابریان زنگ زدم، خیلی ممنون ک معرفیشون کردین

گفتن امروز برم بهم ورزشارو بگن ک تا اخر ۳۸ انجام بدم و ببینم چرخیده یا نه، حالا نمیدونم چقدر رفتن من موثره چون بهرحال ایشونم هرچقدر خیرخواه باشن به فکر نفع خودشونم هستن دیگه، چون خیلی هم اصرار ب مامای همراه گرفتن داشتن

بعدم گفتن یکی از دوستاشون میتونه بچه رو بچرخونه هزینشو بعد از سفالیک شدن میگیره

و اینکه گفت بجای محب برم امید

و اینکه ب دکتر بگم بریچ رو طبیعی قبول میکنه یا نه

با دکترم شریفی صحبت کردم گفتن بریچ طبیعی نه، محب هم بهتر از امیده، و چون سزارین نداشتم با چرخوندن بچه زیاد مخالف نیستن

حالا نمیدونم برم پیش ماما صابریان یا نه

دکترو چیکار کنم

ممکنه دکتر موید الان منو قبول کنه؟ بنظرت ممکنه قبول کنه هر زمانی بیاد بالا سرم؟

@eli_banu    

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

راستی تاریخ زایمان من 28 اردیبهشت 98 بود هنوز یک ماه نشده. قابل توجه اونایی که میخوان با شریفی وی بک کنن. بیخود وقتتون رو تلف نکنید. ایشون کلا آدم بی خیالی هستند و مطبش هم یه بار رفتم خیلی خلوت بود و تعجب کردم برخلاف مطب دکتر لیلا محمدی که هم مطبش همیشه غلغله است و هم دوشنبه ها که بیمارستان چمرانه خیلی سرش شلوغه. خیلی هم دقیق هست برا داروها و آزمایشات و اینا . برا ویبک هم بهش گفتم گفت میام ولی 1.5 میلیون دستی میگیرم چون باید یه روز کامل برات وقت بزارم و از اول تا اخر خودش میومد پیشم. منتهی من انقدر تعریف شریفی رو اینجا شنیدم که گول خوردم و طمع کردم گفتم میرم با شریفی و پول دستی هم نمیدم و بقیه الله هم که هزینه اش برا ما خیلی کمه دیگه عالی میشه. در حالی که شریفی وعده سرخرمن بهم داد و بی خیالیش دررمورد سونوگرافی باعث شد بچه ام در 40 هفتگی با وزن 35 هفتگی به دنیا بیاد و خودمم خیلی اذیت شم.

1473
سلام  به نظر من همسرت بره بیمه بپرسه اگه تکمیلی نیمی از هزینه ازاد رو هم بدهد می ارزه بری امید ...

راستش تماس گرفتم با بقیه الله گفت مامای همراه قبول نمیکنیم. بیمه کوثر نداریم.باید از همسرم باز بپرسم.گفتم بهش محب براما۲۵۰۰ میشه گفت باشه .

امید تو اینترنت ازش خوب ننوشته بودن

عجب حسابی مردد شدم دبگه.سونو به من گفت وزن بچه کمه شریفی گفت نه خوبه.تو ۲۷ هفته ۹۹۹ گرم بود. ای وا ...

اگه دکتر سونو گفته وزنش کمه حتما یه سونوی داپلر بده و اگه باز دوهفته بعد وزنش کم بود حتما داپلر رو تکرار کن. شریفی دکتر بی خیالیه اگه سونو برات ننوشت برو پیش یکی دیکه برات بنویسه.  اگه رفتی پیشش هم بگو صیفوری گفت حلالت نمیکنم. بگو هی میگفت بچه ام ریزه سونو بنویس ننوشتی گفتی خوبه بچه رو تو 40 هفته و1 روز با وزن 2650 با مایع امینوتیک 2.7 به دنیا اورد.

من خودم زایمان قبلیم با دکتر شریفی بود ولی به سز ختم شد. دکتر شریفی هم دکتر ماهر و خوبی هستن اما انگ ...

چند سال پیش دکتر رجایی رفتم پیش ایشون فریز شدم.یه کوچولو اخلاقشون تنده.

آره منم حس میکنم بعد از ویزیتم با شریفی که زیاد حساس نیست رو مریضش

اگه دکتر سونو گفته وزنش کمه حتما یه سونوی داپلر بده و اگه باز دوهفته بعد وزنش کم بود حتما داپلر رو ت ...

گفتم به همسرم برم پیش دکتر خودم هم نشون بدم گفت حالا بذار یه هفته دیگه.باشه عزیزم حتما نشون یه دکتر دیگه هم میدم.ممنون

1485
تو همین تاپیک خوندم که بچه به جفت تکیه میده 

نمیدونم ولی من تو کلیپها همه مدلشو دیدم

خب خیلیا با جفت خلفی زایمان طبیعی دارن، نباید تاثیر بذاره وگرنه بنظرم بالاخره یه جایی یه حرفی ازش میشد

بچه ها بلوک زایمان بقیه الله هم زنگ زدم گفت مامای همراه قبول نمیکنیم گفتم پزشکم میاد برای زایمان گف ...

