2726
عنوان

كيا الان رژيمن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 123890 بازدید | 11953 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آفرين بهت مينا تثبيت از كاهش هم مهم تره 😍😍😍

عزیزدلم.😍

خیلی هم حواسم نیس به غذا خوردنم.ولی شکر خدا ثابت موندم تاحالا

آخه دلی من قبل رژیم تیروئیدم کم کار شده بود و الان نرمال شده. فکرکنم بخاطر اونه زود اضافه نمیشه وزنم.😒

عزیزدلم.😍 خیلی هم حواسم نیس به غذا خوردنم.ولی شکر خدا ثابت موندم تاحالا آخه دلی من قبل رژیم تیروئ ...

ان شالله هميشه رو همين بموني 😍😍

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
2728
سلام عزيزم خوش اومدي ما الان چند ماهه كه با هميم و خيلي خوشحال ميشيم شما هم باشي ❤️❤️❤️ عالي كم ك ...

مرسي عزيزم حتما ميام ايشالا زودتر كم بشيم هممون 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
سلام منم رژيمم اتفاقا گروه زدم ولي كسي نيووند  منم رژيمم الان ١٠ روزه و از ٧٥ شدم ٧١/٩٠٠تا ٦٠ ...

چه رژیمی 

منم راهنمای کن

کاشکی منم بارداربشم شاید بایه آمین شماهمه چیزدرست شد😔😔
سلام بچه ها گروه تلگ  رام ندارید منم ببرید  خیلی داغونم از اضافه وزن

نه همگی اینجایم

اینجارژیم کالری شماری .سوئدی وجی ام بچه هاگرفتن ونتجه هم گرفتن هرکدوموخواستی بگوتوضیح بدیم عزیزم ان شاءالله بایکم اراده اونی میشی که میخوای

سلام بچه ها.من اولین روز رژیم و شروع کردم.اب ولرم و خاکشیر.ناشتا.یه لیوان شیر صبحونه

آفرین چه با اراده و سحرخیز😧😧😧

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
آفرین چه با اراده و سحرخیز😧😧😧

ممنون ساناز جون .تولد همسری و لباس شیک خودش انگیزه مو زیاد کرده.4ماه دیگه عیده بخام شل بگیرم میبینم شده عیده من همچنان تپلی.

وکسی چه می داند تو روی همه مسکنهایی جهان را کم میکنی...

سلام بچه ها

وزن امروز من 🧐🧐🧐🧐

من ديروزم مثه رژيم نگرفتم ناهار خوراك لوبيا خوردم از امروز ميخوام سويدي بگيرم 

تجربه ثابت كرده هروقت از شنبه شروع كردم بهتر بود 😄

اگه دارو استفاده نميكردم با ٥ روز جي ام فك كنم ٣ كيلو رو كم ميكردم راحت

بچه ها دعا كنيد هفته ديگه اين موقع من وزن هفتاد و خورده اي رو بزارم اينجا 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

اگه داروي لعنتي بزاره 🤬🤬🤬🤬🤬

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
2706