2726
عنوان

کمک لطفا کمکم کنید ضروریه!!!

219 بازدید | 9 پست

برا بچه ام شیر خشک نان استفاده میکردم امروز شیرش تموم شد هرچی گشتم نان پیدا نکردم مجبور شدم بیومیل بگیرم براش درست کنم الان خوابه به نظرتان اشکال نداره بهش بدم آخه دو دلم واینکه شیرش خوبه؟ کی برا بچه اش استفاده کرده؟ خوبه؟

دوستای خوبم  هرکی امضا ببینه یه صلوات بفرسته دعا کنید ب آرزوم برسم ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه اشکال نداره منم اول نان به بچم دادم بهش نساخت همش میاورد بالا بعدش اپتامیل دادم بیومیل هم شنیدم خوبه ولی سعی کن دیگه اینو عوض نکنی 

مادر که باشی تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ، ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😍😍😍
2728
یه سوال دیگه سیرش چرا برایش بیشتره وی کم احساس میکنم دونه درشت

عزیزم هرشیری یه جوره. همه ویتامینا رو داره شیرا. ولی بعضیاشون چربیشون بیشتره. مثلا نان دون درشته. ولی آپتامیل که من استفاده میکردم دونه هاش ریزترو چسبناک تر بودن

یه سوال دیگه سیرش چرا برایش بیشتره وی کم احساس میکنم دونه درشت

وای چی نوشتم خخخخ آخه با یه دست می نوشتم دکمه املا روشن بود منظورم رنگش زردتره شیرش طبیعیه؟

دوستای خوبم  هرکی امضا ببینه یه صلوات بفرسته دعا کنید ب آرزوم برسم ❤

من اول ببلاک میدادم دخترم. دیدم تپلی نمیشه بعد نان بهش دادم. بعد گفتن آپتامیل مغذی تره. بعد بهش آپتامیل دادم.ولی آپتامیل بدمزه ست. خلاصه دیدم دخترم وزنشو میگیره ولی کلا ازاینا نیست که تپلللل بشه. معمولیه. خلاصه دبگه برگشتم به نان