2726
عنوان

خانم marzi لطفا به اطلاعات!!

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 47 پست
سلام💏💏💏💏💏💏💏💏 بهینا عزیزم من مامانم اومده پیشم دیگه کمتر میام سایت دعوام میکنه وقتی حواسم به ...

یعنی گند تر از ازمایش گلوکز نداریمااا😰😰

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است! موهای من از عصر همان روز بلند است!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرضی جقدر دیر دادی گلوکوزو. من فردا میخوام برم . عدل همین امشب دورهمی دعوت شدم اونم خونه دوستمون که بدجوری کدبانوعه و دست و پنجه داره.  اخه چجوری برم هیچی نخورم هااااان؟😤😤😤😤😤

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
یعنی گند تر از ازمایش گلوکز نداریمااا😰😰

آخی .انشالله این روزها هم میگذره و نی نی همه سالم و تپل دنیا میاد

آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت
2728
تو تاپیک الویه ست😆

اااااااااه😭😭😭😭 خدایا چرا سس مایونز ممنوعه آخه😭😭😭 من الویهههه من الویهههه😭😭😭😭فااااک

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
مرضی جقدر دیر دادی گلوکوزو. من فردا میخوام برم . عدل همین امشب دورهمی دعوت شدم اونم خونه دوستمون که ...

وای عجب بدشانسی   

حالا نمیشه یک روز دیرتر برین آزمایش؟

اااااااااه😭😭😭😭 خدایا چرا سس مایونز ممنوعه آخه😭😭😭 من الویهههه من الویهههه😭😭😭😭فااااک

ما دیروز الویه نهار داشتیم

مامانم و شوهرم 1 کیلو مایونز زدن به الویه شون داعشی ها😒

من یه قاشق سس رژیمی زدم و کوفتم کردم😐

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
من کلا نگران هیچکس نمیشم تو سایت😂😂😂

بهینا جان ببخشید بااجازه

پرپل عزیز دیشب جوابتو دادم اما دکمه ارسال نظرم کار نمیکرد.گفتم ناراحت نیستم عزیزم چون سلیقه ها متفاوته.حالا من خودم عاشق اسامی دو بخشیم نمیدونمم چرا  

مرضی جقدر دیر دادی گلوکوزو. من فردا میخوام برم . عدل همین امشب دورهمی دعوت شدم اونم خونه دوستمون که ...

چه میدونم والادکترم برا الان نوشت اتفاقا دکتر ازمایشگاه هم وقتی دید عینِ 9 ماهه هاراه میرم گفت چندهفته ای😂گفتم 28 گفت دیر اومدی

حالا اشکالی داره دیر رفتم؟😱

منم امروز تولدمه اومدم سایت یادم بره که هیشکی یادش نیس روز تولدمو    

البته بجز بانک و همراه او ل که همون کله سحر تبریک گفتن     

چه میدونم والادکترم برا الان نوشت اتفاقا دکتر ازمایشگاه هم وقتی دید عینِ 9 ماهه هاراه میرم گفت چندهف ...

28ی؟ اخه تیکرت 30 نشون میده خخخ. نه بابا اشکال نداره اگه سابقه قند نداری. 

مرضی نی نی چطوره ؟ بزرگ شده؟ مامانش را حرص نداده که؟

خوبه بچم نه کاری بهم نداره برای خودش بازیشو میکنه😍

28 هفتشه

من نگرانِ طولِ سرویکسمم فقط و اِلا بچم همه چیزش عالیه😞

دعا کن 1 مرداد اولین سونوی پایش وزنِ جوجومه😊خدا کنه سرویکسم خوب باشه

2706