2737
2734
عنوان

همه چیز در مورد طلاق و مهریه

| مشاهده متن کامل بحث + 4008 بازدید | 34 پست

نحوه ی گرفتن مهریه

●زوجه اگر مهریه اش تا ۱۱۰ سکه باشد میتواند به صورت یکجا طلب کند و حق جلب زوج و به زندان انداختنش را دار اینها در صورتی امکان پذیره که اعسار مرد ثابت نشده باشه در صورت قبول اعسار مرد توسط قاضی مهر تقسیط شده و با پرداخت پیش مهریه باقی مانده اش به صورت ماهیانه یا چند ماه پرداخت میشود 

اما اگر مهریه بالای ۱۱۰ سکه باشد زوجه میتواند اگر زوج اموالی داشته باشد برای توقیف به دادگاه معرفی کند و زوج ملزم به پرداخت مهریه میباشد اما اگر زوج توانایی مالی برای پرداخت مهریه بالای ۱۱۰ سکه را نداشته باشد قاضی با تواقف اعسار وی مهریه را تا ۱۱۰ سکه تقسیط و قابل پرداخت میکند

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در مورد حضانت فرزند •حضانت فرزند دختر و پسر تا هفت سالگی به عهده ی مادر هست اگر در طی این مدت مادر ...

سلام،داداشم یک ساله عقد هستن، زنش کلا خونه پدرم بود  و خیلی کم خونه خودشون میرفت ، از اول عقد زیاد با هم تفاهم نداشتن ،  زیاد با هم لج می کرد ولی مادر همه خواسته زنش برآورده می کرد، اینم بگم زن داداشم اصلا به داداشم هیچ احترامی نمیذاشت، هر چی داداشم می گفت برعکسش انجام میداد ، با پسر فامیلشون زیاد چت می کرد و خیلی کارا دیگه که وقت نمیشه بگم. . داداشم بر علیه این کارا سر کار نمی رفت و اخلاقش بدتر میشد، الان زنش درخواست مهریه داده، می خواستم بدونم روال چه جوری، ممنون میشم جواب بدید ببخشید طولانی شد. 

ممنون میشم برا شادی روح داداش عزیزم صلوات بفرستید  
2728
سلام،داداشم یک ساله عقد هستن، زنش کلا خونه پدرم بود  و خیلی کم خونه خودشون میرفت ، از اول عقد ز ...

سلام اگر زنداداشتون باکره باشند نصف مهر و در صورت نداشتن بکارت مهر کامل به ایشون تعلق میگیره 

این ها هم دلیلی برای نگرفتن مهر نیست

مهریه در هر صورت به زن تعلق میگیرد

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
سلام هستید یکم ازتون راهنمایی بخوام

سلام در یکی از تاپیک هام پرسشتون رو مطرح کنید درخواست دوستی قبول نمیکنم متاسفانه چون پیام های خصوصی باز نمیشن

سلام در یکی از تاپیک هام پرسشتون رو مطرح کنید درخواست دوستی قبول نمیکنم متاسفانه چون پیام های خصوصی ...

سلام عزیزم من و همسرم همه مراحل طلاق رو رفتیم جز مهریه یعنی حکم طلاق هم اومده الان همسرم میگه سازش‌کنیم میخواستم بپرسم الان که حکم طلاق اومده اون به تنهایی میتونه بره طلاق بده یا نه بعد از خونده شدن خطبه طلاق میتونم درخواست مهریه بدم یا نه

از کسی نپرس خوشبختی کجاست تو بازیتو کن نویسنده خداست
2738

سلام عزیزم ببخشید یه سوال دارم دختری که 19ساله پدرش رو ندیدو ازش خبر نداره و آلان تازه دو سال که  مادرش  از پدرش جدا شده  غیر توافقی گرفته وتوی این 19سال حتی یه سرم نزده و  مادر خوانواده کارمیکرده خرج بچه هاشو میداده الان که دخترش میخواد ازدواج کنه اما بدون اجازه پدر نمیتونه آیا اگه از دادگاه نامه بگیره جوابش کی میاد اصلا دادگاه قبول میکنه یانه

دوستان عزیزم میشه برام دعا کنید که زودتر طی همین ماه ها عروس بشم خیلی شرایط زندگیم سخت شده دیگه خسته شدم لطفا از ته دلتون برام دعا کنید خیلی این روز ها حالم خرابه خیلی حرف های مردم اذیتم میکنه از همگی سپاسگزارم یا حضرت رقیه«س» 
سلام عزیزم ببخشید یه سوال دارم دختری که 19ساله پدرش رو ندیدو ازش خبر نداره و آلان تازه دو سال که &nb ...

سلام قیم دیگری ندارن؟

بله اصولا اینطور موارد رو اگر داماد شخص موجهی باشه قبول میکنن

سلام قیم دیگری ندارن؟ بله اصولا اینطور موارد رو اگر داماد شخص موجهی باشه قبول میکنن

یعنی چی

دوستان عزیزم میشه برام دعا کنید که زودتر طی همین ماه ها عروس بشم خیلی شرایط زندگیم سخت شده دیگه خسته شدم لطفا از ته دلتون برام دعا کنید خیلی این روز ها حالم خرابه خیلی حرف های مردم اذیتم میکنه از همگی سپاسگزارم یا حضرت رقیه«س» 

اون دختر سرپرست دیگری نداره غیر از پدر؟

سلام قیم دیگری ندارن؟ بله اصولا اینطور موارد رو اگر داماد شخص موجهی باشه قبول میکنن

خوب عزیزم کجا باید برن داماد هم باید باشه جوابش چند روز میاد  واقعا شرمنده هستم ببخشید اینطوری دیگه نیازی به پدر نیست عقد قبول

[QUOTE=204514217]اون دختر سرپرست دیگری ندارهمنظورتونمنظورتون اگه از طرف خوانواده پدری هست نه اصلا دختره توی این 19سال هیچ کدام رو ندیده

2706