2733
2739

والا ما ك امسال خواستيم شركت كنيم همش رشته مرتبط ميخواست😒😒 بميرن با اين ازمون گذاشتنشون همشم مرد ميخواست

❤️ميشه لطف كنيد برا حل مشكلم يه صلوات بفرستيد؟ ممنون❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا ما ك امسال خواستيم شركت كنيم همش رشته مرتبط ميخواست😒😒 بميرن با اين ازمون گذاشتنشون همشم مرد م ...

شما رشتتون چیه؟

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
2728
حالا سوالت چیه ؟من دانشجو معلمم ترم آخر

درباره منبع سوالات میخواستم بدونم چی بخونم تو دفترچه رو دیدم ولی یه کتاب تخصصی جامع میخوام

کسانی که قبول شدن چه کتاب‌هایی خوندن

2738

دوست عزیز برو تو سایت ای استخدام، اونجا قبول شدگان پارسال هم هستن، اتفاقا بیشتر بحثشون هم روی آموزگار ابتدایی هست، حتما به منابع مفید میرسی

من خودمم امسال شرکت کردم، قبول شدگان پارسال تو همین سایت خیلی خوب راهنمایی کردن.

تو گوگل بزن استخدام آموزش و پرورش، بعد بزن روی لینک ای_ استخدام و نظرات رو بخون، حتما به جواب سوالت میرسی

موفق باشی

برای منم دعا کن.  

دوست عزیز برو تو سایت ای استخدام، اونجا قبول شدگان پارسال هم هستن، اتفاقا بیشتر بحثشون هم روی آموزگا ...

آلوچه جان شما تهرانی؟

میشه بیشتر منو راهنمایی کنی همینجا؟

من شهرستانم

نه عزیزم منم شهرستانم. مگه تا حالا تو سایت ای- استخدام رفتی؟ http://www.e-estekhdam.com/استخدام-آ ...

ممنونم رفتم نگاه کردم.ثبت نام کردی؟میشه بپرسم رشته تون چیه؟