2733
2739
عنوان

چطوری میشه تو آزمون استخدامی ها قبول شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23351 بازدید | 54 پست
سلام عزیز میشه درخاست دوستیمو قبول کنی

سلام قبول کردم عزیزم

خدایاخودت میدونی من ادم بی حوصله ای هستم واصلاطاقت ندارم پس لطفا زودی یه نی نی بذارتودلم  لطفا تپلی هم باشه لپاشو بکشم😍😍😍 مرسی خداجون میدونم که میشنوی ومستجاب میکنی😙
فقط به قسمت بستگی داره من علمی کاربردی خونده بودم امتحان دادم اول شدم تومصاحبه اول شدم سهمیه نداشتم ...

جدی؟ وای واقعا امیدوار شدم لطفا بگید رشته تون چی بوده، من ارشد مدیریت خوندم آزمون قوه قضاییه و وزارت بهداشت رو شرکت کردم ولی زیاد راضی نبودم 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در ضمن برای راهنمایی بیشترت بگم ک من از یه دانشگاه غیر انتفاعی در پیت مدرک گرفتم و. قبولم شدم با مطا ...

مهشید جان میشه برام توضیح بدی چطور قبول شدی ? میخواستم دعوتت کنم به دوستی اما گویا صفحت قفله عزیزم ممنون میشم کمکم کنی

2728
در ضمن برای راهنمایی بیشترت بگم ک من از یه دانشگاه غیر انتفاعی در پیت مدرک گرفتم و. قبولم شدم با مطا ...

سلام ببخش گلم میشه بگی چه جوری خوندی عمومی ها رو از روی چی خوندی ؟؟؟ممنون میشم راهنماییم کنی

خدایا منو‌ببخش ازت ممنونم که بخشیدیم ،دوست دارم 
2738
سلام برای چه ازمونی؟کدوم ارگان؟

سلام عزیزم من اون پیام رو پارسال گزاشته بودم قطعا برا اون موقع هست اگر میخواین آزمونهای استخدامی رو دنبال کنین به سایتهای مربوط بهش مراجعه کنین و سایت سازمان سنجش رو هم پیگیری کنین

موفق باشی

خوب باش💖بهشت از همونجایی شروع میشه که به خدا اعتماد میکنی💗