1147
1226
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 507390 بازدید | 35027 پست
سلام بچه ها به لطف خدا من هم موفق به وی بک شدم و دخترم دیروز جمعه ساعت ۱۰:۴۵ صبح به روش طبیعی به دن ...

سلام عزیزم. واقعا خبر مسرت بخشی بود. ان شاءالله عاقبت بخیر و پر روزی و خوش قدم و سالم و صالح باشه

سلام بچه ها به لطف خدا من هم موفق به وی بک شدم و دخترم دیروز جمعه ساعت ۱۰:۴۵ صبح به روش طبیعی به دن ...

الحمدللله... چقد خوشحال شدم صفا جان

خداروشکر

توروخدا بیا تعریف کن چجوری شد

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یارانش پرسیدند: چه کار کنیم که در دنیا راحت باشیم؟ پیامبر فرمودند:*دنبال چیزی میگردید که در دنیا اصلا وجود ندارد!!!!                                                              یا جابرالعظم الکسیر.... نقایص منو جبران کن

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

سلام صفا جون 

قدم نو رسیده مبارک 😍

خداروشکر نتیجه صبر و تلاشت رو گرفتی 🌷❤

برای ما هم دعا کن موفق بشیم 😚😊

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منت بہ سرم فاط❤ـمہ بنهاد و پذیرفت من را بہ کنیزے و شدم عروس  مـ💚ـادر

سلام به همه🤗

منم سال ۹۶ به خاطر بریچ بودن بچه سزارین شدم

الان ۸ هفته باردارم

ولی ان شاالله میخوام اینسری وی بک کنم

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌼🌼اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌼🌼
1156

من ی مقدار وزنم زیاده

وزنم۹۲ و قدم ۷۵ هستش

به نظرتون چ کار کنم که خیلی وزن خودم و بچه بالا نره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

راستی صفا جان مبارک باشه قبلا خاموش این تاپیک رو میخوندم و براتون دعا کردم خوشحال شدم که موفق شدید

ان شاالله دختر نازتون صالح و سالم باشه و یار اقا امام زمان(عج) بشه🌷🌷🌷

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ی مقدار وزنم زیاده وزنم۹۲ و قدم ۷۵ هستش به نظرتون چ کار کنم که خیلی وزن خودم و بچه بالا نره؟

من ۲۰ هفتم.کلا ۵ کیلو اضاف کردم.الان ۵۰ هستم.دکترم مولتی نداد.گفت الکی بچه پف میکنه و خودت چاق و قند میگیری!!!

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا به همه ی افراد با همه ی توانایی هایشان نیاز دارد:کمک کننده ها،آشتی دهنده ها،هنرمند ها....پس سعی نکن جای کسی باشی،چون دنیا به توانایی تو نیاز داره‌..😊

وااااااای به به صفا جون مبارک باشه.

زیر سایه امام زمان انشالا خانوم.😢😢😢اشک شوق برات ریختم.

ایشالا بقیه هم ب سلامتی زایمان کنن😍😍😍😍

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بد نیس برگردی عقب یکم ب گذشته خودت نگا کنی😏   عفت کلام برای شما تازه ب دوران رسیده ها خیلی چیز مبهمیه😊  پس حداقل سکوت لطفا😊 ادب پیشکشت    وقتی ک اینطور خیابونی میحرفی،نمیگن وای چ باکلاسه😐   میگن ننه باباش تربیتش نکردن😊
1233

ادم پست های شما رو میخونه دوس داره سریع زایمان کنه😄😄😄😄

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بد نیس برگردی عقب یکم ب گذشته خودت نگا کنی😏   عفت کلام برای شما تازه ب دوران رسیده ها خیلی چیز مبهمیه😊  پس حداقل سکوت لطفا😊 ادب پیشکشت    وقتی ک اینطور خیابونی میحرفی،نمیگن وای چ باکلاسه😐   میگن ننه باباش تربیتش نکردن😊

سلام خانمی

قدم نو رسیده مبارک

خدااااااااروشکرررررر که به آرزوت رسیدی، خدا قوت

خیلی برات خوشحال شدم

منتطر خاطره ات هستیم عزیزم

لا يُكَلِّفُ اللَّهُ نَفسًا إِلّا وُسعَها… (٢٨٦ سوره بقره)

مبارک باشه عزیزم خیلی خوشحالم واست😍

انشالله زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه😍

انشالله روزی همه ی ما منتظرای ویبک🤲

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وای دیشب خواب دیدم سزارین شدم اینقدر تو خواب گریه کردم 😭که شوهرم بیدارم کرد گفتم خداروشکر خواب بوده😴 یه نفس راحت کشیدم

خدایا خودت این بلا رو از ما دور کن🤲

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید کسی جوابمو نداد..مهربانو جان شما از رستا خبری ندارید؟!! چرا یه چند وقتیه نیست!

نه عزیزم خبری نداریم

البته رستا سابقه غیبت طولانی رو داره

احتمالا حسابی مشعول دختر و پسر و زندگیشه

ایشالله هرجا هست صحیح و سالم و خوش باشه

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
1167

بچه ها من هنوز نتونستم بفهمم زایمان با امپول فشار بهتره یا فیزیولوژیک

اخه با سرم فشار سریع تر انجام میشه فیزیولوژیک کند تره

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
خب مامان بعدی کیه؟؟؟!😁

ی خانومی بود ک سفیده دیده بود دو روز بعد زایمانش بود فک کنم الان زایمان کرده باشه

عشقم دخملم کاربریش بود

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
ی خانومی بود ک سفیده دیده بود دو روز بعد زایمانش بود فک کنم الان زایمان کرده باشه عشقم دخملم کاربری ...

من همچنان روزی یه بار ترشحات رادارم الان دیگه شبیه خیلی ببخشیدمخاط بینی،دیگه نمیدونم ایناپلاگ رحم یاعفونت یامال شیافه،دکترکه معاینه کردگفت عفونت نداری منم همچنان منتظر دردم ولی انگار هیچ خبری نیست،بچه هابرامنم اگه میتونیددعاکنید

لطفا اینو بخونید توجه کنید:

بچه ها من یک روزه که دارم فایل های استاد سیدحسین عباس منش رو گوش میگیرم 

ایشون یکی از اون افراد موفق و انگیزشی و میلیاردره 

تو سایت بزنید سریع اسمش میاد

فکر کنم تلگرامش هم باشه

یه گروه تحقیقاتی هستند

اولش خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم ؛ چنان از خدا صحبت می‌کنه و از ایمان که شرمنده خودم شدم که این جوان بی ادعا چقدر معنوی هست 

اما جلوتر رفتم دیدم انگاری فقط محور صحبت هاش روی خدا و قرآن هست؛ 

طوری که من متوجه شدم توسل رو قبول نداره 

چیزهایی میگه که هر چند خیلی قشنگ و عمیقه و خیلی ها با سخنانش شاید جذب خدا شدند 

اما معصومین رو انگاری کنار زده 

با اینکه اسمش سید و حسین و عباس داره 

اما حقیقتش هرچی با خودم کلنجار می رم حس میکنم که توی اعتقاداتش انحراف داره 

از شما می‌خوام تو سایت بزنید و کمکم کنید ببینید که درست متوجه شدم یا نه 

حقیقتش خواستم تایپیکی بزنم اینها رو عنوان کنم ؛ اما گفتم هم مطمئن شم که انحراف درش هست ؛ هم اینکه مطمئنا زود پوکیده میشم ؛ چون طرفدارای زیادی داره 

هم خواستم شما هم همکاری کنید شاید من اشتباه متوجه شده باشم .

1241