2737
2734
عنوان

در مورد رنگ خودرو نظر بدید لطفا

15084 بازدید | 44 پست

سلام دوستان بنظر شما رنگ مشکی خوبه؟؟ من خیلی دوست دارم اما میگن گرم میشه داخلش و اینکه کوچیکترین نقطه روش معلومه و باید مرتب دستمال دستت باشه. حالا سفید رو پیشنهاد دادن اما من دلم ماشین مشکی میخواد.اونهایی که از دو رنگ دارن نظرشون چیه؟؟ممنون میشم

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.

هم كثيف بشه خيلي تو چشه هم خط بيافته

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هم كثيف بشه خيلي تو چشه هم خط بيافته

مشکی منظورتونه؟

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.
2738

واسه هر مدل ماشینی یه رنگ خ.به مثلا واسه پراید خاکستری واسه 206 بژ ولی براقققق واسه سانتافه سفید واسه ال 90 سفید و نقره ای واسه سراتو آلبالویی واسه اپتیما جدیدا سفید ووووووو

منتظر اتفاقات خوبم 
2706