2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببين اول يجارو انتخاب كن و يك سفره يه ماه برو بعد تصميم بگير من خودم اروپارو برا زندگي دوست ندارم خيلي سخته ولي الان استراليا خوبه

خدايا اينهمه جا اينجا چرا خودت ميدوني چي ميگم
2731
دوس دارم یکی از کشورهای اروپایی باشه، بچه ها تورو خدا جدی بگیرید صحبتام رو،  به خدا شدیدا به ک ...

شوهرت موافقه که برین

شوهر رو باید بگیری همچییین پخته بزنیش که بفهمه دنیا دست کیه  
دوس دارم یکی از کشورهای اروپایی باشه، بچه ها تورو خدا جدی بگیرید صحبتام رو،  به خدا شدیدا به ک ...

من داییم سوعده اونجا خیلی خوبه طوری که هرکدوم از فامیلامون خاستن برن خارج رفتن اونجا 

تا زبان بلد نباشی همه جا غریبی، یادگیری زبان هم چندسال طول میکشه،اگه پول داشته باشی یه حرف دیگست اما اگه بخوای پناهنده شی اصلا بهش فکرم نکن.الان اروپا دیگه مثل قبل نیست.۲۰ سال پیش هرکی میرفت راضی بود.الان انقدر پناهنده تو کشورا پره،افغانی و عرب همه جا هستن...اوضاع اروپا تا چندسال دیگه خیلی خراب میشه.آمریکا رو هم کلا فراموش کن که بدرد نمیخوره چون اصلا هیچ کسو حمایت نمیکنه

کوچولوی من،عشق و امید من و بابایی هستی. بی صبرانه منتظر اومدنتیم
2738

به نظر منم اگر کسی اهل کار باشه هیچ جا وطن خود آدم نمیشه. تازه من از کوچیکی اینجا بودم.

الان کسی بخواد بیاد یا باید پول خیلی زیادی داشته باشه یا دانشجو باشه برای مقاطع بالاتر بیاد همینجا درس بخونه. تازه کار پیدا کردن خیلی مشکله. کار درست و حسابی منظورمه.

اینایی که تو اینستاگرام می بینید یا خیلی سال پیش اومدند که شرایط مهاجرت آسون بوده و امکانات برای پناهنده ها زیاد. یا اصلا از تو ایران هم پولدار بودند. یا کلا در مورد زندگیشون دروغ میگن و اون طوری نیست که وانمود می کنند.

بیخیال بابا با این اوضاع ایران برای شما بهترین جا مگه رفتن الکیه..برادر شوهر من کل زندگیشو فروخت تاره توپم تکونش نمیداد با هزار بدبختی رفت استرالیا بعد 1 سال بند و بساط و جمع کرد اومد ..اینجا واسه خودش پادشاهی بود اونجا متوسط رو به پایین.الانم اونجا زنش و نگه داشته دولت نمیزاره بیاد چون حاملست خودش برگشته حالا از باباش پول قرض کرده از اول شروع کنه..

یــک وقت هایـی دست و دلم به زندگــی کـه هیــچ، به حـرف زدن با آدم ها هم نمی رود..!
مریم دنا عزیز میتونم بپرسم کجا بودی؟ چرا برگشتی؟

اتریش بودم.بخاطر همه این دلایلی که اینجا نوشتم.دیگه اونور بدرد نمیخوره.باز ۱۰ یا ۲۰ سال پیش ی چیز دیگه ای بود اما حالا...هرکی میره پشیمون میشه.اون شبی که ما از وین برگشتیم تهران.توی فرودگاه تهران پلیس میگفت امشب ۷۰ نفر مثل شما برگشتن...حالا روزهای دیگه رو خدا بخیر کنه

کوچولوی من،عشق و امید من و بابایی هستی. بی صبرانه منتظر اومدنتیم
2706