2733
2734

من رسیدم.ولی نه با دعا.کاشکی نمیرسیدم

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جادویی وجود نداره برای رسیدن به معشوق چه قرآنی چه سحر و طلسم خودت برو با طرف حرف بزن ببین میتونی جذب ...

من منظورم از دعا عبادت و نماز و ختم اینا هس من به دعا نویس و سحر اعتقاد ندارم چون راهه غلطیه

🤦🏻‍♀️😳😱😨چرا اخه

چون زمان ازدواج شرایطش را نداشت.بعد ازدواج هم اخلاقش خیلی عوض شد.الان خوبیم وهمه چی  روبه راهه.اما میدونم اگه سنتی وبا عقل ازدواج میکردم خیلی سختیها را نداشتم.

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.
2738
من رسیدم ولی دعام این بود که اگه به صلاحمه و با هم خوشبخت میشیم به هم برسیم .دعای مقاتل ابن سلیمان ت ...

من پری شب صد بار خوندم حرم امام رضا رفتم حدیث کسا دارم میخونم ختمش رو.به امام زمان توسل دارم به حضرت نرجس خاتون توسل کردم امروز... نادعلی خوندم و...

عزیزم دعانکن واقعابدون بعضی هاآرزوشون ازخودشون قشنگتره من خیلی نمازخوندم رسیدم بهش ولی الآن خیلی پشیمونم حیف...

من دلم پیش کسی نیست خیالت راحت            منم ویک دل دیوانه ی خاطرخواهت😞

دو رکعت نماز عین نماز صبحه ...بعدش یه تسبیح میگیری دستت و

حدود ۱۰۰بار این ذکرو به عربی میگی: 

اللهم لَیِن قلب .......ابن ......... کَما لَیَنْتَ الحدید لداوود 

و بجای نقطه چین اولی اسم شخص مورد نظر و بجای نقطه چین دومی اسم پدر اون شخص رو میزاری

آن چنان نماند این چنین نیز نخواهد ماند....
2706