2726
یکم ناواضحه ولی فک کنم دختره

سلام عزیزم میشه من یعکس ناف بفرستم؟؟ج مبدین؟

الهی آرزویم راباحکمتت یکی کن  😍فعلا اول راهم ومنتظر..ان شاء الله هرچی ب صلاحه بشه وسالم صالح باشه..براهمه تودلیادعاکنین سالم بدنیابیان
یکم ناواضحه ولی فک کنم دختره

اینولگین بی زحمت

الهی آرزویم راباحکمتت یکی کن  😍فعلا اول راهم ومنتظر..ان شاء الله هرچی ب صلاحه بشه وسالم صالح باشه..براهمه تودلیادعاکنین سالم بدنیابیان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فك ميكنم پسر باشه عزيزم

ن دختره پشتش

2728
فك ميكنم پسر باشه عزيزم

مامان masiمیشه ج بدین

جانم عزیرم

میشه برامنم جواب بدین

نه من این موضوع رو خیلی شنیدم اگه گودی سمت پایین ناف باشه دختر اگه بالا پسر...هیشکی نشنیده

اره منم شنیدم اینو ولی اینکه چطوری باشه دختر یا پسر و نمیدونم

خدا جونم شکرت ب خاطر همسر مهربان و فرزندی ک نصیبم کردی.خدا حفظتون کنه برام و فندقمونم ب سلامتی ب دنیا بیاد ان شاالله😘😍❤🤰۱۷/۳/۱۴۰۰بی بی چکم مثبت شد  در تاریخ۱۰بهمن نی نی خوشملم ب دنیا اومد.انشاالله که عاقبت بخیر بشی دختر نازم من و بابایی همه تلاشمونو برای خوشبختیت انجام میدیم.دوستت داریم❤💋🤩👨‍👩‍👧

وای خداااا برای جنسیت بچه پی اچ رحم و زمان تخمک گزاری و نزدیکی واسپرم مهمه اخه ناف 

اون دبه اسیدو بدین 

🖤تسلیت به هموطنانم🖤میگن خدا جای حق نشسته! خدایا میشه لطفا بلندشی تاحق بشینه سرجاش؟
یه آب قندم برای من بیار

🥛🥛🥛بیا 

دبه اسیدو ندیدی همین بغل بود نمیبینمش اخه با تاپیک سم دیگه چشمامو باهاش شستم👀

🖤تسلیت به هموطنانم🖤میگن خدا جای حق نشسته! خدایا میشه لطفا بلندشی تاحق بشینه سرجاش؟
آخه لقاح در لحظه اتفاق میوفته و اینکه کدوم اسپرم با تخمک ممزوج میشه یه چیز اتفاقیه  ناف بچه ای ...

فقط اونایی که عکس فرستادن😂

2706