2737
2739

سلام

اول صبحی با اعصاب خوردی اومدم سرکار جایی غیر از اینجا نداشتم واسه در دل وگرنه دلم از غصه می ترکه 10 سال هست که پدرمو از دست دادم ودرست از اون زمان تبدیل شدم به پدر خانوادهام و همه مسولیتهاشون رو به عهده گرفتم واز وقتی هم که ازدواج کردم شوهر بیچارم هم پا به پای من در خدمت خانواده من بوده اینقدر متوقع با آوردمشون که دیگه تحمل توقعات وقت و بی وقتشون رو ندارم دیشب مامانم ساعت 11 شب زنگ زده کلیییی بد و بیراه گرفته چون سپرده بود برای مادر بزرگم گوشت بخرم و من گفته بودم آقاهه گفته که گوشت تازه فردا صبح میاد تازه بهم گفت تو اولاد من نیستی من چه گناهی کردم که خدا تورو بهم داد

خواهر و بردارم فقط وقتی کارم دارن من آدم حساب میشم طوری که انگار من نوکر بی جیره ومواجیبشون هستم از همه چیزم گذشتم از شوهرم آرامش زندگیم شب و روز در خدمتشون بودم چه مالی و چه غیره اینم از دستمزدم خیلی دلم گرفته هیچ وقت حلالشون نمی کنم

خوب شاید وقتش باشه یکمی از خدماتتون کم کنین و محترمانه یاداوری کنین که سرپرست خانوار نیستین و قصد هم ندارین که باشین!!!!!!

کمک خیلی خوبه لازمه و حس خوبی هم به ادم القا میکنه ولی نه تا حدی که ادم یازده شب به خاطر سوپرگوشت نرفتن طرد بشه از طرف مادرش!!!!!!!

دیگران دقیقا همون رفتاری روبا میکنن که خودمون بهشون اجازه میدیم دوست من

اگه الان احساس قربانی شدن میکنی بخاطر زیاده روی خودت هست محترمانه و مودبانه و دوستانه گاهی به بعصی خواسته ها بگو نه

شما سرپرست این خلنواده نیستی صرفا یکی از اعضا هستی والان هم خانواده خودتو تشکیل دادی وقتشه به اون برسی

حال متکلم از کلامش پیداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزینه دانشگاه خواهرم،هزینه عقد و عروسی و جهاز اون یکی خواهرم،قسطای بانک داداشم،تعمیرات خونه مامانم و...........بیچاره شوهرم دید و دم نزد نه اینکه منتی باشه ها نه به خدا ولی دیگه چرا بهم میگه خدا به هیچ کس اولادی مثل تو نده مگه دیگه چکار باید می کردم آخه به خدا حتی یک بار جواب توهیناش رو ندادم نه خودم نه شوهرم

2728

هر وقت می خوایم گردشی جایی بریم میگم اونام بیان گناه دارن کسی رو ندارن جز من از مخارج اصلی خودم زدم وگفتم نزارم کم و کسری داشته باشن با اینکه ماشالا وضع مالی مامانم بد نیست خونه ایی که توش میشینه میلیاردها قیمتشه

عزیزم خوبی که از حد بگذره میشه وظیفه،من همیشه به شوهرم میگم هراخلاقی که داشته باشی به همون عادت میکنن مثلا اگه بیخیال باشی براشون مهم نیست اما اگه خیلی خوب باشی همین لی خیالیتو میزنن توسرت شوهرمنم خیلی برای بقیه خوبه اماکافی بود یه کاری رو نمیکرد اون وقت میگفتن تو چرا اینجوری شدی وکلی حرف الان داره سعی میکنه دیگه خیلی به بقیه رونده البتع اگه موفق بشه چون خیلی دلسوزه

خوب شاید وقتش باشه یکمی از خدماتتون کم کنین و محترمانه یاداوری کنین که سرپرست خانوار نیستین و قصد هم ...

کاش بلد باشم که منم مثل بقیه یکم به خودم و زندگی خودم فکر کنم

2738

تمرین کن نه گفتن رو

خیلی مهارت ضروری هست 

همین الان یکی از همکارا به خدماتی محل کارمون گفت اقای فلانی از فردا از این نونوایی خرید نکنین نونش شوره خیلی قشنگ گفت من مسیرم فقط به این نونوایی  میخوره دیر میرسم جای دیگه برم بقیه هم مشکلی ندارن پس ببخشید نه نمیشه!!!!!!

درحالی که واقعا هم اینجوری نیست این خانم فقط بربری دوست نداره 

همه میدونن کجا دیگه براشون امکان همکاری وجود نداره خیلی راحت میگن نه

حال متکلم از کلامش پیداست

عریزم لطف مکرر حق مسلم شده...

شما چون شاغلی ازت انتظار دارن...نمیدونم چرا انقد که از دخترا انتظار دارن از پسرا ندارن...

مادر احترامش واجبه..اشکال نداره هرکاریم که واسش کنی اما خواهر برادرات نه...

حالا بعضی اوقات میبینی یکی از بچها وضع مالیش بهتره کمکی میکنع اشکالم نداره اما خوبه بقیه بدونن این لطفه نه وظیفه...

شما خودت اشتباه کردی اینجوری بارشون اوردی...

من فقط میخوام مرحبا بگم به همسرت به خاطر این صبوری و محترم بودنش.....

خدا جونم ینی میشه منم مامان شم؟؟؟
عزیزم خوبی که از حد بگذره میشه وظیفه،من همیشه به شوهرم میگم هراخلاقی که داشته باشی به همون عادت میکن ...

دقیقا" شوهر خواهرم که کسی حق نداره بگه بالای چشمت ابرو هست ولی واااااای به روزی که یکم از خدمات شوهر من کم بشه مامانم قیامت میکنه حلالش نمی کنم

عریزم لطف مکرر حق مسلم شده... شما چون شاغلی ازت انتظار دارن...نمیدونم چرا انقد که از دخترا انتظار د ...

به خدا خودم ازش شوهرم خجالت میکشم صبح بهش گفتم حق نداری بری گوشت بخریا میگه نه مادر بزرگته گناه داره پیره حالا مامانت عصبانی بوده یه چیزی گفته

پس چرا اصلا به لحاظ مالي کمکشون ميکني؟ وقتي مامانت ميلياردره دخترخوب؟ تو الان وقت پول جمع کردنته اول زندگي اي، خود مامانت جهاز و خرج دانشگاه و قسط بده تازه بايد بتو هم کمک کن

ازدواج هندونه در بسته بود برای من سفید شد، خداجونم اگه تقاص گناهه به حق بنده های مقربت بقیشو ببخش، دیگه برای همه چیز به تو توکل میکنم، همه چیو سروسامون بده  تو میتونی
2706