عنوان

کیا با دعا و عبادت به کسی که دوسش داشتن رسیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 82787 بازدید | 77 پست

سلام.حبیب تو فیلم لیسانس هارودیدین تند تند عاشق می شد؟ منم اینجوریم .از هرکی خوشم میاد میبینی نیست میشه یا زن میگیره.25سالمه.مامانم پیش دعانویس رفته بود گفته بود بختشو بستن.کار زن عموهای خیرندیدمه.میدونم آخرش مجرد میمونم تا آخر موندم چیکار کنم.چند سال پیش از یه کافی نت دار خوشم میومدتا پارسال برای کار رفتم پیشش.سه سال ازدواج کرده.از زنش متنفرم.موندم چیکار کنم.لطفا راهنمایی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چله زیارت عاشورا بگیرید خیلی خیلییی حاجت میده 

دعای معراج هم خوبه ناد علی هم خیلی خوبه چله بگیر

دعای سریع الاجابه تو مفاتیح هست برا رسیدن ب معشوقت دعاکن عالیه اونم چله اشو بگیر

2728

فک نکنم کسی با دعا بجایی برسه

آخه خودم زیاد انجام دادم  ،میگم زیاد یعنی سالهای سال، و هیچی به هیچی

میدونم دعا جای تلاش رو نمیگیره ولی جاهایی هست که کاری از آدم برنمیاد

من یکی از اشناهای دورمون هی اسم منو میآوردن ولی پسرشون راضی به ازدواج نبود و تا حالا هم منو ندیده بود بعد من خیلی ازش خوشم میومد و خیلی پولدار بودن بعد رفتم پیش یه سید توی شهرمون یه دعا بهم داد به خودم زدم بعد یک هفته اومدن خواستگاری شوهرم میگه واقعا نمیدونم چطور زن گرفتم آخه من اصلا توی این فازا نبودم میخواستم برم خارج منم میگم منم همینطور خخخخ

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست
من یکی از اشناهای دورمون  هی اسم منو میآوردن ولی پسرشون راضی به ازدواج نبود و تا حالا هم منو ند ...

عجب سید کار درستی بوده

عوضش ما هم یه همسایه سید داریم جالبه که خیلیم تو شهرمون معروفه،والا سالها برا من دعا نوشت و هر روزوضع من همه جوره خرابتر شد

من یکی از اشناهای دورمون  هی اسم منو میآوردن ولی پسرشون راضی به ازدواج نبود و تا حالا هم منو ند ...

سلام 

واقعا راست میگی؟

میشه منم راهنمایی کنی؟منم تو یه همچین برزخی گیر کردم.

خیلی خوب بود😂😂😂😂ایول خوب تورش کردی کاش این سید محترم برا منم یه دعا مینوشت طرف از اون سر دنیا میومد میگفت یا مال من میشی یا خودمو با بنزین آتیش میزنم 😂😂😂ولی واقعا دعا ها قوین من اعتقاد دارم‌

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2706