1147
1247
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 507808 بازدید | 35040 پست
بله عزیز من ویبکی بودم شرایطم طوری پیش رفت که واقعا غیر قابل تحمل شده بود به درخواست خودم رفتم سز ...

درکت میکنم کامل. چون زایمان اول خودمم بعد از کلی درد، ختم به سز شد

حسابی مراقب خودت باش 

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

نمیدونم کسی هست جواب بده. از بچه های جدید و قدیم من دوباره بعد چهار سال دچار لکه بینی شدم. اعصابم ش ...

سلام باران جان سال نو مبارک. جالب اینجاست که من هم دقیقا الان در وضعیت شما هستم . و احتمال میدم هنوز بعد از زایمان به حالت عادی برنگشتم . تو طب سنتی قائده کلی اینه که از گیاهان دارویی استفاده کنی که مُدر حیض هستن اما اینکه چه چیزی خیلی سریع عمل کنه دقیقا نمیدونم‌ 

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
1156

سلام دوستان سال نوتون مبارک سال خوبی داشته باشین...من چندروزه حالتی عین عرق سوختگی گرفتم ازصبح زیرسینه هام وشکمم میسوزه تانصف شب همش لباسموبایدبدم بالاازیه طرفم هوا سرده دارم داغون میشم لباسموچیزای نخی خنک میپوشم بازم انگاربهم میچسبن بدنم سوزن سوزن میشه قرمزمیشه دارم دیوونه میشم نمیتونم تحمل کنم انقدپوست شکمم نازک شده پمادواینام میزنم بیفایدس راه حلی دارید؟؟

سلام به همگی

مدتهاست خواننده خاموش این تاپیکم و تا حالا بیشتر از ۳۰۰ صفحه اش رو پیوسته و پراکنده خوندم.

منم دوست دارم ویبک کنم. 

سال ۹۴ بعد از اینکه در پروسه زایمان طبیعی با بازکردن کیسه آب و القای درد زوری بچه ام دچار دفع شد سزارین اورژانسی شدم و الان که سه چهارهفته به زایمانم مونده فقط به فکر طبیعی ام. الان هفته ۳۶ بارداری ام.

اصفهانم. چندین تا دکتر اینجا ویبک رو قبول میکنن اما باتجربه ترینشون ظاهرا خانم دکتر فرزانه عالیدوست هستن. منم از هفته ۳۴ تحت نظر ایشون رفتم.

با خودم خیلی کلنجار رفتم که ثبت نام بکنم و ارسال نظر داشته باشم یا نه ولی الان حس کردم شاید منم وارد جمعتون بشم بهتر بتونم روحیه بگیرم. 

دردهای ناحیه عانه و لگن رو خیلی دارم ولی مساله ای که برام عجیبه اینه که با انجام ورزشها و حرکتهای لگنی دردها الان خیلی تسکین پیدا کردند. نمیدونم نشونه خوبیه یا نه. منتظرم چندروز دیگه بگذره و واردهفته ۳۷ بشم تا ماساژ پرینه و شیاف گل مغربی رو هم شروع کنم.

برای منم دعا کنین لطفا تا بتونم یه تجربه موفق ویبک در اصفهان باشم.

نه اینجوری اول لک میبینم بعد خون اصلا بدون اینکه پری شم لک نمیبینم. حتما این دو تا پشت همن حالا ا ...

برای منظم شدن و از بین رفتن لکه بینی ها، از روز هفتم قاعدگی از دمنوش رازیانه یا عرقش استفاده کنین تا روز ۲۱. بعد قطع کنین و در قاعدگی بعدی مجدد همین کارو تکرار کنین. چندین دوره که تکرار بشه منظم و درست میشه. دقیقا به سبک قرصهای ال دی ولی باید چندین دوره مداومت کنین. 

برای رفع لکه بینی های بعد از عادت ماهانه یا استحاضه های طولانی مدت بعد از زایمان هم این کارو باید بکنین:

مقداری عدس رو بشورین و بریزین در آبکش و زیر نور آفتاب اجازه بدین تا خشک خشک بشه. این عدس رو در آسیاب بریزین و چندین بار آسیابش کنین. روزانه یک یا دوبار یک قاشق از این پودر رو با یک قاشق عسل میل کنین. قطعا زیاد خوشمزه نیس ولی دواست! حتی همون لکه بینی های قبل از حیض رو هم درست میکنه. 