به منم گفتند میاد ولی نیومد. بعدم که اعتراض کردم گفتند دکتلر هیچ وظیفه قانونی نداره که بیاد و هیچ کاری نمیتونی بکنی قانونا. ضمنا من کلاسای بارداری بقیه الله هم میرفتم ماه آخر و خیالم راحت بود که دکتر میاد بالای سرم ولی نیومد و شوکه شدم وسط اون مهلکه که نمیدونستم چکارکنم. چون بچه هم بعد قطع کردن امپول فشار صربانش خوب شد شاید میتونستم برم بیرون از بقیه الله و یه بیمارستان بهتر با یه دکتر  بهتر سز بشم ولی خب ریسک داشت و من ریسک نکردم. اینا رو گفتم که مثل من رویا پردازی نکنی و بعد حالگیر بشی. من تا چند هفته از نظر روحی به هم ریختم و تو خونه به مادر و همسرم هم پرخاش میکردم تا کم کم حالم بهتر شد و الان خدا رو شاکرم که بچه ام سالمه الحمدالله. ان شالله که شما تجربه شیرینی داشته باشی

به منم گفتند میاد ولی نیومد. بعدم که اعتراض کردم گفتند دکتلر هیچ وظیفه قانونی نداره که بیاد و هیچ کا ...

آره میدونم میگم ببین خب چرا الکی میگن دکتر میاد درحالیکه خیلی از مریضا میگن دکتر شریفی نمیاد خب صادقانه جواب بدن

عه لیلا محمدی ۱و نیم میگیره هر بیمارستانی بخوای میاد؟؟

هر بیمارستانی که فکر نکنم ولی با خیلی جاها قرارداد داره میاد. نیکان و محب کوثر و چمران و نجمیه رو میدونم هست. واقعا هم دکتر عالی هست دقیق و خوش اخلاق و باحوصله. چون به نظر من هم اخلاق مهمه هم دقت. دکتر ... من رفتم پیشش خیلی شوخ و خوش اخلاق بود ولی یه خانمی دیدم گفت باهاش سزارین شده بوده و تو شکمش یه گاز استریل جا گذاشته بوده و بعد حدود یه هفته از زایمانش و دل درد شدید مجدد سزارین شده که گاز رو دربیارن😦😦😦

1474

[QUOTE=93732536]بقیه الله هم هستن دکتر محمدی؟؟ وای چه بد کدوم دکتر بوده؟[/QUO 

دكتر براي وي بك كاري نميكنه زايمان كاملا فيزيولوژيكه مهم خودمونيم كه بايد بخواهيم و تلاش كنيم منم خيلي خوندم كه شريفي نيومده ولي اميدمونبه خدا باشه و خودمون رو باور داشته باشيم

عزیز من ب خانم صابریان زنگ زدم، خیلی ممنون ک معرفیشون کردین گفتن امروز برم بهم ورزشارو بگن ک تا اخر ...

دکتر موید خیلی خوبه ولی سرش شلوغه 

خانم صابریان با دکتر رجایی محسنی کار می‌کنه 

خیلی دکتر خوب و خوش اخلاقیه 

من بارداریم تحت نظر ایشون بودم تندی ازش ندیدم

در مورد خانم صابریان هم خودت باید تصمیم بگیری به جلسه برو ببین خوشت میاد یا نه  

ولی اینکه هر زمان و هر وقت بخوای خیالت راحته میاد بالا سرت و تا آخرین لحظه پیشته

منت بہ سرم فاط❤ـمہ بنهاد و پذیرفت من را بہ کنیزے و شدم عروس  مـ💚ـادر
سلام عزیزجان منکه شهرستانم و اطلاعی از شرایط خاص بیمارستانهای تهران ندارم. دکتر موید محسنی هم زهراج ...

سلام صفاجانم

منم مثل شما خیلی دیرزام... اصلا نمیتونم از هفته ۳۷پاشم برم از خونه م دور بشم... خیلییی سختمه... تو فقط بگو یه هفته ب خدا اونم نمیتونم... پسرم خونه خودش راحت تره ...وقتی میریم جایی طول میکشه با اون خونه خک بگیره

قبلا تصمیم گرفته بودم برم مشهد چندروزی اونجا باشم و با آیتی زایمان کنم منتها شوهرم راضی نیست دوست داره بچه تهران ب دنیا بیاد

دیگه گفتم فوقش هفته ۴۱اگه نزاییدم میرم تهران دیگه تاچندرور آینده ش اگه دردم گرفت ک هیچ خداروشکر ... اگه نگرفت با موید سزارین میکنم بعدش دوروز دیگه ش دوباره هوایی برمیگشتم خونه م...میدونی صفاجان خونه مادرم شرایطم خیلی سخت میشه... آرامشم کم میشه

حالا بچه ها ک میگن هواپیما اجازه نمیده

اگه نتونم برم احتمالا برم مشهد با آیتی

خوش ب حااااالت ک این مراحل رو ب سلامتی گذروندی...

ممنونم از راهنماییات  

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍                                 
عزیزم سه ماهه سوم اجازه پرواز نمیدن مگه اینکه نفهمن بارداری هفته آخر که شکم تابلوئه دیگه

وای نگو توروخدا

همه امیدم ب اینه ک بتونم هعته آخر برم

شوهرم میگه میشه... خودش تو کار هواییه...نمیدونم

کاش بزارن

آخه واقعا نمیتونم از خونه م چند هفته دورشم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍                                 
وای نگو توروخدا همه امیدم ب اینه ک بتونم هعته آخر برم شوهرم میگه میشه... خودش تو کار هواییه...نمید ...

عزیزم از دکتر نامه برای هفته های پایین تر بگیر یعنی هفته ات رو کمتر بنویسه با مسیولیت خودت

دیگه اونقدم زود زا نیستیم تو ی ساعت پرواز بزاییم 

با درد هم سوار شی میرسی 🤣🤣🤣

1514