2733
2734

کسی تا حالا قبول شده؟مصاحبه و اینا چی؟

بیــــــزارم از هر دردیــــــ که درمانــــش گـــــذر زمـــــــــان است...زمــــــــانی که دق مـــــــیدهد تــــــا بگـــــــــذرد....!

حالا اگه همه آزمون هارا قبول بشی و مصاحبه ها هم همین طور آخرش یه کاری یابهو نه ای میارند که ردت کنند..چون همه چیز پارتی بازیه😳چندمورددیدم که می گم...اگه پارتی و سهمیه داشته باشی مطمئن باش بدون آزمون قبولی

😇میشه برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستید...😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تا آنجا که من تجربه شرکت دارم اگر پارتی و سهمیه نداشته باشی در صورتی که در رشته خودت خیلی با استعداد باشی و کل مواد آزمون رو حسابی بخونی و مسلط باشی شانس شما چیزی در حدود یک درصد هست.😯😥

ذهن احمق مانند مردمک چشم می ماند,هرچقدر نور بیشتری به آن بتابد تنگ تر میشود.

اگه مدرکت رو با یه معدل عالی و از یه دانشگاه معتبره ازمون بده 

اگه از دانشگاه آزاد یا پیام نور یا بقیه دانشگاه های دله پیته خودتو به زحمت ننداز همین الان بهت بگم قبول نمیشی 

به نام خدا، با داشتن یک الی دو عدد پارتی کلفت😒

واقعا همینطور شده متاسفانه

بیــــــزارم از هر دردیــــــ که درمانــــش گـــــذر زمـــــــــان است...زمــــــــانی که دق مـــــــیدهد تــــــا بگـــــــــذرد....!

با مطالعه منابع درسی ارشد تخصصی رشته خودتون و و و عمومی نمونه سوالای،ازمونهای قبلی 

همین

مراحل بعدیش هم مصاحبه و....

خوب باش💖بهشت از همونجایی شروع میشه که به خدا اعتماد میکنی💗
2738

ای خانم من سهمیه دارم کو قبولی

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!

من ۳تا بانک قبول شدم ولی اون. زمان شرکت بازرکانی زدم نرفتم حقوق بانک خیلی جالب نیست مخصوصا ک پشت باجه بشینی مصاحبه هم قبول شدم شما منابع رو بخون چون اکثرا میگن خوندیم ولی واقعا یا انقد. زیاد و الکی خوندن یا انقد کم ک قبول نمیشن مصاحبه هم با توجه به شغل باید فرد مورد نظر باشی مثلا تو شغلای دادگستری و اینا خشک باشی با صدای رسا و بلند الان ک دیگه با پارتی دولتیا استخدام نمیکنن مگر با شرایط خاص

تا آنجا که من تجربه شرکت دارم اگر پارتی و سهمیه نداشته باشی در صورتی که در رشته خودت خیلی با استعداد ...

وای خدا چرا اینطوری

اگه مدرکت رو با یه معدل عالی و از یه دانشگاه معتبره ازمون بده  اگه از دانشگاه آزاد یا پیام نور ...

اگه این شرایط بود چقدر احتمال داره قبول بشم؟

2706