2726

میخوام بدونم کسی بوده که در زمان تخمک گذاری یا یک روز قبل تخمک گذاری اقدام داشته و بچه اش دختر شده یا پسر؟

گاهگاهی که دلم میگیرد پیش خود میگویم آنکه جانم را سوخت یاد میارد ازین بنده هنوز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من طبق دستور پزشک شب زمان تخمک گذاری اقدام کردم ولی دلم دختر میخواد البته تازه اقدام کردم معلوم نیست که حالا باردار بشم حتما

ببین فکر کنم یه جا خونده بودم نزدیک به تخمک گذاری احتمال پسر شدن رو داره، و زمان دور از تخمک گذاری دختر

چون اسپرم پسر عمرش خیلی کوتاهه فکر کنم یکی دو روز اما دختر طولانیه

باز مطمعن نیستم جابجا نگفته باشم چک کن تو اینترنت مقاله زیاده

حالا من دو سه روز قبل تخمک گذاری هم اقدام کردم دیروزم که زمان تخمک گذاری بود اقدام کردم و دو سه روز بعد هم اقدام میکنم الان سوالم اینجاست که ممکنه چون دو یه روز قبل تخمک گذادی اقدام کردم بازم بچه ام دختر بشه؟

یعنی من اقدامم و فقط محدود به زمان تخمک گذاری نکردم بنظرتون بازم امکان داره اگه باردار بشم دختر بشه؟

شما از بعد پریودیت ی روز در مسون اقدام کن. وقتی کیتت دو خط پررنگ افتاد جلوگیری کن

دیگه بعد دو خط اقدامم و کردم الان میخوام بدونم میشه که بازم دختر بشه؟

حالا من دو سه روز قبل تخمک گذاری هم اقدام کردم دیروزم که زمان تخمک گذاری بود اقدام کردم و دو سه روز ...

• نه عزیزم همه چی به خواست واراده خداربط داره،منم اقدامم مثل شمابودچون شوهرم دختردوست داشت دلم میخواست دختربشه،ولی پسرشد،دوستم پسرمیخواست باکلی حساسیت وچک کردن تخمک باسونوویه عالمه رژیم بازم بچش دخترشد،این چیزاروجنسیت بچه تأثیرداره ولی خیلی کم
منم واین صنم وعاشقی وباقی عمر😘💑
نه عزیزم همه چی به خواست واراده خداربط داره،منم اقدامم مثل شمابودچون شوهرم دختردوست داشت دلم میخواست ...

مرسی الی جون

2706