2733
2734

نی نی یار عزیز

من تو تاپیک دوستمون..بچموش... از روی ناآگاهی ۱دعا گذاشتم نخونده الان فهمیدم بده

خواهش میکنم تاپیک وبترکون

خود استارتر هم راضیه

ممنون😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام می نی یار عزیز لطفا تاپیک آخر منو تعطیل کنید. ممنونم مرسی گیسو جان😘

قربونت گلم

بازم شرمنده😍😍😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731

نی نی یار حالا که قدم رنجه کردی کل تاپیکای منو بترکون هیچ کدومشون واجب نیستن که باشن😐 والا😐 یه تاپیک زدم که مغازه ها بازن فقطم یه نفر جواب داده هنوز هست😐

ای کاش نازایی یکی از عوارضِ بی منطق بودن بود که نسل این جور آدما منقرض میشد.
قربونت گلم بازم شرمنده😍😍😍😍

خواهش میکنم عزیزم، پیش میاد، شما کاربر معروفی هستی و معلومه از قصد نبوده

🙋 (می تونید ماریا صدام کنید) الهی چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار🙆
خواهش میکنم عزیزم، پیش میاد، شما کاربر معروفی هستی و معلومه از قصد نبوده

😔❤❤❤

2738
نی نی یار عزیز من تو تاپیک دوستمون..بچموش... از روی ناآگاهی ۱دعا گذاشتم نخونده الان فهمیدم بده خوا ...

سلام بستم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
نی نی یار حالا که قدم رنجه کردی کل تاپیکای منو بترکون هیچ کدومشون واجب نیستن که باشن😐 والا😐 یه تاپ ...

فقط موارد ضروری رو میبندم 2 مورد ، چه ایرادی داره بمونه ، هر وقت گزینه حذف رو گذاشتیم خودتون ببندین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