1464
1482

کتاب میخونم 

پسرم رو بغل میکنم.. پسرم خیلی شیرینه .. 😍

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

دعا ميخورم صلوات ميفرستم

‏طرز برخورد با ادم به درد نخور رو اقای کاظم بهمنی به زیباتربن شکل ممکن گفتند: ای درآمیخته با هرکسی از راه رسید،،،،،می توان از تو فقط دور شد و آه کشید
1484

من تقریبا کنار نمیام معمولا فکر اینقدر آزارم میده تا داد بزنم  

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون

استارتر در چه زمینه ای 

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون

میگم دارو عطاری ارامش بخش هست؟

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
1334

😐

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
1396

من یه عادت بد دارم دل کندن از هرچیز و هرکسی برام سخته خیلی سختتتتتت

مشکلاتمم اینقدتوذهنم بزرگش میکنم تا مثل یه کنه بهم میچسپه و حتی چندین سال ولکنم نمیشه خسته شدم ازاین عادت خودم 

به عشقم زل میزنم نگاش میکنم کیف میکنم به وجودش فکر میکنم اون ارومم میکنه همیشه

پایدار باشین

منم عکساشومیبینم یادزخمایی که بهم زد و بعد گفت تقصیرخودته میوفتم ازخودم متنفرمیشم

1457