2733
2739
عنوان

خونریزی بعد سقط

8631 بازدید | 19 پست

بچه ها من نی نی ام رو تو هفته ۴ از دست دادم الان خونریزی بعد سقط ام هنوز ادامه داره مثل پریوده زیاد نیست ..سوالم اینه دوستان کی این خونریزی تموم میشه روز جمعه سقط شد نی نی ام دو روز قبلش لک بینی داشتم کی تموم میشه خسته شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من حدود 6 هفته با حساب پریود و کمتر از 5 هفته با سونو بودم

دقیقا منم با پریود ۵ هفته و ۶ روز بودم و با سونو ۴ هفته ..خدا کنه زود تموم شه خسته شدم میرم دستشویی گریه ام میگیره یاد نی نی ام میافتم 😢

دقیقا منم با پریود ۵ هفته و ۶ روز بودم و با سونو ۴ هفته ..خدا کنه زود تموم شه خسته شدم میرم دستشویی ...

منم همینطور

درکت میکنم عزیزم

من ماه پیش سقط داشتم هنوز با خودم حساب میکنم اگه بود باید میرفتم واسه سونو یا الان چند هفته بود و ..  

به هرحال میگذره عزیزم غصه نخور

منم همینطور درکت میکنم عزیزم من ماه پیش سقط داشتم هنوز با خودم حساب میکنم اگه بود باید میرفتم واسه ...

بهار جونم اسم منم بهار خدا کنه خدا بهمون یه نی نی قوی و سالم بده دلمون خوشحال شه😊

من حدود 6 هفته با حساب پریود و کمتر از 5 هفته با سونو بودم

سلام خانومی شما دلیل سقطت خودت بودی یا اسپرم همسرت؟و آیا جنین قلب هم داشت یا نه کلا؟منم دارم سقط می کنم البته به علت اسپرم همسرم.و قلب هم نداشت.و حال روحیم مثل اون موقع شماس.دعا کنخدا به منم بچه صحیح و سالم بده زودی.ممنون میشم جوالمو بدی

2706