2733
2764

خیلی دلم گرفته 

خیلی امشب بهش احتیاج داشتم 

بغض کردم چند روز حالم اوکی نیست… 

اونقدر دوسش دااااارم که فقط خدا میدونه 

خدارشکر اونم خیلی دوسم داره 

میدونم ‌وابستگی زیادی خوب نیست اما چیکار کنم عاشقشم بعد از کلی سال بهم رسیدیم نزدیک به ۴ سال که توی زندگیم هست 

شما هم وابسته هستید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2768

منم همسرم امشب نیست بچه هام کز کردن تو بغلم . شهر غریبیم هیچکسو نداریم بچه هام میترسن

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘

اوایل همین بود ولی الان گاهی مخام نباشه با رفتاراش 

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم