2726
عنوان

تشخیص جنسیت جنین با تئوری nub

| مشاهده متن کامل بحث + 505858 بازدید | 7790 پست
عزیزم عکس ان تی که اندازه جنین رو گرفتن اگه نگاه کنی متوجه میشی یه خط در امتداد ستون فقرات در نظر بگ ...

انشاالله دوهفته ديگه ميرم حتما متوجه ميشم

https://t.me/arosakemashhad  به كانالم لطفا سر بزنيد🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من نگاه کردم فکر کنم دختره البته چون خودم دختر دوست دارم شاید اینجوری میگم ممنون دوستم

خواهش میکنم عزیزم

هفته چندی؟هنوز جنسیت رو برات تشخیص ندادن؟در هفته های پایین هر دو جنس تقریبا شرایط یکسانی دارن ها

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروزت خدای فردا هم هست، "فردایت قشنگ"

الان اين دختره يا پسر؟؟

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ

من هرگز اينو متوجه نميشم ولي واقعا دوست دارم بفهمم چند وقت پيش هم يه مطلب خوندم ولي نفهميدم  

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2706