1421
1411
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 607025 بازدید | 38813 پست
بچه ها جنینم نچرخیده روزی صدوپنجاه تا حرکت گربه میرم،چیکارکنم دیگه؟گفتن دیگه امکان نداره بچرخه بعد ا ...

عزیزم دختر منم تو هفته ۳۸ چرخید.خیالت راحت باشه که امکانش هست.فقط با صبر و امیدواری تمریناتی که دوستان گفتن انجام بده

اندکی صبر سحر نزدیک است...
سلام دوستان امروز سونو بودم توی هفته ی 33هستم وزن جنین رو زده 2کیلو و 78 خوبه به نظرتون؟زیاد تپل نشه ...

رستا جون همیشه میگفت حرکات سریع و جهشی باعث میشه بند ناف دور گردن بپیچه

اندکی صبر سحر نزدیک است...

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

ممنونم از راهنماییات کیسه آب گرم که ندارم ولی با دستمال گرم امتحان میکنم خداکمکم کنه

عزیزم یه روش اینه که چراغ قوه بگیری زیر شکمت به نور اون واکنش نشون میده و احتمال چرخیدن رو افزایش میده، هم زمان با چراغ قوه کیسه یخ هم بذار بالای شکمت.

هر نوایی مثل قرآن یا موسیقی بگیر پایین شکمت بازم احتمال واکنش نشون دادن و چرخیدنش هست.

یه روش هم اینه زیر با سنت بالشی چیزی بذاری به پشت دراز بکشی و زیر سرت هیچی نباشه طوری که با سنت بالاتر از سرت قرار بگیره و شیب از سمت با سن به طرف سر باشه.

برای سجده هم واسه اینکه زانوهات اذیت نشن روی خوشخواب تخت این کارو انجام بده خیلی فشار به زانوها رو کمتر میکنه.

1390
تعذيتون چطوره عزيزم كه وزن ني ني خوبه ؟☺️

عزیزم اتفاقا غذام زیاد نیست تا الانم 8کیلو اضافه کردم تازه شدم62کیلو😊

ولی کلا میوه و گردو و عسل زیاد میخورم

ولی فکر کنم وزن نی نی که حدودا2100هست خیلی کم از میانگین بالاتر باشه چون فکر کنم میتراجون بود که به من گفت توی همین هفته وزن نی نیش2400بوده

من پسر اولم 38هفته و 2روز به دنیا اومد به زور شد3کیلو

البته فکر کنم اگه 40هفته میموند3400-3500مبشد

ولی خداکنه اینم بیشتر 3200نشه زایمانش سخت میشه😕

رستا جون همیشه میگفت حرکات سریع و جهشی باعث میشه بند ناف دور گردن بپیچه

ممنون عزیزم لطف کردی

کلا حرکات تند و جهشی ندارم ولی سعی میکنم بیشتر حواسم باشه توکل به خدا😊

خدا به همه پابه ماهها و من رحم کنه این چند هفته رو هم به خیر و سلامتی بگذرونیم

1394
بچه ها به من تو سونوی ۳۲هفته گفتن کلیه های جنین ورم  خفیف داره قطر لگنچه رو زده ۷.۵.دکتر خودم گ ...

سلام 

برادرزاده منم تو بارداری اینطور بود تا چند ماه بعد تولد هم بود ؛ بعد خوب شد خداروشکر 

عزیزم یه روش اینه که چراغ قوه بگیری زیر شکمت به نور اون واکنش نشون میده و احتمال چرخیدن رو افزایش می ...

میترا جون چه خبر؟

ماساژ پرینه رو انجام میدی؟

حتما جدی بگیرش وای یعنی زایمان طبیعی اگر بخیه نداشته باشی یا کم باشه معرکه اس😍😍

تره رو ابشوبگیرزیادنمیخادباشه.یزره هم ابشوگرفتی کافیه.ناشتابخوربمدت ۳روز.بعدتفاله شو شب بزارجای دردت ...

وای یعنی ممکنه اینجوری خوب بشه؟؟

ماله من توی بارداری افتضاح میشه😢

باچی آب بگیریم؟ مثلا آبمیوه گیری؟

بعد آبشو ناشتا بخوریم معده رو نمیسوزونه؟

1387
میترا جون چه خبر؟ ماساژ پرینه رو انجام میدی؟ حتما جدی بگیرش وای یعنی زایمان طبیعی اگر بخیه نداشته ...

نه عزیزم متاسفانه انجام نمیدم

آخه من اینروزا دچار عفونت و سوزش و خارش شدم

میترسم ماساژ بدم بدتر شه

شما  انجام میدی؟

زایمان قبلت بدون بخیه بوده؟

نه عزیزم متاسفانه انجام نمیدم آخه من اینروزا دچار عفونت و سوزش و خارش شدم میترسم ماساژ بدم بدتر شه ...

کاش عفونتتو با عنبر نسارایی چیزی برطرف کنی و ماساژو انجام بدی

من اتفاقا توی زایمان قبلیم خیلی بخیه خوردم و اذیت شدم 

با اینکه بعد از زایمان حالم خیلی خوب بود و حس خوبی داشتم ولی این بخیه ها ادیتم کرد

البته خیلی ها با بخیه هاشون مشکل ندارن ولی خب یه درصد هم احتمالش باشه که اذیت بشین خب نشین بهتره

من ان شاءالله میخوام کم کم شروع کنم چون شنیدم یکماه کافیه.

مرکز حجامت ایران تو باغ فیض،همونجایی هست که پلمپ شده بود؟🤔 یا من کلا قاطی کردم؟

درسته

اماالان اونجایه شعبه داروخونشون اونجاس.الان مطبش توساختمان پزشکان امام سجاد کنارامامزاده عین علی زین علی هس

وای یعنی ممکنه اینجوری خوب بشه؟؟ ماله من توی بارداری افتضاح میشه😢 باچی آب بگیریم؟ مثلا آبمیوه گیر ...

برای من که موثربودتاالان.اونروز یادمه ازدردبخودم میپیچیدم ک شوهرم ازیه پیرمردی شنیده بوداومدبهم گف منم فرداصبش انجام دادم.میگم من نتونستم ابشوبگیر بااسیاب یجورله کردم خوردم...شبم تفاله شومیزاشتم بوی بدمیگرف اماچاره ای نبود

1391