خواهرم دو ماهی میشه که خونریزیش خیلی کم شده سونو داده کیست نداره حالا نگرانه که نکنه تو ن 34سالگی یائسه شده باشه شما مشابه چنین چیزی دیدن؟
1391/06/04
|
13:44
سلام
من 25 سالمه و 2 ماهی میشه که خونریزیم نسبت به قبل خیلی خیلی کم شده و برخلاف قبل اصلا دردی هم ندارم
ماه پیش دکتر رفتم اما هیچ مشکلی نداشتم
منم خیلی نگرانم نمی دونم بازم باید برم دکتر یا نه
Lilypie First Birthday tickers

فروش ویژه پوشاک و کیف و کفش زنانه

تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: wds-15

منم همین طورم دقیقا ... خیلی هم نگرانم هفتم نوبت دکتر دارم ... رفتم عطاری تخم هویج گرفتم خوردم انگار یه کم بهتر شدم و خونریزیم بیشتر شد ولی بازم عاد نیست
گل پسرم به دنیا اومد ... خدایا شکرت به خاطر فرشته ای که بهمون هدیه دادی...
من هیچ قرصی نمیخوردم ولی یکماه فقط لکه دیدم که فکر کردم لکه جایگزینیه ولی زهی خیال باطل و این ماه هم خیلی کم شده
شخصیتم را با برخوردم اشتباه نگیر.
شخصیتم آن چیزیست که هستم و برخوردم بستگی به آن چیزی دارد که تو هستی!!
منم الان 2 سالی میشه خونریزیم خیلی کمه هم مدتش هم مقدارش
دکی می گه خونریزی زیاد غیر طبیعیه نگران نباش
اگه زمانش منظمه نگران یائسگی نباش
LilySlim Weight loss tickers
زن بودن مثل ققنوس بودن است!هی آتش میگیری وباز ناامید نمی شوی وازخاکسترت زن متولدمیشود!زن قداست دارد..برای بااوبودن بایدمردبود!نه نر...........
هی وای من ... دوستام ... من 31 مردادبا یک هفته تاخیر .. معذرت میخوام فقط در ادرارم چند لکه از اون روزم چند بار لکه به همون شکل ... یعنی چی .. چرا اینطوری شدم؟ دلم شور میزنه .....
اگر روزی رسیدی که من نبودم تمام وصیتم به تو اینست "خوب بمان " از آن خوبهایی که من عاشقش بودم ....♥
هی وای من ... دوستام ... من 31 مردادبا یک هفته تاخیر .. معذرت میخوام فقط در ادرارم چند لکه از اون روزم چند بار لکه به همون شکل ... یعنی چی .. چرا اینطوری شدم؟ دلم شور میزنه .....
اگر روزی رسیدی که من نبودم تمام وصیتم به تو اینست "خوب بمان " از آن خوبهایی که من عاشقش بودم ....♥