امتحانش ضرری نداره. تجربه شده و راضی بودیم. شماهم تجربه کن خانم گل‌. 

سلام عزيزم سال نو مبارك!!! واسه درمان فيبروم چيزي ميدونيد؟؟ از طب سنتي ميخام استفاده كنم

من قبل بارداری کیست داشتم و باردار نمیشدم دکتر طب سنتی برای رفع کلیه مشکلاتی که ممکنه وجود داشته باشه:

۱۲۰ روز مصرف سرکه انگبین رازیانه+۴۰ روز دوسین+چند مدت روغن مالی سیاهدانه+بادکش زیر دل و کشاله ران+ چند بار دود کردن عنبر نسارا+ چند بار توی سرکه و جوش شیرین نشستن و گرم کردن رحم با بستن و شیاف عسل رو برام نوشت و خدا رو شکر حل شد.

ولی اگه پریود منظم باشه مصرف رازیانه ممکنه نامنظمش کنه ولی حتما کیست و فیبروم رو از بین میبره به شرط اینکه کیست سینه نداشته باشید.

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب شیر میدم طبیعیه دیگه. ادم تو شیردهی قاطی پاطی میشه دفعه پیش درمان کردم که حینش باردار شدم این ...

بله احتمالا همینطور باشه. من کلی گفتم که خانمهایی که این مشکل براشون پیش میاد در جریان باشن چون خودم مبتلاش بودم.

در کل درمان های طب سنتی اکثرا اساسی و بلند مدت هستن، ولی خیلی بهترن.

عید شما هم مبارک

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1233

مامان مهناز تبریک میگم بهتون ان شاالله بقیه مامانا هم بسلامتی زایمان کنن 

بچه ها من ی نقطه از شکمم یعنی بالای نافم سمت راست درد داره وقتی دست میذارم و همون یه نقطه سردتر از جاهای دیگه شکمم هست کسی میدونه بخاطر چیه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من قبل بارداری کیست داشتم و باردار نمیشدم دکتر طب سنتی برای رفع کلیه مشکلاتی که ممکنه وجود داشته باش ...

ممنون عزيزدلم

سركه انگبين رازيانه و دوسين چي هستن

از عطاري بايدتهيه كرد

شياف عسل به چه صورته

واينكه روغن مالي ؟🤔

بارداریش به کنار... روش طبیعی به نظر من یه جور خودآزاریه!     هم مرد اذیت میشه هم زن. ...

رستا جان یادم نیست اون‌موقع بهت گفتم یا نه،‌ولی من بچه اولم رو تو همین بازه که گفتی باردار شدم که خواهر. فقط و فقط ۵روز اول بعد پاکی، اقدام داشتم و دیگه جلوگیری کردم.

اعصابم خورده. اخرم برای روش جلوگیری صحیح به نتیجه‌ نرسیدم.

