2726
عنوان

تشخیص جنسیت جنین با تئوری nub

505847 بازدید | 7790 پست

سلام دوستان یه مطلب جالب خوندم که فکر میکنم که سونوگرافها با استفاده از اون جنسیت رو تشخیص میدن و دقت بالایی داره اما از هفته 12 به بعد دقیق تره و در هفته 11 با احتمال خطای بیشتری

روشش هم اینه که در سونوگرافی ان تی زاویه خطی که در امتداد دنبالچه یا ستون فقرات جنین هست با زاویه ناحیه تناسلی اندازه میگیرن اگه این زاویه بیشتر از 30 درجه باشه جنین پسر و کمتر یا موازی باشه جنین دختر هست.

در یک سایت خارجی دیدم خیلی از خانمها خودشون تونسته بودن درست تشخیص بدن

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروزت خدای فردا هم هست، "فردایت قشنگ"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من خودم سونوم همراهم نیست اگه نه الان میدیم البته من توی هفته 11 رفته بودم و گفتن با احتمال دختره

من خودم سونوم همراهم نیست اگه نه الان میدیم البته من توی هفته 11 رفته بودم و گفتن با احتمال دختره

خب برامن عكس اينجوري ننداخته ازبچم  

البته هفته١٩گفت پسره 

اما اخه اصلا سمت پا نبود،نميدونم چطوري گفت  

من چرا متوجه نشدم

عزیزم عکس ان تی که اندازه جنین رو گرفتن اگه نگاه کنی متوجه میشی یه خط در امتداد ستون فقرات در نظر بگیر یه خط هم ناحیه تناسلی که nub میگن یکم روشن تره اگه با هم زاویه اش بیشتر از 30 شد پسر اگه کمتر شد دختره

نم متوجه نشدم از کجا دنبالچشو پیدا کنم تو سنو خب

قسمت انتهایی جنین رو در نظر بگیر اگه عکس داری بفرست بهت بگم

😅من كه نفهميدم

عزیزم عکس ان تی که اندازه جنین رو گرفتن اگه نگاه کنی متوجه میشی یه خط در امتداد ستون فقرات در نظر بگیر یه خط هم ناحیه تناسلی که nub میگن یکم روشن تره اگه با هم زاویه اش بیشتر از 30 شد پسر اگه کمتر شد دختره

2706