1167

سلام منم اومدم خاطره زایمانمو بگم، من زایمان راحتم رو مدیون این تاپیک هستم اینو واقعا میگم البته خودمم خیلی پیگیر بودم. تاریخ زایمان من به پریودی ۶ فروردین بود و به سونوی اول ۷فروردین.یک هفته ای بود که گل مغربی رو شیاف میکردم و جوشونده هارو نه مرتب ولی میخوردم ولی ورزشارو خیلی پیگیر بودمو سه روز بود پیاده روی شدید داشتم یکشنبه شب بود که زیر دلم خیلی فشار میومد هی میگرفت و ول میکرد آخر شب یکمی درد پریودی هم گرفتم گل مغربی رو شیاف عمیق کردمو خابیدم توی خواب میفهمیدم درد دارم ولی اونجوری اذیت کننده نبود که بخاد از خواب بیدارم کنه، ساعت ۶بود که بیدار شدم یکمی استرس گرفتم گفتم نکنه درد زایمانه، شروع کردم راه رفتن، صبحانمو خوردمو یواش یواش اتاق دخترم رو مرتب کردم ساعت شد ۸، رفتم دوش گرفتم گفتم دردام شاید بیفته اومدم بیرون دردای پریودیم افتاد ولی زیر دلم خیلی فشار بود شوهرم بیدار شد گفت میخای نرم سرکار گفتم نه برو شوهرم رفت و منم سعی کردم بخابم خابیدم ساعت یازده بود حس کردم خیس شدم سریع رفتم دسشویی دیدم موکوس دفع کردم دردای پریودیم هم برگشت میگرفت و ول میکرد ولی نامنظم بود زنگ زدم مامانم گفتم بیا اینجا من یکمی درد دارم ولی فکر نکنم درد زایمان باشه ساعت شد ۲ بعدازظهر بود منم بلاتکلیف بودم که این درد زایمانه یا نیست چون دردام خیلی کم بود و نامنظم، رفتم حمام گفتم نکنه درد زایمان باشه حداقل برم خودمو تمیز کنم نیم ساعتی حمام بودم وقتی دراومدم شدت دردام بیشتر شده بود زنگ زدم شوهرم گفتم بیا من دردام هی داره زیاد میشه، تا شوهرم بیاد تو خونه چهاردستو پا رفتمو شربت زعفران و گلاب میخوردم تا شوهرم رسید و لباس عوض کردیم و رفتیم بیمارسان وقتی معاینه کرد گفت ۵سانتی ولی وقتی دکتر وضعیتمو پرسید ماما بهش گفت آفاسمان ۷سانت،من فهمیدم الکی به من گفته ۵سانت، خوشحال شدم چون واقعا دردام قابل تحمل بودو با تنفس شکمی کنترلش میکردم که واقعا خیلی کمکم کرد. لباسامو عوض کردمو رفتم تو زایشگاه درد داشتم ولی اصلا صدام درنمیومد به خاطر همین ماما گفت دردات جون دار نیست سرم بهم وصل کردو آمپول فشار زد توش، کیسه آبمو پاره کرد دیگه دردام یه دفعه خیلی شدید شد ساعتو نگاه کردم ۵بود پرسیدم من کی زایمان میکنم گفت نهایت یک ساعت دیگه، رفت من دردام خیلی شدید بودو همش داد میزدم یه دفعه حس زور زدن گرفتم که داد زدم گفتم بچم داره میاد اومدن رو همون تخت گفت زور بزن دوتا زور زدم بچم به دنیا اومد و راحت شدم ساعتو نگاه کردم ۵:20 دیقه بود باورم نمیشد انقد کم درد کشیدمو زود زایمان کردم چندتا بخیه هم خوردم به خاطر این که بد زور زدم. پسرم ۲۷اسفند با وزن ۳۴۰۰ به دنیا اومدو سوپرایزمون کرد چون اصلا انتظار نداشتیم زودتر بیاد

خدایا ازت ممنونم به خاطر وجود همسرم💕❤️به خاطر هدیه های قشنگی که بهم دادی💖دخترکوچولوم💖💙پسرکوچولوم💙

دردای شدیدو غیر قابل تحملم همش بیست دیقه بود من فکر میکنم گل مغربی رو زایمان خیلی تاثیر داشت و ورزشا

خدایا ازت ممنونم به خاطر وجود همسرم💕❤️به خاطر هدیه های قشنگی که بهم دادی💖دخترکوچولوم💖💙پسرکوچولوم💙
سلام منم اومدم خاطره زایمانمو بگم، من زایمان راحتم رو مدیون این تاپیک هستم اینو واقعا میگم البته خود ...

چه خوب...مبارکا باشه.

ان شالله روزی همه دوست داران طبیعی.

شما وی بکی نبودید؟

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا به همه ی افراد با همه ی توانایی هایشان نیاز دارد:کمک کننده ها،آشتی دهنده ها،هنرمند ها....پس سعی نکن جای کسی باشی،چون دنیا به توانایی تو نیاز داره‌..😊
دردای شدیدو غیر قابل تحملم همش بیست دیقه بود من فکر میکنم گل مغربی رو زایمان خیلی تاثیر داشت و ورزشا

وای چه زایمان خوبی داشتین

ان شاالله قدمش پر خیر و برکت باشه

الهی قسمت همه بشه 

ورزش ها همون هایی که تو ابتدای تاپبک گفته شد رو انجام دادید ؟

واز هفته چند شروع کردین؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منت بہ سرم فاط❤ـمہ بنهاد و پذیرفت من را بہ کنیزے و شدم عروس  مـ💚ـادر